1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید سامسونگ Samsung

3 بازدید
نمایندگی تعمیر ساید بای ساید سامسونگ Samsung

همان طور که در مطالب پیشین در خصوص یخچال ها بیان شد، این اقلام برقی دارای سیستم خنک کننده ای هستند که به دلیل عایق بودن و نگهداری از سرما در محفظه یخچال قادر به خنک نگهداشتن مواد غذایی و استفاده طولانی مدت از آن ها می باشند. یخچال ها جزو لوازم منزل رایج و ضروری به حساب می آیند.

در برخی موارد به دلیل تمایل به نگهداری طولانی مدت از خوراکی ها به صورت فریز شده ضرورت تهیه فریزر به میان می آید. شرکت سامسونگ با در نظر گیری تمایل استفاده مشتریان به یخچال و فریزر در کنار هم، اقدام به تولید ساید بای ساید سامسونگ نمود. سامسونگ با عرضه ساید بای ساید به بازار لوازم خانگی موجب جذب مشتریان بسیاری به محصول خود شد. استفاده از ساید بای ساید به دلیل زیبایی، جا دار بودن و همچنین تکنولوژی های دلخواه مشتریان محبوبیت فراوانی کسب نمود. تیم Wefixit با بررسی شرایط و نیاز مشتریان به تعمیر ساید بای ساید سامسونگ اقدام به تشکیل تیم تخصصی تعمیر ساید بای ساید سامسونگ و سایر برند ها نمود. کلیه سرویس تعمیر ساید بای ساید سامسونگ و سرویس آن توسط متخصصین تعمیر لوازم خانگی Wefixit ساپورت و پشتیبانی می شود.

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

۱۶۶۹

شماره های مناطق سهروردی – مطهری – بهشتی – هفت تیر – کریمخان

۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

شماره های مناطق منیریه – امیریه – جمهوری – آزادی – انقلاب – فردوسی – طالقانی – فلسطین

۵۵۳۹۸۵۲۶

۶۶۴۷۹۰۴۰

نمایندگی تعمیر ماکروویو جنوب تهران

۸۸۰۴۶۹۹۵

۶۶۴۷۹۰۴۰

شماره های مناطق سعادت آباد – شهرک غرب – بهرود – بوعلی – ایثارگران – فرحزاد

 ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۲۲۰۹۷۷۱۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰

شماره های مناطق مرزداران – کاشانی – صادقیه – شهر زیبا – پونک – ایرانپارس – شهرک نفت – شاهین – چیتگر – شمران – دهکده – اکباتان – آپادانا – فردوس – نیایش – راه آهن – فراز – سیمون بولیوار – سردار جنگل – جنت آباد

۴۴۸۴۶۱۱۳ , ۴۴۲۷۹۱۸۶ , ۴۴۶۰۱۰۳۸ , ۴۴۴۰۱۸۱۱

شماره های مناطق یوسف آباد – گیشا – امیرآباد – جهان آرا – فاطمی – آل احمد – ستارخان

۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

شماره های مناطق دروس – دولت – صدر – قلهک – اندرزگو – قیطریه – زعفرانیه – فرمانیه – ولنجک – اختیاریه – ظفر – ساغدوش – هروی – زرگنده – چیذر – پل رومی – داوودیه

۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

شماره های مناطق لویزان – مینی سیتی – اقدسیه – ازگل – آجودانیه – ارتش – زعفرانیه – سوهانک

۲۲۸۳۷۹۴۷

۲۲۴۸۷۲۶۷

شماره های مناطق تجریش – دربند – پارک وی – درکه – ولنجک – زعفرانیه – ولی عصر

۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۲۲۷۵۲۳۸۷

شماره های مناطق جردن – گاندی – ملاصدرا – ونک – سئول – میرداماد – ظفر – شیخ بهائی – شیراز – ده ونک

۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۲۲۲۲۸۳۰۰

شماره های مناطق نیاوران – شریعتی – پاسداران – خواجه عبداله – هروی – دارآباد – کاشانک – ساغدوش – جماران

۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۸۳۷۹۴۷

شماره های مناطق فرشته – الهیه

۲۲۹۱۳۶۲۳

۲۲۰۹۷۷۱۷

شماره های مناطق مجیدیه – سیدخندان – بنی هاشم – سبلان – دماوند

 ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۸۸۶۲۴۸۵۴

شماره های مناطق رسالت – تهرانپارس – نارمک – تهران نو

۷۷۵۹۲۰۱۹

۷۷۰۴۳۴۶۶

نمایندگی تعمیر کرج

۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳

نمایندگی تعمیر شیراز

۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴

تیم Wefixit چگونه اقدام به تعمیر ساید بای ساید سامسونگ می نماید؟

با توجه به توضیحاتی که ارایه نمودیم تیم تعمیر لوازم خانگی Wefixit با جذب نیرو متخصص تعمیر یخچال و ساید بای ساید سامسونگ و سایر برند ها موفق به گسترش خدمات رسانی خود به برند های مختلف فعال در حوزه لوازم خانگی شد. سوالی که در ذهن مشتریان نقش می بندد اغلب در خصوص نحوه ارایه خدمات تعمیر ساید بای ساید و لوازم خانگی است که تیم Wefixit چگونه اقدام به تعمیر ساید بای ساید سامسونگ می نماید؟ جالب است بدانید در هر کجای ایران عزیز که باشید تنها کافی است با شماره گیری تلفن های تیم تعمیر لوازم خانگی با بخش پشتیبانی ارتباط برقرار نموده و ضمن شرح مشکل و اختلال ایجاد شده در نحوه کارکرد ساید بای ساید سامسونگ اقدام به ثبت مشخصات و آدرس خود نمایید.
تیم تعمیر لوازم خانگی Wefixit در زمانی کم تر از سه ساعت اقدام به اعزام تعمیرکار متخصص تعمیر ساید بای ساید سامسونگ در محل شما می نماید. این تعمیرکار ضمن بررسی و عیب یابی اولیه ساید بای ساید سامسونگ اقدام به تعمیر آن می نماید. تعمیر ساید بای ساید سامسونگ در زمانی کوتاه به وسیله تعمیرکار متخصص تعمیر ساید بای ساید سامسونگ انجام می شود. لازم به ذکر است در صورتی که نیاز به تعویض قطعه ای از یخچال ساید بای ساید باشد، این کا در محل مشتری و با استفاده از قطعات ارجینال انجام می شود. بدین ترتیب مشتریان با خیالی آسوده قادر هستند در هر کجای ایران عزیز که هستند در هر ساعت از شبانه روز اقدام به استفاده از خدمات نوین Wefixit نمایند. همچنین شایان ذکر است با توجه به نحوه فعالیت تیم تعمیر لوازم خانگی در حوزه تمامی برند ها، این تیم دارای نمایندگی از هیچ برند خاصی نمی باشد اما جزو معتبر ترین مراکز تخصصی تعمیر لوازم خانگی است.

اگر دستگاه شما گارانتی دارد با نمایندگی رسمی تعمیر ساید بای ساید سامسونگ Samsung تماس حاصل فرمائید

 1669