1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی آریستون

2 بازدید
نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی آریستون

ماشین ظرفشویی یکی از لوازم خانگی پر کاربردی است که این روز ها مشتریان بسیاری را به خود مشغول نموده. ماشین ظرفشویی با هدف شست و شوی بهداشتی ظروف با ضریب ایمنی بالا و جلوگیری از شکستن ظروف طراحی و ساخته شد. شرکت های متعددی اقدام به تولید ماشین ظرف شویی نمودند. در این میان شرکت آریستون نیز اقدام به تولید و عرضه ماشین ظرفشویی آریستون به بازار های ایران نمود. ماشین ظرفشویی آریستون مشتریان بسیاری را جذب نمود و به همین جهت تیم تعمیر لوازم خانگی Wefixit نیاز خریداران ماشین ظرفشویی آریستون را به خدمات نوین تعمیر و سرویس احساس نمود. به همین جهت نسبت به جذب تکنسین ها و مهندسین تعمیر لوازم خانگی اقدام نمود. در ادامه به توضیح نحوه فعالیت Wefixit خواهیم پرداخت.

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

۱۶۶۹

شماره های مناطق سهروردی – مطهری – بهشتی – هفت تیر – کریمخان

۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

شماره های مناطق منیریه – امیریه – جمهوری – آزادی – انقلاب – فردوسی – طالقانی – فلسطین

۵۵۳۹۸۵۲۶

۶۶۴۷۹۰۴۰

نمایندگی تعمیر ماکروویو جنوب تهران

۸۸۰۴۶۹۹۵

۶۶۴۷۹۰۴۰

شماره های مناطق سعادت آباد – شهرک غرب – بهرود – بوعلی – ایثارگران – فرحزاد

 ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۲۲۰۹۷۷۱۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰

شماره های مناطق مرزداران – کاشانی – صادقیه – شهر زیبا – پونک – ایرانپارس – شهرک نفت – شاهین – چیتگر – شمران – دهکده – اکباتان – آپادانا – فردوس – نیایش – راه آهن – فراز – سیمون بولیوار – سردار جنگل – جنت آباد

۴۴۸۴۶۱۱۳ , ۴۴۲۷۹۱۸۶ , ۴۴۶۰۱۰۳۸ , ۴۴۴۰۱۸۱۱

شماره های مناطق یوسف آباد – گیشا – امیرآباد – جهان آرا – فاطمی – آل احمد – ستارخان

۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

شماره های مناطق دروس – دولت – صدر – قلهک – اندرزگو – قیطریه – زعفرانیه – فرمانیه – ولنجک – اختیاریه – ظفر – ساغدوش – هروی – زرگنده – چیذر – پل رومی – داوودیه

۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

شماره های مناطق لویزان – مینی سیتی – اقدسیه – ازگل – آجودانیه – ارتش – زعفرانیه – سوهانک

۲۲۸۳۷۹۴۷

۲۲۴۸۷۲۶۷

شماره های مناطق تجریش – دربند – پارک وی – درکه – ولنجک – زعفرانیه – ولی عصر

۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۲۲۷۵۲۳۸۷

شماره های مناطق جردن – گاندی – ملاصدرا – ونک – سئول – میرداماد – ظفر – شیخ بهائی – شیراز – ده ونک

۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۲۲۲۲۸۳۰۰

شماره های مناطق نیاوران – شریعتی – پاسداران – خواجه عبداله – هروی – دارآباد – کاشانک – ساغدوش – جماران

۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۸۳۷۹۴۷

شماره های مناطق فرشته – الهیه

۲۲۹۱۳۶۲۳

۲۲۰۹۷۷۱۷

شماره های مناطق مجیدیه – سیدخندان – بنی هاشم – سبلان – دماوند

 ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۸۸۶۲۴۸۵۴

شماره های مناطق رسالت – تهرانپارس – نارمک – تهران نو

۷۷۵۹۲۰۱۹

۷۷۰۴۳۴۶۶

نمایندگی تعمیر کرج

۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳

نمایندگی تعمیر شیراز

۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴

چگونه نسبت به تعمیر ماشین ظرفشویی آریستون اقدام کنیم؟

تیم تعمیر لوازم خانگی با درک نیاز مشتریان به استفاده از خدمات نوین تعمیر ماشین ظرفشویی اقدام به ارایه خدمات با کیفیت به مشتریان نمود. Wefixit قادر است در هر ساعت از شبانه روز و کلیه روز های هفته حتی روز ها تعطیل به مشتریان خدمات با کیفیت ارایه نماید. بدین ترتیب سوالی در ذهن شما ایجاد می شود که پس از بروز اختلال در کارکرد این وسیله چگونه نسبت به تعمیر ماشین ظرفشویی آریستون اقدام کنیم؟

پاسخ مشخص است، تنها با در اختیار داشتن تلفن های تماس با پشتیبانی تیم تعمیر لوازم خانگی قادر خواهید بود در هر ساعت از شبانه روز نسبت به درخواست اعزام تعمیرکار به محل خود اقدام نمایید. تعمیرکار متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی آریستون در کم تر از سه ساعت به محل مشتری مراجعه نموده و اقدام به بررسی و عیب یابی ماشین ظرفشویی می نماید. تعمیر کار پس از بررسی ماشین ظرفشویی اقدام به تعمیر و تعویض قطعات معیوب آن می نماید، تعویض قطعات با استفاده از قطعات ارجینال انجام می شود و مشتری هیچ گونه نگرانی در خصوص غیر اصل بودن این قطعات نخواهد داشت.
تعمیرکار Wefixit ملزم به جلب رضایت ۱۰۰% مشتری است. بر همین اساس پس از جلب رضایت مشتری امکان ارایه فاکتور هزینه ها به مشتری مقدور می باشد. مشتری با اطمینان به این امر که کلیه تعرفه ها در تیم تعمیر لوازم خانگی با بررسی و در نظر گیری قیمت های رقابتی معین شده و مشتری با دریافت بهترین خدمات و با کیفیت ترین آن، نازل ترین قیمت را پرداخت می نماید و همین امر موجب محبوبیت تیم تعمیر لوازم خانگی شده است.
تیم تعمیر لوازم خانگی به جهت هدف گذاری های خود بر گسترش ارایه خدمات در سطح گسترده که شامل ارایه سرویس تعمیر لوازم خانگی در کلیه برند ها و همچنین سطح ایران است، این تیم دارای نمایندگی از هیچ برندی نمی باشد و به صورت حرفه ای و تخصصی در این حوزه فعالیت می نماید.

اگر دستگاه شما گارانتی دارد با نمایندگی رسمی تعمیر ماشین ظرفشویی آریستون تماس حاصل فرمائید

 1669