1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی هات پوینت

4 بازدید
نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی هات پوینت

شستشوی ظروف از دیر باز یکی از پر دردسر ترین و دوست نداشتنی ترین اقدامات بانوان و اهالی آشپزخانه به حساب می آمده. امروزه با اختراع ماشین ظرفشویی و شستشوی سریع، بهداشتی و مناسب آن عده زیادی اقدام به خرید ماشین ظرفشویی نموده اند. بر اساس همین استقبال برند های زیادی اقدام به تولید ماشین ظرف شویی در مدل ها و انواع مختلف نمودند. در این میان شرکت هات پوینت نیز اقدام به تولید ماشین ظرف شویی هات پوینت نمود. مشتریان بسیاری اقدام به خرید ماشین ظرفشویی هات پوینت نمودند. تیم تعمیر لوازم خانگی با توجه به تجربه خود در حوزه تعمیر لوازم خانگی نیاز مشتری بر ارایه خدمات با کیفیت را تشخیص داد. تیم تعمیر لوازم خانگی با جذب تکنسین ها و مهندسین متخصص نسبت به آموزش آنا در تعمیر ماشین ظرفشویی هات پوینت و سایر برند ها اقدام نمود. این تیم با درک نیاز مشتری خدمات انعطاف پذیری را ارایه نمود که در ادامه به توضیح آن خواهیم پرداخت.

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

۱۶۶۹

شماره های مناطق سهروردی – مطهری – بهشتی – هفت تیر – کریمخان

۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

شماره های مناطق منیریه – امیریه – جمهوری – آزادی – انقلاب – فردوسی – طالقانی – فلسطین

۵۵۳۹۸۵۲۶

۶۶۴۷۹۰۴۰

نمایندگی تعمیر ماکروویو جنوب تهران

۸۸۰۴۶۹۹۵

۶۶۴۷۹۰۴۰

شماره های مناطق سعادت آباد – شهرک غرب – بهرود – بوعلی – ایثارگران – فرحزاد

 ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۲۲۰۹۷۷۱۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰

شماره های مناطق مرزداران – کاشانی – صادقیه – شهر زیبا – پونک – ایرانپارس – شهرک نفت – شاهین – چیتگر – شمران – دهکده – اکباتان – آپادانا – فردوس – نیایش – راه آهن – فراز – سیمون بولیوار – سردار جنگل – جنت آباد

۴۴۸۴۶۱۱۳ , ۴۴۲۷۹۱۸۶ , ۴۴۶۰۱۰۳۸ , ۴۴۴۰۱۸۱۱

شماره های مناطق یوسف آباد – گیشا – امیرآباد – جهان آرا – فاطمی – آل احمد – ستارخان

۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

شماره های مناطق دروس – دولت – صدر – قلهک – اندرزگو – قیطریه – زعفرانیه – فرمانیه – ولنجک – اختیاریه – ظفر – ساغدوش – هروی – زرگنده – چیذر – پل رومی – داوودیه

۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

شماره های مناطق لویزان – مینی سیتی – اقدسیه – ازگل – آجودانیه – ارتش – زعفرانیه – سوهانک

۲۲۸۳۷۹۴۷

۲۲۴۸۷۲۶۷

شماره های مناطق تجریش – دربند – پارک وی – درکه – ولنجک – زعفرانیه – ولی عصر

۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۲۲۷۵۲۳۸۷

شماره های مناطق جردن – گاندی – ملاصدرا – ونک – سئول – میرداماد – ظفر – شیخ بهائی – شیراز – ده ونک

۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۲۲۲۲۸۳۰۰

شماره های مناطق نیاوران – شریعتی – پاسداران – خواجه عبداله – هروی – دارآباد – کاشانک – ساغدوش – جماران

۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۸۳۷۹۴۷

شماره های مناطق فرشته – الهیه

۲۲۹۱۳۶۲۳

۲۲۰۹۷۷۱۷

شماره های مناطق مجیدیه – سیدخندان – بنی هاشم – سبلان – دماوند

 ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۸۸۶۲۴۸۵۴

شماره های مناطق رسالت – تهرانپارس – نارمک – تهران نو

۷۷۵۹۲۰۱۹

۷۷۰۴۳۴۶۶

نمایندگی تعمیر کرج

۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳

نمایندگی تعمیر شیراز

۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴

چگونه نسبت به تعمیر ماشین ظرفشویی هات پوینت اقدام نماییم؟

همان طور که گفته شد تیم تعمیر لوازم خانگی Wefixit با درک نیاز مشتریان به ارایه سرویس خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی اقدام به ارایه خدمات نوین در این عرصه نمود. احتمالا خواهید پرسید که چگونه نسبت به تعمیر ماشین ظرفشویی هات پوینت اقدام نماییم؟ تنها کافی است با در اختیار داشتن شماره تماس با تیم تعمیر لوازم خانگی و بخش پشتیبانی ارتباط برقرار نموده و درخواست اعزام تعمیر کار متخصص در تعمیر ماشین ظرفشویی هات پوینت نمایید.

تعمیر کار Wefixit در مدت زمانی کم تر از سه ساعت در محل حاضر خواهد شد. بدین ترتیب مشتریان هیچ نگرانی در خصوص جا به جایی ماشین ظرفشویی خود در هنگام نیاز به تعمیرات نخواهند داشت. یکی دیگر از خدماتی که توسط Wefixit ارایه می گردد، سرویس تعمیر ماشین ظرفشویی هات پویت در ۲۴ ساعت شبانه روز و حتی روز های تعطیل است. بدین ترتیب کلیه مشتریان می توانند در هر کجای ایران عزیز و هر ساعت از شبانه روز که نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی داشتند با واحد پشتیبانی فنی تماس گرفته و درخواست خود را اعلام نمایند. تعمیرکار این تیم در زمانی کم تر از ۳ ساعت به محل مشتری مراجعه نموده و اقدام به عیب یابی و تعمیر ماشین ظرف شویی می نماید.
لازم به ذکر است تیم تعمیر لوازم خانگی در پروسه تعمیر ماشین ظرفشویی هات پوینت در صورت ضرورت تعویض قطعات، از قطعات ارجینال و اصلی استفاده می نماید لذا مشتریان هیچ نگرانی در این خصوص نخواهند داشت. تعمیر کار می تواند پس از اتمام آن و جلب رضایت ۱۰۰% از مشتری فاکتور تعمیر ماشین ظرفشویی را جهت پرداخت به مشتری ارایه نماید.
تیم تعمیر لوازم خانگی Wefixit به جهت اهداف گسترده خود در ارایه خدمات تعمیر لوازم خانگی در کلیه برند ها، دارای نمایندگی از هیچ برندی نمی باشد و به صورت معتبر در کلیه برند ها و مدل های لوازم خانگی فعالیت می نماید.

اگر دستگاه شما گارانتی دارد با نمایندگی رسمی تعمیر ماشین ظرفشویی هات پوینت تماس حاصل فرمائید

 1669