1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما

2 بازدید
نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما

ماشین ظرفشویی با هدف آسان نمودن فعالیت انسان اختراع شد. این وسیله برقی که جزو لوازم خانگی محسوب می شود. شرکت های بسیاری در حوزه لوازم خانگی اقدام به تولید ماشین ظرفشویی نمودند. این وسیله آشپزخانه در مدل های مختلف زمینی، رومیزی و تو کار عرضه شد. پاکشوما یکی از برند های ایرانی است که از سال ۱۳۵۴ شروع به فعالیت نمود. ماشین ظرفشویی پاکشوما توسط این شرکت تولید و به بازار لوازم خانگی عرضه شد. این برند خوش نام ایرانی در مدت زمان اندک موفق به جلب رضایت بسیاری از مشتریان شد. در این میان تیم تعمیر لوازم خانگی Wefixit با اشراف کامل بر بازار لوازم خانگی نیاز مشتری به خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی را درک نمود و نسبت به رفع این نیاز اقدام نمود. تیم تعمیر لوازم خانگی با جذب تکنسین ها و مهندسین متخصص و آموزش این افراد موفق به ارایه خدمات با کیفیت در حوزه تعمیر ماشین ظرفشویی شد. در ادامه به شرح نحوه فعالیت تیم تعمیر لوازم خانگی می پردازیم.

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

۱۶۶۹

شماره های مناطق سهروردی – مطهری – بهشتی – هفت تیر – کریمخان

۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

شماره های مناطق منیریه – امیریه – جمهوری – آزادی – انقلاب – فردوسی – طالقانی – فلسطین

۵۵۳۹۸۵۲۶

۶۶۴۷۹۰۴۰

نمایندگی تعمیر ماکروویو جنوب تهران

۸۸۰۴۶۹۹۵

۶۶۴۷۹۰۴۰

شماره های مناطق سعادت آباد – شهرک غرب – بهرود – بوعلی – ایثارگران – فرحزاد

 ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۲۲۰۹۷۷۱۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰

شماره های مناطق مرزداران – کاشانی – صادقیه – شهر زیبا – پونک – ایرانپارس – شهرک نفت – شاهین – چیتگر – شمران – دهکده – اکباتان – آپادانا – فردوس – نیایش – راه آهن – فراز – سیمون بولیوار – سردار جنگل – جنت آباد

۴۴۸۴۶۱۱۳ , ۴۴۲۷۹۱۸۶ , ۴۴۶۰۱۰۳۸ , ۴۴۴۰۱۸۱۱

شماره های مناطق یوسف آباد – گیشا – امیرآباد – جهان آرا – فاطمی – آل احمد – ستارخان

۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

شماره های مناطق دروس – دولت – صدر – قلهک – اندرزگو – قیطریه – زعفرانیه – فرمانیه – ولنجک – اختیاریه – ظفر – ساغدوش – هروی – زرگنده – چیذر – پل رومی – داوودیه

۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

شماره های مناطق لویزان – مینی سیتی – اقدسیه – ازگل – آجودانیه – ارتش – زعفرانیه – سوهانک

۲۲۸۳۷۹۴۷

۲۲۴۸۷۲۶۷

شماره های مناطق تجریش – دربند – پارک وی – درکه – ولنجک – زعفرانیه – ولی عصر

۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۲۲۷۵۲۳۸۷

شماره های مناطق جردن – گاندی – ملاصدرا – ونک – سئول – میرداماد – ظفر – شیخ بهائی – شیراز – ده ونک

۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۲۲۲۲۸۳۰۰

شماره های مناطق نیاوران – شریعتی – پاسداران – خواجه عبداله – هروی – دارآباد – کاشانک – ساغدوش – جماران

۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۸۳۷۹۴۷

شماره های مناطق فرشته – الهیه

۲۲۹۱۳۶۲۳

۲۲۰۹۷۷۱۷

شماره های مناطق مجیدیه – سیدخندان – بنی هاشم – سبلان – دماوند

 ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۸۸۶۲۴۸۵۴

شماره های مناطق رسالت – تهرانپارس – نارمک – تهران نو

۷۷۵۹۲۰۱۹

۷۷۰۴۳۴۶۶

نمایندگی تعمیر کرج

۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳

نمایندگی تعمیر شیراز

۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴

چگونه نسبت به تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما اقدام نماییم؟

همان طور که اشاره شد تیم تعمیر لوازم خانگی با جذب نیروی متخصص اقدام به ارایه خدمات تعمیر ماشین ظرف شویی به مشتریان نمود. این خدمات در سطح گسترده و با پوشش دهی کلیه برند ها انجام می شود. حال لازم است بدانید چگونه نسبت به تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما اقدام نماییم؟ تنها کافی است با ذخیره شماره تماس برقراری ارتباط به تیم تعمیر لوازم خانگی در هر ساعت از شبانه روز، حتی روز ها تعطیل اقدام به استفاده از خدمات Wefixit نمایید.
تیم تعمیر لوازم خانگی با ارایه سرویس های انعطاف پذیر موفق به جذب رضایت مشتریان شد. بدین ترتییب که سه ساعت پس از اولین تماس مشتری با بخش پشتیبانی فنی Wefixit کارشناسان اقدام به اعزام تعمیرکار متخصص در تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما می نماید. تعمیرکار Wefixit در زمانی کم تر از ۳ ساعت به محل مشتری مراجعه می نماید. تعمیرکار Wefixit با بررسی و عیب یابی ماشین ظرفشویی پاکشوما نسبت به رفع عیب و تعمیر آن اقدام می نماید. تعمیرکار پس از اتمام تعمیر و سرویس ماشین ظرف شویی آن را به مشتری ارایه می نماید تا ضمن ایجاد اطمینان از سلامت ماشین ظرفشویی رضایت ۱۰۰% وی را جلب نماید. پس از طی این مرحله تعمیرکار نسبت به ارایه فاکتور هزینه تعمیرات اقدام می نماید. مشتری با اطمینان از این امر که هزینه های در نظر گرفته شده برای تعمیر لوازم خانگی بسیار نازل بوده و از قیمت های رقابتی استفاده شده، آن را پرداخت می نماید.
لازم است بدانید تیم تعمیر لوازم خانگی به جهت اهداف کلی مبنی بر فعالیت گسترده در حوزه لوازم خانگی و پوشش خدمات تعمیرات کلیه برند ها، دارای نمایندگی از هیچ برندی نمی باشد بلکه به صورت مستقل، حرفه ای و معتبر به مشتریان خود خدمات مطلوب و با کیفیت ارایه می نماید.

اگر دستگاه شما گارانتی دارد با نمایندگی رسمی تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما تماس حاصل فرمائید

 1669