1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول

1 بازدید
نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول

ماشین های لباس شویی در انواع مختلف روانه بازار گردیده اند. تکنولوژی به کار رفته در هریک از ماشین لباسشویی ها متفاوت است. در برخی مدل ها ماشین لباسشویی دارای خشک کن و برنامه های مختلف شست وشوی لباس است و در برخی دیگر مراحل شست و شو به وسیله حباب و یا بخار انجام می شود. شرکت های متعددی که در حوزه لوازم خانگی فعال بودند اقدام به تولید م ماشین لباسشویی نمودند. در این میان ویرپول نیز اقدام به ساخت و عرضه ماشین لباسشویی ویرپول به بازار نمود. تیم تعمیر لوازم خانگی Wefixit با سال ها تجربه در حوزه تعمیرات لوازم خانگی پس از مشاهده گسترش نسبی خرید ماشین لباسشویی ویرپول به فکر جذب و آموزش متخصصین جهت تعمیر ماشین لباسشویی این برند افتاد. وی پس از آموزش نیروهای متخصص خود جهت تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول موفق به اضافه نمودن تعمیرات برند ویرپول به خدمات خود شد. در ادامه به توضیح بیشتر در خصوص نحوه خدمات رسانی تیم تعمیر لوازم خانگی Wefixit خواهیم پرداخت.

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

۱۶۶۹

شماره های مناطق سهروردی – مطهری – بهشتی – هفت تیر – کریمخان

۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

شماره های مناطق منیریه – امیریه – جمهوری – آزادی – انقلاب – فردوسی – طالقانی – فلسطین

۵۵۳۹۸۵۲۶

۶۶۴۷۹۰۴۰

نمایندگی تعمیر ماکروویو جنوب تهران

۸۸۰۴۶۹۹۵

۶۶۴۷۹۰۴۰

شماره های مناطق سعادت آباد – شهرک غرب – بهرود – بوعلی – ایثارگران – فرحزاد

 ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۲۲۰۹۷۷۱۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰

شماره های مناطق مرزداران – کاشانی – صادقیه – شهر زیبا – پونک – ایرانپارس – شهرک نفت – شاهین – چیتگر – شمران – دهکده – اکباتان – آپادانا – فردوس – نیایش – راه آهن – فراز – سیمون بولیوار – سردار جنگل – جنت آباد

۴۴۸۴۶۱۱۳ , ۴۴۲۷۹۱۸۶ , ۴۴۶۰۱۰۳۸ , ۴۴۴۰۱۸۱۱

شماره های مناطق یوسف آباد – گیشا – امیرآباد – جهان آرا – فاطمی – آل احمد – ستارخان

۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

شماره های مناطق دروس – دولت – صدر – قلهک – اندرزگو – قیطریه – زعفرانیه – فرمانیه – ولنجک – اختیاریه – ظفر – ساغدوش – هروی – زرگنده – چیذر – پل رومی – داوودیه

۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

شماره های مناطق لویزان – مینی سیتی – اقدسیه – ازگل – آجودانیه – ارتش – زعفرانیه – سوهانک

۲۲۸۳۷۹۴۷

۲۲۴۸۷۲۶۷

شماره های مناطق تجریش – دربند – پارک وی – درکه – ولنجک – زعفرانیه – ولی عصر

۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۲۲۷۵۲۳۸۷

شماره های مناطق جردن – گاندی – ملاصدرا – ونک – سئول – میرداماد – ظفر – شیخ بهائی – شیراز – ده ونک

۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۲۲۲۲۸۳۰۰

شماره های مناطق نیاوران – شریعتی – پاسداران – خواجه عبداله – هروی – دارآباد – کاشانک – ساغدوش – جماران

۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۸۳۷۹۴۷

شماره های مناطق فرشته – الهیه

۲۲۹۱۳۶۲۳

۲۲۰۹۷۷۱۷

شماره های مناطق مجیدیه – سیدخندان – بنی هاشم – سبلان – دماوند

 ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۸۸۶۲۴۸۵۴

شماره های مناطق رسالت – تهرانپارس – نارمک – تهران نو

۷۷۵۹۲۰۱۹

۷۷۰۴۳۴۶۶

نمایندگی تعمیر کرج

۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳

نمایندگی تعمیر شیراز

۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴

چگونه نسبت به تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول اقدام نماییم؟

سوالی که در ذهن مشتریان تیم تعمیر لوازم خانگی ایجاد می شود این است که چگونه نسبت به تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول اقدام نماییم؟ تنها کافی است شماره تلفن تیم تعمیر لوازم خانگی را در تلفن همراه خود ذخیره نمایید. به این ترتیب در هر زمان که نیاز به تعمیرکار متخصص ماشین لباسشویی داشتید با یک تماس تعمیرکار متخصص تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول را در محل خود ملاقات نموده و مشکل پیش آمده برای ماشین لباسشویی ویرپول را برای وی شرح دهید. تعمیرکار Wefixit پس از بررسی دقیق ماشین لباسشویی و مشخص نمودن عیوب آن زمینه تعمیر ماشین لباسشویی را فراهم می نماید. تعمیرکار ماشین لباسشویی ویرپول ضمن تعویض قطعات ضروری که در پروسه تعمیر ناچار به تعویض آن است، از قطعات ارجینال و اصلی جایگزین مینماید. تعمیرکار Wefixit طبق قوانین این مجموعه پس از اتمام کار ضمن تحویل ماشین لباسشویی سالم به مشتری نسبت به جلب رضایت وی از تعمیرات اقدام می نماید. مشتری پس از اعلام رضایت ۱۰۰% خود از نحوه تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول فاکتور هزینه تعمیرات را دریافت می نماید. مشتری با اطمینان از نازل بودن تعرفه قیمت ها در تیم تعمیر لوازم خانگی و همچنین قیمت گذاری رقابتی در تعرفه، نسبت به پرداخت وجه فاکتور اقدام می نماید.
تیم تعمیر لوازم خانگی Wefixit با ارایه خدمات پشتیبانی و تعمیر لوازم خانگی به صورت ۲۴ ساعته ، پوشش گسترده در کلی نقاط کشور و ارایه خدمات تعمیر لوازم خانگی در کلیه برند ها موفق به جلب رضایت مشتریان و محبوبیت بیش از پیش در بین این عزیزان شد. این تیم به جهت ارایه خدمات گسترده به کلیه برند ها اعلام می دارد که دارای نمایندگی از هیچ برندی نبوده و به طور مستقل و معتبر فعالیت می نماید.

اگر دستگاه شما گارانتی دارد با نمایندگی رسمی تعمیر لباس شویی ویرپول تماس حاصل فرمائید

 1669