1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ Samsung

5 بازدید
نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ Samsung

شرکت سامسونگ یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان لوازم خانگی و لوازم الکترونیکی دنیا است که در کشور کره تاسیس شده. شرکت سامسونگ موفق به جلب نظر عده کثیری از مشتریان خود شد. با توجه به ضروری بودن استفاده از یخچال در زندگی کنونی و انتخاب یخچال سامسونگ توسط مشتریان؛ به موازات آن نیاز به تعمیر یخچال سامسونگ نیز حس میشد. به جهت استفاده روزانه و مکرر از یخچال در صورت بروز هر گونه خرابی و اختلال در سیستم فعالیت یخچال سامسونگ مشتری نیاز به تعمیر فوری یخچال و راه اندازی مجدد آن است. تیم تعمیر لوازم خانگی Wefixit با سال ها تجربه در زمینه تعمیر لوازم خانگی اقدام به جذب تیم متخصص از مهندسین و تکنسین های فعال در این حوزه نمود. با گسترش ارایه سرویس تعمیر یخچال در کلیه برند ها رضایت مشتری بیش از پیش تامین گردید. در ادامه به توضیح روند فعالیت تیم تعمیر لوازم خانگی و نحوه تعمیر یخچال سامسونگ می نماییم.

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

۱۶۶۹

شماره های مناطق سهروردی – مطهری – بهشتی – هفت تیر – کریمخان

۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

شماره های مناطق منیریه – امیریه – جمهوری – آزادی – انقلاب – فردوسی – طالقانی – فلسطین

۵۵۳۹۸۵۲۶

۶۶۴۷۹۰۴۰

نمایندگی تعمیر ماکروویو جنوب تهران

۸۸۰۴۶۹۹۵

۶۶۴۷۹۰۴۰

شماره های مناطق سعادت آباد – شهرک غرب – بهرود – بوعلی – ایثارگران – فرحزاد

 ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۲۲۰۹۷۷۱۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰

شماره های مناطق مرزداران – کاشانی – صادقیه – شهر زیبا – پونک – ایرانپارس – شهرک نفت – شاهین – چیتگر – شمران – دهکده – اکباتان – آپادانا – فردوس – نیایش – راه آهن – فراز – سیمون بولیوار – سردار جنگل – جنت آباد

۴۴۸۴۶۱۱۳ , ۴۴۲۷۹۱۸۶ , ۴۴۶۰۱۰۳۸ , ۴۴۴۰۱۸۱۱

شماره های مناطق یوسف آباد – گیشا – امیرآباد – جهان آرا – فاطمی – آل احمد – ستارخان

۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

شماره های مناطق دروس – دولت – صدر – قلهک – اندرزگو – قیطریه – زعفرانیه – فرمانیه – ولنجک – اختیاریه – ظفر – ساغدوش – هروی – زرگنده – چیذر – پل رومی – داوودیه

۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

شماره های مناطق لویزان – مینی سیتی – اقدسیه – ازگل – آجودانیه – ارتش – زعفرانیه – سوهانک

۲۲۸۳۷۹۴۷

۲۲۴۸۷۲۶۷

شماره های مناطق تجریش – دربند – پارک وی – درکه – ولنجک – زعفرانیه – ولی عصر

۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۲۲۷۵۲۳۸۷

شماره های مناطق جردن – گاندی – ملاصدرا – ونک – سئول – میرداماد – ظفر – شیخ بهائی – شیراز – ده ونک

۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۲۲۲۲۸۳۰۰

شماره های مناطق نیاوران – شریعتی – پاسداران – خواجه عبداله – هروی – دارآباد – کاشانک – ساغدوش – جماران

۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۸۳۷۹۴۷

شماره های مناطق فرشته – الهیه

۲۲۹۱۳۶۲۳

۲۲۰۹۷۷۱۷

شماره های مناطق مجیدیه – سیدخندان – بنی هاشم – سبلان – دماوند

 ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۸۸۶۲۴۸۵۴

شماره های مناطق رسالت – تهرانپارس – نارمک – تهران نو

۷۷۵۹۲۰۱۹

۷۷۰۴۳۴۶۶

نمایندگی تعمیر کرج

۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳

نمایندگی تعمیر شیراز

۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴

تعمیر لوازم خانگی شما توسط تیم تعمیر لوازم خانگی wefixit

همان طور که پیش تر توضیح داده شد، نیاز به تعمیر لوازم خانگی علی الخصوص تعمیر یخچال در کوتاه ترین زمان یکی از نیاز های مشتری است. به همین جهت تیم تعمیر لوازم خانگی اقدام به ارایه خدمات به مشتریان در بهترین سطح کیفیت نمود. مشتری در صورت بروز هر گونه مشکل و اختلال در یخچال سامسونگ خود می تواند با یک تماس از کارشناسان فنی تیم تعمیر لوازم خانگی مشاوره گرفته و با شرح مشکل پیش آمده راهنمایی های لازم را دریافت نموده و نسبت به درخواست اعزام تعمیرکار تعمیر یخچال Samsung به محل اقدام نمایند.

جالب است بدانید پس از تماس مشتری در کم تر از سه ساعت تعمیر کار متخصص تیم Wefixit در محل حاضر شده و اقدام به تعمیر یخچال سامسونگ می نماید. کلیه قطعاتی که طی پروسه تعمیر لوازم خانگی و یخچال توسط تیم تعمیر لوازم خانگی تعویض می گردد قطعات ارجینال و اصلی است.

تیم تعمیر لوازم خانگی Wefixit با ضمانت اقدام به تعویض قطعات می کند و همچنین کلیه خدمات خود را با ارایه گارانتی و جلب رضایت ۱۰۰% مشتری به انجام می رساند. کلیه خدمات ارایه شده توسط تیم تعمیر لوازم خانگی با نازل ترین قیمت در اختیار مشتری قرار می گیرد و مشتری با رضایت کامل اقدام به پرداخت هزینه تعمیر یخچال سامسونگ خود می کند. قیمت ها در تیم Wefixit رقابتی بوده و همین امر موجب رضایت مشتری از خدمات و معرفی تیم تعمیر لوازم خانگی ما به دوستان و بستگانشان شده.
لازم به ذکر است با توجه به شیوه خدمات رسانی نوین تیم تعمیر لوازم خانگی و فعالیت گسترده این مجموعه در حوزه کلیه برند ها، تیم Wefixit دارای نمایندگی از هیچ برندی نمی باشد و شما عزیزان می توانید در صورت خرابی لوازم خانگی خود در هر برندی با تیم تعمیر لوازم خانگی تماس حاصل فرمایید.

اگر دستگاه شما گارانتی دارد با نمایندگی رسمی تعمیر یخچال سامسونگ Samsung تماس حاصل فرمائید

 1669