1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیر یخچال هات پوینت

1 بازدید
نمایندگی تعمیر یخچال هات پوینت

همان طور که می دانید یخچال یکی از ملزومات زندگی در عصر کنونی است. به طوری که در صورت بروز هر گونه اختلال در آن، مشکلات بسیاری در زندگی عادی انسان ایجاد می شود. شرکت هات پوینت از زیر مجموعه های شرکت ایندزیت بوده و تولید کننده یخچال و لوازم خانگی می باشد. با ورود یخچال های هات پوینت به ایران عده ای اقدام به خریداری آن نمودند. بر همین اساس تیم تعمیر لوازم خانگی Wefixit اقدام به تعلیم و آموزش عده ای از تعمیرکاران لوازم خانگی خود جهت تعمیر یخچال هات پوینت نمود.

تیم تعمیر لوازم خانگی Wefixit به دلیل گستردگی فعالیت خود و ارایه خدمات نوین تعمیر لوازم خانگی در کلیه برند ها دارای تخصص بوده و دارای نمایندگی از برند خاصی نمی باشد. گستردگی فعالیت های تیم تعمیر لوازم خانگی و ارایه بهترین سطح سرویس دهی در تعمیر یخچال هات پوینت موجب جلب رضایت مشتریان عزیز در این خصوص شده که همین امر سبب معرفی تیم تعمیر لوازم خانگی Wefixit به سایر دوستان و آشنایان مشتریان شده.

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

۱۶۶۹

شماره های مناطق سهروردی – مطهری – بهشتی – هفت تیر – کریمخان

۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

شماره های مناطق منیریه – امیریه – جمهوری – آزادی – انقلاب – فردوسی – طالقانی – فلسطین

۵۵۳۹۸۵۲۶

۶۶۴۷۹۰۴۰

نمایندگی تعمیر ماکروویو جنوب تهران

۸۸۰۴۶۹۹۵

۶۶۴۷۹۰۴۰

شماره های مناطق سعادت آباد – شهرک غرب – بهرود – بوعلی – ایثارگران – فرحزاد

 ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۲۲۰۹۷۷۱۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰

شماره های مناطق مرزداران – کاشانی – صادقیه – شهر زیبا – پونک – ایرانپارس – شهرک نفت – شاهین – چیتگر – شمران – دهکده – اکباتان – آپادانا – فردوس – نیایش – راه آهن – فراز – سیمون بولیوار – سردار جنگل – جنت آباد

۴۴۸۴۶۱۱۳ , ۴۴۲۷۹۱۸۶ , ۴۴۶۰۱۰۳۸ , ۴۴۴۰۱۸۱۱

شماره های مناطق یوسف آباد – گیشا – امیرآباد – جهان آرا – فاطمی – آل احمد – ستارخان

۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

شماره های مناطق دروس – دولت – صدر – قلهک – اندرزگو – قیطریه – زعفرانیه – فرمانیه – ولنجک – اختیاریه – ظفر – ساغدوش – هروی – زرگنده – چیذر – پل رومی – داوودیه

۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

شماره های مناطق لویزان – مینی سیتی – اقدسیه – ازگل – آجودانیه – ارتش – زعفرانیه – سوهانک

۲۲۸۳۷۹۴۷

۲۲۴۸۷۲۶۷

شماره های مناطق تجریش – دربند – پارک وی – درکه – ولنجک – زعفرانیه – ولی عصر

۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۲۲۷۵۲۳۸۷

شماره های مناطق جردن – گاندی – ملاصدرا – ونک – سئول – میرداماد – ظفر – شیخ بهائی – شیراز – ده ونک

۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۲۲۲۲۸۳۰۰

شماره های مناطق نیاوران – شریعتی – پاسداران – خواجه عبداله – هروی – دارآباد – کاشانک – ساغدوش – جماران

۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۸۳۷۹۴۷

شماره های مناطق فرشته – الهیه

۲۲۹۱۳۶۲۳

۲۲۰۹۷۷۱۷

شماره های مناطق مجیدیه – سیدخندان – بنی هاشم – سبلان – دماوند

 ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۸۸۶۲۴۸۵۴

شماره های مناطق رسالت – تهرانپارس – نارمک – تهران نو

۷۷۵۹۲۰۱۹

۷۷۰۴۳۴۶۶

نمایندگی تعمیر کرج

۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳

نمایندگی تعمیر شیراز

۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴

چگونه اقدام به تعمیر یخچال هات پوینت نماییم؟

در توضیحات قبلی ذکر شد یخچال ها به دلیل محتوای خوراکی، در صورت بروز اختلال و خرابی موجب فساد خوراکی ها خواهند شد. لذا تعمیر یخچال در زمان اندک اهمیت فراوانی دارد. تیم تعمیر لوازم خانگی Wefixit با سال ها تجربه در این حوزه اقدام به ارایه سرویس تعمیر یخچال در کم ترین زمان ممکن پس از تماس نمود.

بدین ترتیب تنها کم تر از سه ساعت بعد از تماس و درخواست شما مشتری عزیز، تعمیر کار متخصص تعمیر یخچال هات پوینت به محل اعزام می گردد. تعمیرکاران یخچال هات پوینت نیز همچون سایر اعضا این تیم دوره های تخصصی فراوانی در خصوص تعمیر لوازم خانگی گذرانده و از تعهد کاری بالایی برخوردارند.

بر همین اساس و همچنین با در نظر گیری اهداف تیم Wefixit در جلب رضایت مشتری، می توان بیان کرد کلیه قطعاتی که توسط تعمیرکار تیم تعمیر لوازم خانگی در محل تعویض گردد از قطعات ارجینال بوده و مورد ضمانت Wefixit قرار دارد. همچنین تعمیرکار ما پس از جلب رضایت ۱۰۰% مشتری اقدام به صدور فاکتور می نماید.

جالب است بدانید کلیه سرویس تعمیر لوازم خانگی و راه اندازی مجدد آن که توسط تیم تعمیر لوازم خانگی انجام می شود با نازل ترین قیمت رقابتی ارایه می گردد. لذا مشتریان با خیالی آسوده می توانند در هر ساعت از شبانه روز حتی روز های تعطیل و در هر کجای ایران عزیز نیاز به تعمیر یخچال هات پوینت داشتند با تیم Wefixit تماس حاصل نموده و درخواست اعزام تعمیرکار متخصص در محل نمایند.
جهت استفاده از خدمات نوین تیم Wefixit با بالاترین سطح سرویس دهی می توانید شماره های تماس با ما را ذخیره نموده و در هر کجا که به مشکل خوردید با ما درمیان گذاشته تا نسبت به رفع آن اقدام کنیم.

اگر دستگاه شما گارانتی دارد با نمایندگی رسمی تعمیر یخچال هات پوینت تماس حاصل فرمائید

 1669