1669 پشتیبانی سریع

درباره ما

576 بازدید
مطالب تعمیر لوازم خانگی

درباره تیم تعمیر لوازم خانگی

مجموعه Wefixit با سال ها تجربه در حوزه تعمیر لوازم خانگی و برند های مختلف آن، اقدام به ارائه سرویس تعمیر لوازم خانگی هم چون یخچال، ساید بای ساید، لباسشویی و ظرفشویی در محل مشتری نموده. به این صورت که در کم ترین فاصله زمانی پس از تماس مشتری، نسبت به اعزام تعمیرکار متخصص تعمیر لوازم خانگی به محل مشتری اقدام می نماید.

لازم به ذکر است کلیه قطعاتی که در پروسه تعمیر ماکروویو تعویض می گردد ارجینال می باشد. همچنین خدمات تعمیر لوازم خانگی با کسب رضایت ۱۰۰% مشتری از نتیجه کار همراه است.

با گسترش و همه گیر شدن استفاده از فضای مجازی در اطلاع رسانی ،هم اکنون تصمیم بر گسترش فعالیت در دنیای اینترنت گرفته ایم. ارائه اطلاعات مفید در خصوص لوازم خانگی و تجهیزات و تعمیرات لوازم خانگی در وب سایت موجب محبوبیت بیش از پیش مجموعه تعمیر لوازم خانگی شده. مشتریان عزیز می توانند با استفاده از مقالات و آموزش هایی که به صورت روزانه و هفتگی در سایت قرار می گیرد نسبت به افزایش سطح اطلاعاتی خود در خصوص لوازم خانگی و تعمیر لوازم خانگی اقدام نمایند.

مهارت های ما

همان طور که پیش تر گفته شد، هدف اصلی مجموعه Wefixit (تعمیر لوازم خانگی) دست یابی به بالا ترین سطح رضایت مشتری از خدمات است. به همین جهت کادر مجرب و متعهد در بخش ارتباط با مشتریان گرد هم آمده اند تا نیاز های مشتری را در خصوص خدمات تعمیر لوازم خانگی شنیده و نسبت به راهنمایی وی از صفر تا صد خرابی تا تعمیر لوازم خانگی اقدام می نماید. کارشناسان با دریافت اطلاعات کافی و ثبت درخواست مشتری نسبت به اعزام متخصص مربوطه در حوزه تعمیر یخچال، تعمیر ساید باید ساید، تعمیر ماشین ظرفشویی، تعمیر ماشین لباسشویی اقدام می نمایند.

تیم تعمیرات

با توجه به این نکته که تیم تعمیرکار لوازم خانگی از مجرب ترین مهندسین و تکنسین های تعمیرات لوازم خانگی تشکیل شده اند، می توان این اطمینان را به مشتری داد که خدمات تعمیر لوازم خانگی در بالا ترین سطح به ایشان ارایه خواهد شد. متخصصین تعمیرکار لوازم خانگی با مراجعه به محل مشتری اقدام به عیب یابی می کنند و بلافاصله پس از کشف علت خرابی لوازم خانگی اقدام به تعمیر و یا تعویض قطعه مربوطه می نمایند تا به سرعت و با کیفیت بالا لوازم خانگی را تعمیر و راه اندازی نمایند. پس از پایان کار با ارایه فاکتور رسمی مجموعه Wefixit نازل ترین هزینه محاسبه و از مشتری دریافت می گردد. لازم به ذکر است کلیه هزینه های تعمیر لوازم خانگی در این مجموعه مطابق با تعرفه قیمت رقابتی در بازار می باشد و مشتری همیشه رضایت کامل در این خصوص دارا است

 1669