1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید آبسال

8 بازدید
نمایندگی تعمیر ساید بای ساید آبسال

شرکت آبسال از جمله شرکت های ایرانی است که پس از استقبال مشتریان از ساید بای ساید اقدام به تولید آن نمود. ساید بای ساید آبسال نیز پس از عرضه در بازار داخلی مورد توجه مشتریان قرار گرفت و عده زیادی اقدام به خرید ساید بای ساید آبسال نمودند. در این میان لزوم ارایه خدمات تعمیر ساید بای ساید بیش از پیش اهمیت یافت و تیم تعمیر لوازم خانگی Wefixit با تجربه سالیان سال فعالیت در این حوزه اقدام به جذب نیرو های متخصص تعمیر ساید بای ساید و آموزش این افراد کرد. بر همین اساس تیم تعمیر لوازم خانگی هم اکنون قادر به ارایه سرویس تعمیر ساید بای ساید آبسال به مشتریان عزیز است. این تیم با تجربه با درک نیاز مشتری اقدام به ارائه خدمات تعمیر ساید بای ساید در محل مشتری نمود که نگرانی مشتریان از جا به جایی و مشکلات آن را کاهش دهد. در ادامه به توضیحات بیشتر در این خصوص خواهیم پرداخت.

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

۱۶۶۹

شماره های مناطق سهروردی – مطهری – بهشتی – هفت تیر – کریمخان

۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

شماره های مناطق منیریه – امیریه – جمهوری – آزادی – انقلاب – فردوسی – طالقانی – فلسطین

۵۵۳۹۸۵۲۶

۶۶۴۷۹۰۴۰

نمایندگی تعمیر ماکروویو جنوب تهران

۸۸۰۴۶۹۹۵

۶۶۴۷۹۰۴۰

شماره های مناطق سعادت آباد – شهرک غرب – بهرود – بوعلی – ایثارگران – فرحزاد

 ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۲۲۰۹۷۷۱۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰

شماره های مناطق مرزداران – کاشانی – صادقیه – شهر زیبا – پونک – ایرانپارس – شهرک نفت – شاهین – چیتگر – شمران – دهکده – اکباتان – آپادانا – فردوس – نیایش – راه آهن – فراز – سیمون بولیوار – سردار جنگل – جنت آباد

۴۴۸۴۶۱۱۳ , ۴۴۲۷۹۱۸۶ , ۴۴۶۰۱۰۳۸ , ۴۴۴۰۱۸۱۱

شماره های مناطق یوسف آباد – گیشا – امیرآباد – جهان آرا – فاطمی – آل احمد – ستارخان

۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

شماره های مناطق دروس – دولت – صدر – قلهک – اندرزگو – قیطریه – زعفرانیه – فرمانیه – ولنجک – اختیاریه – ظفر – ساغدوش – هروی – زرگنده – چیذر – پل رومی – داوودیه

۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

شماره های مناطق لویزان – مینی سیتی – اقدسیه – ازگل – آجودانیه – ارتش – زعفرانیه – سوهانک

۲۲۸۳۷۹۴۷

۲۲۴۸۷۲۶۷

شماره های مناطق تجریش – دربند – پارک وی – درکه – ولنجک – زعفرانیه – ولی عصر

۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۲۲۷۵۲۳۸۷

شماره های مناطق جردن – گاندی – ملاصدرا – ونک – سئول – میرداماد – ظفر – شیخ بهائی – شیراز – ده ونک

۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۲۲۲۲۸۳۰۰

شماره های مناطق نیاوران – شریعتی – پاسداران – خواجه عبداله – هروی – دارآباد – کاشانک – ساغدوش – جماران

۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۸۳۷۹۴۷

شماره های مناطق فرشته – الهیه

۲۲۹۱۳۶۲۳

۲۲۰۹۷۷۱۷

شماره های مناطق مجیدیه – سیدخندان – بنی هاشم – سبلان – دماوند

 ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۸۸۶۲۴۸۵۴

شماره های مناطق رسالت – تهرانپارس – نارمک – تهران نو

۷۷۵۹۲۰۱۹

۷۷۰۴۳۴۶۶

نمایندگی تعمیر کرج

۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳

نمایندگی تعمیر شیراز

۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴

چگونه نسبت به تعمیر ساید بای ساید آبسال اقدام کنیم؟

همان طور که می دانید یخچال و لوازم سرمایشی اینچنینی جهت نگهداری مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرد و هرگونه اختلال در کارکرد این لوازم موجب تحمیل خسارات ناشی از فساد مواد غذایی بر مشتری است. بر همین اساس می توان نتیجه گرفت ارایه خدمات تعمیر ساید بای ساید و یخچال در کوتاه ترین زمان یکی از مهم ترین مولفه هایی است که در کیفیت ارایه خدمات موثر است.

حال لازم است بدانید در صورت بروز مشکل چگونه نسبت به تعمیر ساید بای ساید آبسال اقدام کنید؟ کافی است با شماره تلفن پشتیبانی فنی تیم تعمیر لوازم خانگی Wefixit تماس حاصل فرمایید و درخواست اعزام تعمیرکار متخصص به محل نمایید. تعمیرکار ساید بای ساید آبسال در مدت زمان کم تر از ۳ ساعت در محل شما حاضر شده و اقدام به عیب یابی و تعمیر ساید بای ساید شما می نماید.
متخصصین تیم تعمیر لوازم خانگی در طی تعمیرات در صورت نیاز به تعویض قطعه، از قطعات ارجینال و اصلی استفاده می نمایند و پس از پایان کار نسبت به تحویل ساید بای ساید به مشتری اقدام می نمایند. تعمیر کار موظف است رضایت مشتری را جلب نموده و پس از آن اقدام به ارایه فاکتور هزینه تعمیرات نماید.
یکی دیگر از خدمات حائز اهمیت که توسط تیم تعمیر لوازم خانگی ارایه می گردد، ارایه خدمات تعمیر در ۲۴ ساعت شبانه روز است. به طوری که مشتری در هر ساعت از شبانه روز که نیاز به تعمیر ساید بای ساید و یا سایر لوازم خانگی داشت می تواند با این تیم تماس حاصل نموده و درخواست تعمیرکار نماید. تیم Wefixit در کلیه روز های هفته حتی تعطیلات نیز به مشتریان خدمات ارایه می نماید.
لازم به ذکر است با توجه به اهداف تیم تعمیر لوازم خانگی به گستردگی خدمات در کلیه برند های لوازم خانگی، این تیم دارای نمایندگی از هیچ برندی نمی باشد.

اگر دستگاه شما گارانتی دارد با نمایندگی رسمی تعمیر ساید بای ساید آبسال تماس حاصل فرمائید

 1669