1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید زیرووات

4 بازدید
نمایندگی تعمیر ساید بای ساید زیرووات

شرکت های تولید کننده لوازم خانگی ایتالیایی از دیر باز در این حوزه حضور داشته و با طراحی های منحصر به فرد مشتریان بسیاری را مجذوب نموده اند. زیرووات یکی از تولید کنندگان لوازم خانگی در ایتالیا است که با تولید و عرضه ساید بای ساید به ایران موفق به جذب مشتریان بیشتری شد. تیم تعمیر لوازم خانگی با درک شرایط موجود در بازار لوازم خانگی و استقبال طیف گسترده ای از مردم از ساید بای ساید زیرووات اقدام به آموزش نیروهای تعمیرکار خود جهت تعمیر ساید بای ساید زیرووات نمود. بدین ترتیب موفق به گسترش خدمات رسانی خود به محصولات زیرووات شد. در ادامه به توضیحات بیشتری در خصوص نحوه فعالیت تیم تعمیر لوازم خانگی خواهیم پرداخت.

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

۱۶۶۹

شماره های مناطق سهروردی – مطهری – بهشتی – هفت تیر – کریمخان

۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

شماره های مناطق منیریه – امیریه – جمهوری – آزادی – انقلاب – فردوسی – طالقانی – فلسطین

۵۵۳۹۸۵۲۶

۶۶۴۷۹۰۴۰

نمایندگی تعمیر ماکروویو جنوب تهران

۸۸۰۴۶۹۹۵

۶۶۴۷۹۰۴۰

شماره های مناطق سعادت آباد – شهرک غرب – بهرود – بوعلی – ایثارگران – فرحزاد

 ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۲۲۰۹۷۷۱۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰

شماره های مناطق مرزداران – کاشانی – صادقیه – شهر زیبا – پونک – ایرانپارس – شهرک نفت – شاهین – چیتگر – شمران – دهکده – اکباتان – آپادانا – فردوس – نیایش – راه آهن – فراز – سیمون بولیوار – سردار جنگل – جنت آباد

۴۴۸۴۶۱۱۳ , ۴۴۲۷۹۱۸۶ , ۴۴۶۰۱۰۳۸ , ۴۴۴۰۱۸۱۱

شماره های مناطق یوسف آباد – گیشا – امیرآباد – جهان آرا – فاطمی – آل احمد – ستارخان

۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

شماره های مناطق دروس – دولت – صدر – قلهک – اندرزگو – قیطریه – زعفرانیه – فرمانیه – ولنجک – اختیاریه – ظفر – ساغدوش – هروی – زرگنده – چیذر – پل رومی – داوودیه

۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

شماره های مناطق لویزان – مینی سیتی – اقدسیه – ازگل – آجودانیه – ارتش – زعفرانیه – سوهانک

۲۲۸۳۷۹۴۷

۲۲۴۸۷۲۶۷

شماره های مناطق تجریش – دربند – پارک وی – درکه – ولنجک – زعفرانیه – ولی عصر

۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۲۲۷۵۲۳۸۷

شماره های مناطق جردن – گاندی – ملاصدرا – ونک – سئول – میرداماد – ظفر – شیخ بهائی – شیراز – ده ونک

۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۲۲۲۲۸۳۰۰

شماره های مناطق نیاوران – شریعتی – پاسداران – خواجه عبداله – هروی – دارآباد – کاشانک – ساغدوش – جماران

۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۸۳۷۹۴۷

شماره های مناطق فرشته – الهیه

۲۲۹۱۳۶۲۳

۲۲۰۹۷۷۱۷

شماره های مناطق مجیدیه – سیدخندان – بنی هاشم – سبلان – دماوند

 ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۸۸۶۲۴۸۵۴

شماره های مناطق رسالت – تهرانپارس – نارمک – تهران نو

۷۷۵۹۲۰۱۹

۷۷۰۴۳۴۶۶

نمایندگی تعمیر کرج

۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳

نمایندگی تعمیر شیراز

۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴

چگونه نسبت به تعمیر ساید بای ساید زیووات اقدام نماییم؟

ساید بای ساید ها از جمله لوازمی هستند که جا به جایی آن ها راحت نیست و مشتریان تمایلی به جا به جایی آن تحت هیچ شرایطی مگر نقل مکان ندارند. لذا با توجه به احتمال خرابی لوازم برقی راه کار بهتر جهت پوشش این نیاز مشتری، ارایه خدمات تعمیر ساید بای ساید در محل بود. تیم تعمیر لوازم خانگی Wefixit با اشراف خود در حوزه لوازم خانگی اقدام به ارایه این خدمات به مشتری نمود که با توجه به کیفیت بالای آن مورد استقبال مشتریان بسیاری قرار گرفت.

تیم تعمیر لوازم خانگی با دارا بودن کادر پشتیبانی فنی و همچنین تعمیر کارانی متخصص و مجرب، توانایی ارایه خدمات در ۲۴ ساعت شبانه روز و کل روز های هفته را دارا می باشد. بر همین اساس می توان به سوال مهم مشتریان پاسخ داد که چگونه نسبت به تعمیر ساید بای ساید زیرووات اقدام نماییم! تنها کافی است با شماره تلفن های Wefixit تماس حاصل نموده و درخواست اعزام تعمیرکار ساید بای ساید زیرووات به محل خود نمایید. تعمیر کار ساید بای ساید در زمانی کم تر از ۳ ساعت در محل حاضر شده و اقدام به عیب یابی و رفع عیب و تعمیر ساید بای ساید می نماید. لازم به ذکر است کلیه قطعاتی که در پروسه تعمیر و سرویس ساید بای ساید زیرووات تعویض گردد از قطعات ارجینال و اصلی می باشد. همچنین تعمیر کار موظف به جلب رضایت ۱۰۰% از مشتری می باشد تا پس از آن نسبت به ارایه فاکتور تعمیرات به مشتری اقدام نماید. مشتری نیز ضمن چک نمودن و تحویل گرفتن کار از تعمیرکار اقدام به پرداخت وجه تعمیر ساید بای ساید زیرووات می نماید. قیمت های تعیین شده جهت تعمیر، سرویس و راه اندازی ساید بای ساید بسیار مقرون به صرفه و بر اساس قیمت های رقابتی معین شده. لذا مشتریان عزیز با آسودگی خاطر می توانند از خدمات این مجموعه استفاده نموده و آن را به عزیزان خود معرفی نمایند.
لازم به ذکر است تیم تعمیر لوازم خانگی دارای نمایندگی از برند مشخصی نمی باشد چرا که خدمات گسترده آن در حوزه تمامی برند ها ارایه می گردد.

اگر دستگاه شما گارانتی دارد با نمایندگی رسمی تعمیر ساید بای ساید زیرووات تماس حاصل فرمائید

 1669