1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید پاکشوما

2 بازدید
نمایندگی تعمیر ساید بای ساید پاکشوما

در دنیای تولید و عرضه لوازم خانگی تولید کنندگان بسیاری اقدام به صادرات محصولات خود به ایران نمودند. در این میان تولید کنندگان خوش فکر ایرانی نیز فرصت را مناسب دیده و اقدام به تولید ساید بای ساید نمودند. شرکت پاکشوما یکی از همین تولید کنندگان است که با عرضه ساید بای ساید پاکشوما موفق به جلب رضایت مشتریان بسیاری شد. تیم تعمیر لوازم خانگی Wefixit با اشراف به بازار لوازم خانگی و نیاز های بی شمار خریداران ساید بای ساید و لوازم خانگی اقدام به ارایه خدمات تعمیر ساید بای ساید پاکشوما نمود. بر همین اساس مشتریانی که از ساید بای ساید پاکشوما استفاده می نمایند قادر به استفاده از خدمات نوین و با کیفیت تیم تعمیر لوازم خانگی خواهند بود. در ادامه به توضیح روند فعالیت این تیم خواهیم پرداخت.

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

۱۶۶۹

شماره های مناطق سهروردی – مطهری – بهشتی – هفت تیر – کریمخان

۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

شماره های مناطق منیریه – امیریه – جمهوری – آزادی – انقلاب – فردوسی – طالقانی – فلسطین

۵۵۳۹۸۵۲۶

۶۶۴۷۹۰۴۰

نمایندگی تعمیر ماکروویو جنوب تهران

۸۸۰۴۶۹۹۵

۶۶۴۷۹۰۴۰

شماره های مناطق سعادت آباد – شهرک غرب – بهرود – بوعلی – ایثارگران – فرحزاد

 ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۲۲۰۹۷۷۱۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰

شماره های مناطق مرزداران – کاشانی – صادقیه – شهر زیبا – پونک – ایرانپارس – شهرک نفت – شاهین – چیتگر – شمران – دهکده – اکباتان – آپادانا – فردوس – نیایش – راه آهن – فراز – سیمون بولیوار – سردار جنگل – جنت آباد

۴۴۸۴۶۱۱۳ , ۴۴۲۷۹۱۸۶ , ۴۴۶۰۱۰۳۸ , ۴۴۴۰۱۸۱۱

شماره های مناطق یوسف آباد – گیشا – امیرآباد – جهان آرا – فاطمی – آل احمد – ستارخان

۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

شماره های مناطق دروس – دولت – صدر – قلهک – اندرزگو – قیطریه – زعفرانیه – فرمانیه – ولنجک – اختیاریه – ظفر – ساغدوش – هروی – زرگنده – چیذر – پل رومی – داوودیه

۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

شماره های مناطق لویزان – مینی سیتی – اقدسیه – ازگل – آجودانیه – ارتش – زعفرانیه – سوهانک

۲۲۸۳۷۹۴۷

۲۲۴۸۷۲۶۷

شماره های مناطق تجریش – دربند – پارک وی – درکه – ولنجک – زعفرانیه – ولی عصر

۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۲۲۷۵۲۳۸۷

شماره های مناطق جردن – گاندی – ملاصدرا – ونک – سئول – میرداماد – ظفر – شیخ بهائی – شیراز – ده ونک

۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۲۲۲۲۸۳۰۰

شماره های مناطق نیاوران – شریعتی – پاسداران – خواجه عبداله – هروی – دارآباد – کاشانک – ساغدوش – جماران

۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۸۳۷۹۴۷

شماره های مناطق فرشته – الهیه

۲۲۹۱۳۶۲۳

۲۲۰۹۷۷۱۷

شماره های مناطق مجیدیه – سیدخندان – بنی هاشم – سبلان – دماوند

 ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۸۸۶۲۴۸۵۴

شماره های مناطق رسالت – تهرانپارس – نارمک – تهران نو

۷۷۵۹۲۰۱۹

۷۷۰۴۳۴۶۶

نمایندگی تعمیر کرج

۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳

نمایندگی تعمیر شیراز

۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴

چگونه نسبت به تعمیر ساید بای ساید پاکشوما اقدام کنیم؟

همان طور که مطلع هستید ساید بای ساید جزو لوازم خانگی سنگین است. به گونه ای که امکان حرکت و انتقال آن به راحتی مقدور نیست و مشتریان همیشه نگران خرابی و نیاز به تعمیر ساید بای ساید خود هستند. سوالی که برای اکثر مشتریان ایجاد می شود این است که در صورت خرابی، چگونه نسبت به تعمیر ساید بای ساید پاکشوما اقدام کنیم! تیم تعمیر لوازم خانگی Wefixit با سال ها تجربه در حوزه تعمیر لوازم خانگی اقدام به ارایه خدمات تعمیر در محل نمود. به همین ترتیب مشتری بلافاصله پس از مشاهده اختلال در کارکرد ساید بای ساید خود تنها با یک تماس می تواند درخواست اعزام تعمیرکار ساید بای ساید پاکشوما به محل نماید. پشتیبانان تیم تعمیر لوازم خانگی ضمن هماهنگی با تعمیرکار متخصص در تعمیر ساید بای ساید پاکشوما وی را به محل مشتری اعزام می نمایند. تعمیرکار پس از حضور در محل اقدام به عیب یابی ساید بای ساید و همچنین تعمیر و سرویس آن می نماید. لازم به ذکر است کلیه قطعاتی که در پروسه تعمیر ساید بای ساید تعویض می گردد از قطعات اصلی و ارجینال است و تیم تعمیر لوازم خانگی این ضمانت را به مشتری ارایه می نماید که هیچ قطعه بی کیفیت و غیر اصلی در ساید بای ساید استفاده نمی نماید. تعمیرکاران تیم تعمیر لوازم خانگی موضف به جلب رضایت مشتری می باشند. بدین ترتیب پس از پایان کار و تحویل ساید بای ساید پاکشوما، مشتری می تواند ضمن ارزیابی پس از اعلام رضایت خود اقدام به پرداخت وجه تعمیرات نماید.
یکی دیگر از مزایای استفاده از خدمات تیم تعمیر لوازم خانگی، ارایه خدمات تعمیرات در سراسر ایران است. این تیم حرفه ای در هر ساعت از شبانه روز آماده ارایه خدمات تعمیر یخچال، ساید بای ساید، لباسشویی و ماشین ظرفشویی می باشد. مشتریان عزیز تنها با داشتن شماره تماس Wefixit می نتوانند نسبت به درخواست اعزام تعمیرکار متخصص به محل خود اقدام نمایند و از خدمات حرفه ای این تیم استفاده نمایند. لازم به ذکر است بر اساس اهداف و ارایه خدمات گسترده تیم Wefixit دارای نمایندگی از هیچ برندی نمی باشد بلکه با اشراف به کلیه برند ها و تیمی قوی از تعمیرکاران و متخصصین اقدام به ارایه خدمات تعمیر لوازم خانگی می نماید.

اگر دستگاه شما گارانتی دارد با نمایندگی رسمی تعمیر ساید بای ساید پاکشوما تماس حاصل فرمائید

 1669