1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی

107 بازدید
نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی

استفاده از ماشین های ظرفشویی رواج بسیاری پیدا کرده، امروزه با توجه به زندگی ماشینی و کمبود وقت اکثر افراد مایل به استفاده از لوازمی هستند که در وقت و زمانشان صرفه جویی کند، ماشین ظرف شویی از جمله همین لوازم خانگی است. استفاده از ماشین ظرف شویی موجب می شود زمان صرف این کار نشود و همین امر در افزایش طرفداران استفاده از ماشین ظرفشویی موثر بوده و جزو لوازم ضروری زندگی قرار گرفته و تعمیر ماشین ظرفشویی در کم ترین زمان یکی از پارامتر های مهم برای مشتریان است.
در ماشین ظرفشویی های کنونی، بسیاری از ایرادات و عیوب رایج توسط نمایشگر آن نشان داده می شود و در صورت خرابی شما قادر خواهید بود با استفاده از دفترچه راهنما و بررسی پیام های خطایی که نمایش داده می شود تا حدی نسبت به بر طرف نمودن مشکل اقدام نمایید. در مواقعی که ماشین ظرفشویی دچار مشکل می شود انتقال آن به محل تعمیر گاه یکی از دغدغه های مشتریان است، به همین جهت مجموعه تعمیر ماشین ظرفشویی در سراسر ایران سرویس تعمیر ماشین ظرفشویی در محل ارایه می نماید.

مشتریان عزیز در هر ساعت از شبانه روز و در هر کجای ایران می توانند با شماره گیری شماره های ما با بخش ارتباط با مشتری مجموعه ارتباط برقرار نموده و نسبت به شرح عیوب و پیام های نمایش داده شده در ماشین ظرف شویی اقدام نماید تا کارشناسان تعمیر ماشین ظرف شویی با بررسی آن راهنمایی های لازم را ارایه نموده و در صورت برطرف نشدن عیوب ماشین ظرفشویی و نیاز به تعمیر آن، به اعزام متخصص تعمیرکار ماشین ظرفشویی به محل مشتری اقدام نمایند.

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

۱۶۶۹

شماره های مناطق سهروردی – مطهری – بهشتی – هفت تیر – کریمخان

۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

شماره های مناطق منیریه – امیریه – جمهوری – آزادی – انقلاب – فردوسی – طالقانی – فلسطین

۵۵۳۹۸۵۲۶

۶۶۴۷۹۰۴۰

نمایندگی تعمیر ماکروویو جنوب تهران

۸۸۰۴۶۹۹۵

۶۶۴۷۹۰۴۰

شماره های مناطق سعادت آباد – شهرک غرب – بهرود – بوعلی – ایثارگران – فرحزاد

 ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۲۲۰۹۷۷۱۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰

شماره های مناطق مرزداران – کاشانی – صادقیه – شهر زیبا – پونک – ایرانپارس – شهرک نفت – شاهین – چیتگر – شمران – دهکده – اکباتان – آپادانا – فردوس – نیایش – راه آهن – فراز – سیمون بولیوار – سردار جنگل – جنت آباد

۴۴۸۴۶۱۱۳ , ۴۴۲۷۹۱۸۶ , ۴۴۶۰۱۰۳۸ , ۴۴۴۰۱۸۱۱

شماره های مناطق یوسف آباد – گیشا – امیرآباد – جهان آرا – فاطمی – آل احمد – ستارخان

۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

شماره های مناطق دروس – دولت – صدر – قلهک – اندرزگو – قیطریه – زعفرانیه – فرمانیه – ولنجک – اختیاریه – ظفر – ساغدوش – هروی – زرگنده – چیذر – پل رومی – داوودیه

۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

شماره های مناطق لویزان – مینی سیتی – اقدسیه – ازگل – آجودانیه – ارتش – زعفرانیه – سوهانک

۲۲۸۳۷۹۴۷

۲۲۴۸۷۲۶۷

شماره های مناطق تجریش – دربند – پارک وی – درکه – ولنجک – زعفرانیه – ولی عصر

۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۲۲۷۵۲۳۸۷

شماره های مناطق جردن – گاندی – ملاصدرا – ونک – سئول – میرداماد – ظفر – شیخ بهائی – شیراز – ده ونک

۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۲۲۲۲۸۳۰۰

شماره های مناطق نیاوران – شریعتی – پاسداران – خواجه عبداله – هروی – دارآباد – کاشانک – ساغدوش – جماران

۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۸۳۷۹۴۷

شماره های مناطق فرشته – الهیه

۲۲۹۱۳۶۲۳

۲۲۰۹۷۷۱۷

شماره های مناطق مجیدیه – سیدخندان – بنی هاشم – سبلان – دماوند

 ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۸۸۶۲۴۸۵۴

شماره های مناطق رسالت – تهرانپارس – نارمک – تهران نو

۷۷۵۹۲۰۱۹

۷۷۰۴۳۴۶۶

نمایندگی تعمیر کرج

۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳

نمایندگی تعمیر شیراز

۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴

خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی

در مجموعه تعمیر ماشین ظرفشویی  کلیه خدمات با بالاترین سطح کیفی انجام می شود، تیم خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی متشکل از متخصصین و مهندسین در این حوزه است و کلیه خدمات با بالاترین سطح کیفیت به مشتریان عزیز ارایه می گردد. مشتریان با یک تماس می توانند درخواست اعزام تعمیرکار ماشین ظرفشویی نمایند تا در کم ترین زمان ممکن سرویس تعمیر ماشین ظرفشویی را دریافت نمایند. لازم به ذکر است این خدمات با جلب رضایت صد در صد مشتری انجام می شود و در صورت نیاز به تعویض قطعات، از قطعات دارای ضمانت استفاده می نمایند و به همین جهت کیفیت ارایه خدمات بسیار بالا می باشد.

مزایای استفاده از خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی

از مزایای استفاده از خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی می توان به ارایه سرویس ۲۴ ساعته آن نام برد و همچنین ارایه سرویس در سراسر ایران. مجموعه تعمیر ماشین ظرفشویی با ارایه امکان پرداخت اینترنتی وجه فاکتور به مشتری امکان استفاده از خدمات بروز را می دهد، لازم به ذکر است مبلغ فاکتور تعمیر ماشین ظرفشویی بسیار مقرون به صرفه و دارای قیمتی رقابتی است چراکه از مهم ترین اولویت های مجموعه تعمیر ماشین ظرفشویی ارایه سرویس با بالاترین سطح کیفیت و رضایت مشتری است.

اگر دستگاه شما گارانتی دارد با نمایندگی رسمی تعمیر ماشین ظرفشویی تماس حاصل فرمائید

 1669