1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی LG

7 بازدید
نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی LG

ماشین ظرف شویی جزو لوازم خانگی پر کاربردی است که در زندگی ماشینی این روز ها کاربرد فراوانی یافته. ماشین های ظرفشویی توسط برند های مختلف لوازم خانگی تولید و روانه بازار شده اند. در این میان شرکت کره ای ال جی نیز اقدام به تولید ماشین ظرفشویی ال جی و عرضه آن به بازار ایران نموده. ماشین ظرف شویی ال جی علاقمندان زیادی را به خود جذب نمود و مشتریان متعددی اقدام به خرید آن نمودند. بر همین اساس تیم تعمیر لوازم خانگی نیاز مشتریان را در ارایه سرویس تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی LG احساس نمود و جهت ارایه خدمات به مشتریان شروع به جذب تعمیرکاران متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی نمود. در ادامه به توضیح نحوه ارایه خدمات این تیم خواهیم پرداخت.

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

۱۶۶۹

شماره های مناطق سهروردی – مطهری – بهشتی – هفت تیر – کریمخان

۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

شماره های مناطق منیریه – امیریه – جمهوری – آزادی – انقلاب – فردوسی – طالقانی – فلسطین

۵۵۳۹۸۵۲۶

۶۶۴۷۹۰۴۰

نمایندگی تعمیر ماکروویو جنوب تهران

۸۸۰۴۶۹۹۵

۶۶۴۷۹۰۴۰

شماره های مناطق سعادت آباد – شهرک غرب – بهرود – بوعلی – ایثارگران – فرحزاد

 ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۲۲۰۹۷۷۱۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰

شماره های مناطق مرزداران – کاشانی – صادقیه – شهر زیبا – پونک – ایرانپارس – شهرک نفت – شاهین – چیتگر – شمران – دهکده – اکباتان – آپادانا – فردوس – نیایش – راه آهن – فراز – سیمون بولیوار – سردار جنگل – جنت آباد

۴۴۸۴۶۱۱۳ , ۴۴۲۷۹۱۸۶ , ۴۴۶۰۱۰۳۸ , ۴۴۴۰۱۸۱۱

شماره های مناطق یوسف آباد – گیشا – امیرآباد – جهان آرا – فاطمی – آل احمد – ستارخان

۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

شماره های مناطق دروس – دولت – صدر – قلهک – اندرزگو – قیطریه – زعفرانیه – فرمانیه – ولنجک – اختیاریه – ظفر – ساغدوش – هروی – زرگنده – چیذر – پل رومی – داوودیه

۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

شماره های مناطق لویزان – مینی سیتی – اقدسیه – ازگل – آجودانیه – ارتش – زعفرانیه – سوهانک

۲۲۸۳۷۹۴۷

۲۲۴۸۷۲۶۷

شماره های مناطق تجریش – دربند – پارک وی – درکه – ولنجک – زعفرانیه – ولی عصر

۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۲۲۷۵۲۳۸۷

شماره های مناطق جردن – گاندی – ملاصدرا – ونک – سئول – میرداماد – ظفر – شیخ بهائی – شیراز – ده ونک

۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۲۲۲۲۸۳۰۰

شماره های مناطق نیاوران – شریعتی – پاسداران – خواجه عبداله – هروی – دارآباد – کاشانک – ساغدوش – جماران

۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۸۳۷۹۴۷

شماره های مناطق فرشته – الهیه

۲۲۹۱۳۶۲۳

۲۲۰۹۷۷۱۷

شماره های مناطق مجیدیه – سیدخندان – بنی هاشم – سبلان – دماوند

 ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۸۸۶۲۴۸۵۴

شماره های مناطق رسالت – تهرانپارس – نارمک – تهران نو

۷۷۵۹۲۰۱۹

۷۷۰۴۳۴۶۶

نمایندگی تعمیر کرج

۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳

نمایندگی تعمیر شیراز

۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴

چگونه نسبت به تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی اقدام نماییم؟

سوالی که رد اکثر موارد در ذهن مشتریان عزیزن نقش می بندد این است که در صورت بروز اختلال در کارکرد ماشین ظرفشویی، چگونه نسبت به تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی اقدام نمایند؟ پاسخ بسیار روشن است. تنها کافی است شماره تلفن های تیم تعمیر لوازم خانگی را در تلفن همراه خود ذخیره نمایید تا در صورت نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی یا لوازم خانگی نسبت به تماس با پشتیبانی فنی Wefixit اقدام نمایید.

کارشناسان واحد فنی Wefixit در مدت زمانی کم تر از ۳ ساعت اقدام به اعزام تعمیرکار متخصص در تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی به محل شما می نمایند. تعمیرکارWefixit پس از حضور در محل و عیب یابی ماشین ظرف شویی LG اقدام به تعمیر و سرویس آن می نماید. همچنین در صورت نیاز به تعویض قطعات به طور حتم از قطعات ارجینال و اصلی استفاده می نماید.
تعمیرکار ماشین ظرفشویی ال جی پس از اتمام تعمیرات لازم است نسبت به تحویل ماشین ظرفشویی به مشتری و جلب رضایت ۱۰۰% وی اقدام نماید. وی پس از طی نمودن این مرحله قادر به ارایه فاکتور هزینه تعمیرات به مشتری می باشد. در این مرحله مشتری با خیالی آسوده از قیمت های نازل و رقابتی تیم تعمیر لوازم خانگی می تواند نسبت به پرداخت وجه اقدام نماید.
یکی از ویژگی های حائز اهمیت تیم تعمیر لوازم خانگی، ارایه سرویس انعطاف پذیر است. به گونه ای که مشتری در هر ساعت از شبانه روز که نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی داشت می تواند نسبت به درخواست اعزام تعمیرکار اقدام نماید. کلیه خدمات تعمیر ماشین ظرف شویی LG در محل مشتری انجام می گیرد. بر همین اساس مشتری بدون نیاز به جا به جایی ماشین ظرفشویی می تواند نسبت به تعمیر آن اقدام نماید. لازم به ذکر است تیم تعمیر لوازم خانگی به جهت ارایه سرویس تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی و سایر لوازم خانگی ها دارای نمایندگی از هیچ برندی نمی باشد. چرا که فعالیت گسترده و نا محدود یکی از مهم ترین اهداف این تیم است.

اگر دستگاه شما گارانتی دارد با نمایندگی رسمی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی LG تماس حاصل فرمائید

 1669