1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت

5 بازدید
نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت

ماشین های ظرفشویی در انواع مختلف توسط شرکت های مختلفی تولید و عرضه شد. ماشین ظرفشویی در سه نوع عمده ماشین ظرفشویی تو کار، ماشین ظرفشویی رومیزی و ماشین ظرفشویی زمینی تولید می شود. شرکت ایندزیت که یکی از برند های شاخص در آلمان است اقدام به تولید ماشین ظرفشویی نمود. ماشین ظرف شویی ایندزیت در بازار ایران طرفداران خاص خود را بدست آورد. بر همین اساس تیم تعمیر لوازم خانگی نیاز به ارایه خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت را احساس نمود و با آموزش تکنسین ها و مهندسین حرفه ای خود جهت ارایه خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت اقدام نمود. در ادامه به توضیح نحوه ارایه خدمات تیم تعمیر لوازم خانگی خواهیم پرداخت.

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

۱۶۶۹

شماره های مناطق سهروردی – مطهری – بهشتی – هفت تیر – کریمخان

۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

شماره های مناطق منیریه – امیریه – جمهوری – آزادی – انقلاب – فردوسی – طالقانی – فلسطین

۵۵۳۹۸۵۲۶

۶۶۴۷۹۰۴۰

نمایندگی تعمیر ماکروویو جنوب تهران

۸۸۰۴۶۹۹۵

۶۶۴۷۹۰۴۰

شماره های مناطق سعادت آباد – شهرک غرب – بهرود – بوعلی – ایثارگران – فرحزاد

 ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۲۲۰۹۷۷۱۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰

شماره های مناطق مرزداران – کاشانی – صادقیه – شهر زیبا – پونک – ایرانپارس – شهرک نفت – شاهین – چیتگر – شمران – دهکده – اکباتان – آپادانا – فردوس – نیایش – راه آهن – فراز – سیمون بولیوار – سردار جنگل – جنت آباد

۴۴۸۴۶۱۱۳ , ۴۴۲۷۹۱۸۶ , ۴۴۶۰۱۰۳۸ , ۴۴۴۰۱۸۱۱

شماره های مناطق یوسف آباد – گیشا – امیرآباد – جهان آرا – فاطمی – آل احمد – ستارخان

۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

شماره های مناطق دروس – دولت – صدر – قلهک – اندرزگو – قیطریه – زعفرانیه – فرمانیه – ولنجک – اختیاریه – ظفر – ساغدوش – هروی – زرگنده – چیذر – پل رومی – داوودیه

۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

شماره های مناطق لویزان – مینی سیتی – اقدسیه – ازگل – آجودانیه – ارتش – زعفرانیه – سوهانک

۲۲۸۳۷۹۴۷

۲۲۴۸۷۲۶۷

شماره های مناطق تجریش – دربند – پارک وی – درکه – ولنجک – زعفرانیه – ولی عصر

۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۲۲۷۵۲۳۸۷

شماره های مناطق جردن – گاندی – ملاصدرا – ونک – سئول – میرداماد – ظفر – شیخ بهائی – شیراز – ده ونک

۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۲۲۲۲۸۳۰۰

شماره های مناطق نیاوران – شریعتی – پاسداران – خواجه عبداله – هروی – دارآباد – کاشانک – ساغدوش – جماران

۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۸۳۷۹۴۷

شماره های مناطق فرشته – الهیه

۲۲۹۱۳۶۲۳

۲۲۰۹۷۷۱۷

شماره های مناطق مجیدیه – سیدخندان – بنی هاشم – سبلان – دماوند

 ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۸۸۶۲۴۸۵۴

شماره های مناطق رسالت – تهرانپارس – نارمک – تهران نو

۷۷۵۹۲۰۱۹

۷۷۰۴۳۴۶۶

نمایندگی تعمیر کرج

۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳

نمایندگی تعمیر شیراز

۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴

چگونه نسبت به تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت اقدام نماییم؟

نگرانی اکثر عزیزانی که اقدام به تهیه ماشین ظرفشویی Indesit نمودند جا به جایی آن در هنگام خرابی است. چرا که در این جا به جایی علاوه بر زحمت انتقال آن، خطرات آسیب به بدنه و حتی خرابی مجدد ماشین ظرفشویی نیز وجود دارد. به همین جهت تیم تعمیر لوازم خانگی Wefixit اقدام به ارایه خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت در محل نمود. حال این سوال مطرح است که چگونه نسبت به تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت اقدام نماییم؟ راه حل بسیار آسان است. تنها با در اختیار داشتن تلفن های تماس با تیم تعمیر لوازم خانگی و ارتباط با بخش پشتیبانی فنی قادر هستید نسبت به شرح مشکل پیش آمده و درخواست اعزام تعمیرکار متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت اقدام نمایید. تیم تعمیر لوازم خانگی Wefixit با ارایه سرویس تعمیرات به صورت انعطاف پذیر این امکان را برای مشتری ایجاد می کند که در هر ساعت از شبانه روز، حتی روز های تعطیل اقدام به تعمیر لوازم خانگی یا ماشین ظرفشویی نمایند.
تیم تعمیر لوازم خانگی در صورتی که پروسه تعمیرات نیازمند تعویض قطعه باشد، از قطعات ارجینال و اصلی جهت تعویض آن استفاده می نماید و مشتری هیچ نگرانی در خصوص اصل نبودن قطعات جایگزین نخواهد داشت. همچنین بر اساس قوانین Wefixit تعمیرکار موظف است پس از اتمام تعمیر نسبت به جلب رضایت مشتری اقدام نماید و پس از آن فاکتور هزینه تعمیرات را به وی تحویل دهد. مشتری نیز با اطمینان به نازل بودن قیمت های پرداختی و همچنین رقابتی بودن آن نسبت به پرداخت وجه فاکتور اقدام می نماید. تیم تعمیر لوازم خانگی ضمن ارایه خدمات با کیفیت در سطح ایران و کلیه برند ها با پشتیبانی ۲۴ ساعته موفق به ارایه خدمات متمایزی شده که مشتریان بسیاری را به خود جذب نموده. لازم به ذکر است بر اساس اهداف این تیم مبنی بر ارایه خدمات در سطح گسترده و پوشش کلیه برند ها Wefixit دارای نمایندگی از هیچ برندی نمی باشد و به صورت حرفه ای فعالیت می کند.

اگر دستگاه شما گارانتی دارد با نمایندگی رسمی تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت تماس حاصل فرمائید

 1669