1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بکو

3 بازدید
نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بکو

شست و شوی ظروف پس از استفاده از آن ها یکی از کار های مشکل است که در موارد بسیاری افراد علاقمند به انجام آن نیستند. با توجه به این امر که شست و شوی ظروف با دست هم موجب آسیب به مفاصل شده و هم در برخی موارد بهداشت در آن رعایت نمی گردد و احتمال شکستن ظروف نیز وجود دارد، طراحان اقدام به طراحی و اختراع اولین نمونه ماشین ظرفشویی نمودند. ماشین ظرفشویی با کارکردی نسبتا ساده ضمن پاشیدن آب با فشار زیاد و امکان تنظیم درجه دمای آب مورد استقبال مشتریان قرار گرفت. چرا که امکان شست و شو در مدت زمان کوتاه بدون دخالت انسان مسر شده بود. در این نوع شست و شوی ظروف احتمال شکستن ظروف نیز به حداقل می رسد. شرکت های متعدد فعال در زمینه تولید لوازم خانگی اقدام به تولید ماشین ظرفشویی نمودند. ماشین ظرفشویی بکو نیز توسط شرکت بکو تولید و به بازار ایران عرضه شد. ماشین ظرفشویی بکو طرفداران بسیاری کسب نمود و بر همین اساس تیم تعمیر لوازم خانگی مشتاق ارایه خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی بکو شد. این خدمات با کیفیت بسیار مطلوبی به مشتریان ارایه گردید که در ادامه به توضیح آن خواهیم پرداخت.

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

۱۶۶۹

شماره های مناطق سهروردی – مطهری – بهشتی – هفت تیر – کریمخان

۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

شماره های مناطق منیریه – امیریه – جمهوری – آزادی – انقلاب – فردوسی – طالقانی – فلسطین

۵۵۳۹۸۵۲۶

۶۶۴۷۹۰۴۰

نمایندگی تعمیر ماکروویو جنوب تهران

۸۸۰۴۶۹۹۵

۶۶۴۷۹۰۴۰

شماره های مناطق سعادت آباد – شهرک غرب – بهرود – بوعلی – ایثارگران – فرحزاد

 ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۲۲۰۹۷۷۱۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰

شماره های مناطق مرزداران – کاشانی – صادقیه – شهر زیبا – پونک – ایرانپارس – شهرک نفت – شاهین – چیتگر – شمران – دهکده – اکباتان – آپادانا – فردوس – نیایش – راه آهن – فراز – سیمون بولیوار – سردار جنگل – جنت آباد

۴۴۸۴۶۱۱۳ , ۴۴۲۷۹۱۸۶ , ۴۴۶۰۱۰۳۸ , ۴۴۴۰۱۸۱۱

شماره های مناطق یوسف آباد – گیشا – امیرآباد – جهان آرا – فاطمی – آل احمد – ستارخان

۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

شماره های مناطق دروس – دولت – صدر – قلهک – اندرزگو – قیطریه – زعفرانیه – فرمانیه – ولنجک – اختیاریه – ظفر – ساغدوش – هروی – زرگنده – چیذر – پل رومی – داوودیه

۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

شماره های مناطق لویزان – مینی سیتی – اقدسیه – ازگل – آجودانیه – ارتش – زعفرانیه – سوهانک

۲۲۸۳۷۹۴۷

۲۲۴۸۷۲۶۷

شماره های مناطق تجریش – دربند – پارک وی – درکه – ولنجک – زعفرانیه – ولی عصر

۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۲۲۷۵۲۳۸۷

شماره های مناطق جردن – گاندی – ملاصدرا – ونک – سئول – میرداماد – ظفر – شیخ بهائی – شیراز – ده ونک

۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۲۲۲۲۸۳۰۰

شماره های مناطق نیاوران – شریعتی – پاسداران – خواجه عبداله – هروی – دارآباد – کاشانک – ساغدوش – جماران

۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۸۳۷۹۴۷

شماره های مناطق فرشته – الهیه

۲۲۹۱۳۶۲۳

۲۲۰۹۷۷۱۷

شماره های مناطق مجیدیه – سیدخندان – بنی هاشم – سبلان – دماوند

 ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۸۸۶۲۴۸۵۴

شماره های مناطق رسالت – تهرانپارس – نارمک – تهران نو

۷۷۵۹۲۰۱۹

۷۷۰۴۳۴۶۶

نمایندگی تعمیر کرج

۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳

نمایندگی تعمیر شیراز

۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴

چگونه نسبت به تعمیر ماشین ظرفشویی بکو اقدام نماییم؟

در ذهن عده زیادی از مشتریان این سوال مطرح است که در صورت بروز اختلال در ماشین ظرفشویی بکو چگونه نسبت به تعمیر ماشین ظرفشویی بکو اقدام نماییم؟ تنها اقدام لازم این است که شماره تلفن های تیم تعمیر لوازم خانگی را به همراه داشته باشید تا در هر ساعت از شبانه روز که ماشین ظرفشویی شما دچار مشکل شد با آن تماس حاصل نموده و ضمن توضیح مشکل پیش آمده نسبت به درخواست اعزام تعمیرکار متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی بکو اقدام نمایید. تیم تعمیر لوازم خانگی ضمن هماهنگی اعزام تعمیرکار در کوتاه ترین زمان ممکن به محل مشتری آمادگی ارایه خدمات پشتیبانی در سطح بالا را به مشتریان دارد.
تعمیر کار Wefixit پس از حضور در محل ضمن عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی، ضمانت می نماید کلیه قطعاتی که توسط تیم تعمیر لوازم خانگی تعویض می گردد از قطعات اصلی است. پس از پایان کار تعمیرکار وی موظف است نسبت به تحویل ماشین ظرفشویی بکو به مشتری رضایت ۱۰۰% وی را جلب نماید. پس از این مرحله تعمیرکار متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی بکو می تواند نسبت به تحویل فاکتور هزینه تعمیرات به مشتری اقدام نماید. مشتریان Wefixit با اعتماد به این تیم و اطمینان از نازل بودن قیمت های تعیین شده برای تعمیرات، اقدام به پرداخت وجه می نمایند.
این تیم با توجه به قوانین خاص خود در جهت پیشرفت ارایه خدمات، دارای نمایندگی از هیچ برندی نبوده و به صورت مستقل و حرفه ای در زمینه خدمات رسانی به کلیه برند های حوزه لوازم خانگی فعالیت می نماید.

اگر دستگاه شما گارانتی دارد با نمایندگی رسمی تعمیر ماشین ظرفشویی بکو تماس حاصل فرمائید

 1669