1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی دوو

5 بازدید
نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی دوو

ماشین های ظرفشویی با هدف سهل نمودن شست و شوی ظروف و افزایش کیفیت شست و شوی آن اختراع شد. با اختراع ماشین ظرفشویی شرکت های فعال در حوزه تولید لوازم خانگی اقدام به تولید ماشین ظرفشویی و عرضه آن به بازار شدند. شرکت دوو یکی از فعالیت حوزه لوازم خانگی نیز اقدام به تولید ماشین ظرفشویی دوو نمود. وی پس از عرضه ماشین ظرفشویی دوو به بازار شاهد استقبال خریداران از این برند شد. ماشین ظرفشویی دوو در ایران نیز طرف داران بسیاری را به خود جذب نمود. تیم تعمیر لوازم خانگی Wefixit با مشاهده این استقبال از ماشین ظرف شویی دوو فورا زمینه های جذب نیروی متخصص جهت تعمیر ماشین ظرفشویی دوو را فراهم نمود. Wefixit با جذب تکنسین ها و مهندسین مجرب اقدام به آموزش این نیروها نمود. این تیم با ارایه خدمات با کیفیت و نوین در حوزه تعمیر لوازم خانگی موفقیت های بسیاری کسب نمود. در ادامه به توضیح بیشتر در خصوص Wefixit خواهیم پرداخت.

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

۱۶۶۹

شماره های مناطق سهروردی – مطهری – بهشتی – هفت تیر – کریمخان

۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

شماره های مناطق منیریه – امیریه – جمهوری – آزادی – انقلاب – فردوسی – طالقانی – فلسطین

۵۵۳۹۸۵۲۶

۶۶۴۷۹۰۴۰

نمایندگی تعمیر ماکروویو جنوب تهران

۸۸۰۴۶۹۹۵

۶۶۴۷۹۰۴۰

شماره های مناطق سعادت آباد – شهرک غرب – بهرود – بوعلی – ایثارگران – فرحزاد

 ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۲۲۰۹۷۷۱۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰

شماره های مناطق مرزداران – کاشانی – صادقیه – شهر زیبا – پونک – ایرانپارس – شهرک نفت – شاهین – چیتگر – شمران – دهکده – اکباتان – آپادانا – فردوس – نیایش – راه آهن – فراز – سیمون بولیوار – سردار جنگل – جنت آباد

۴۴۸۴۶۱۱۳ , ۴۴۲۷۹۱۸۶ , ۴۴۶۰۱۰۳۸ , ۴۴۴۰۱۸۱۱

شماره های مناطق یوسف آباد – گیشا – امیرآباد – جهان آرا – فاطمی – آل احمد – ستارخان

۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

شماره های مناطق دروس – دولت – صدر – قلهک – اندرزگو – قیطریه – زعفرانیه – فرمانیه – ولنجک – اختیاریه – ظفر – ساغدوش – هروی – زرگنده – چیذر – پل رومی – داوودیه

۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

شماره های مناطق لویزان – مینی سیتی – اقدسیه – ازگل – آجودانیه – ارتش – زعفرانیه – سوهانک

۲۲۸۳۷۹۴۷

۲۲۴۸۷۲۶۷

شماره های مناطق تجریش – دربند – پارک وی – درکه – ولنجک – زعفرانیه – ولی عصر

۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۲۲۷۵۲۳۸۷

شماره های مناطق جردن – گاندی – ملاصدرا – ونک – سئول – میرداماد – ظفر – شیخ بهائی – شیراز – ده ونک

۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۲۲۲۲۸۳۰۰

شماره های مناطق نیاوران – شریعتی – پاسداران – خواجه عبداله – هروی – دارآباد – کاشانک – ساغدوش – جماران

۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۸۳۷۹۴۷

شماره های مناطق فرشته – الهیه

۲۲۹۱۳۶۲۳

۲۲۰۹۷۷۱۷

شماره های مناطق مجیدیه – سیدخندان – بنی هاشم – سبلان – دماوند

 ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۸۸۶۲۴۸۵۴

شماره های مناطق رسالت – تهرانپارس – نارمک – تهران نو

۷۷۵۹۲۰۱۹

۷۷۰۴۳۴۶۶

نمایندگی تعمیر کرج

۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳

نمایندگی تعمیر شیراز

۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴

چگونه نسبت به تعمیر ماشین ظرفشویی دوو اقدام نماییم؟

سوال مشترکی که توسط عده زیادی از عزیزان پرسیده می شود این است که چگونه نسبت به تعمیر ماشین ظرفشویی دوو اقدام نماییم؟ پاسخ بسیار کوتاه است، شماره تماس های تیم تعمیر لوازم خانگی را ذخیره نمایید. این تنها کاری است که به شما امکان استفاده از خدمات با کیفیت تیم تعمیر لوازم خانگی را ارایه می نماید. در مواقع مورد نیاز با اولین تلفن به بخش پشتیبانی فنی تیم تعمیر لوازم خانگی نسبت به درخواست اعزام تعمیرکار متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی دوو اقدام نمایید. تعمیر کار ماشین ظرفشویی دوو در زمانی کوتاه تر از ۳ ساعت در محل شما حاضر شده و اقدام به عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی دوو می نماید. در پروسه تعمیرات هر نوع قطعه ای که نیاز به تعمیر داشته باشد توسط تعمیرکار تعویض می گردد. تیم Wefixit تضمین می نماید این قطعات همگی ارجینال و اصلی بوده و شامل ضمانت است. بر اساس قوانین تیم تعمیر لوازم خانگی پس از اتمام کار تعمیر ماشین ظرفشویی دوو، تعمیرکار موظف به تحویل دستگاه سالم به مشتری است. همچنین جلب رضایت ۱۰۰% مشتری یکی از شروط ارایه فاکتور هزینه تعمیرات به وی است. مشتری پس از اعلام رضایت خود از تعمیر ماشین ظرفشویی دوو اقدام به پرداخت هزینه تعمیر آن می نماید.
تیم تعمیر لوازم خانگی با ارایه خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی در هر ساعت از شبانه روز و همچنین ارایه خدمات با کیفیت موفق به جذب مشتریان بسیاری شده. خدمات انعطاف پذیر که در روز های تعطیل نیز به مشتریان ارایه می گردد یکی دیگر از علل محبوبیت این تیم است. لازم به ذکر است تیم تعمیر لوازم خانگی Wefixit به جهت فعالیت گسترده و خدمات با کیفیت که به کلیه برند های حوزه لوازم خانگی ارایه می نماید دارای نمایندگی از هیچ برندی نمی باشد و به صورت کاملا معتبر و مستقل فعالیت می نماید.

اگر دستگاه شما گارانتی دارد با نمایندگی رسمی تعمیر ماشین ظرفشویی دوو تماس حاصل فرمائید

 1669