1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی میله Miele

4 بازدید
نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی میله

ماشین ظرف شویی از جمله لوازم خانگی است که به جهت سهل نمودن پروسه شستشوی ظروف توسط خانم ثروتمندی حدود ۳۰ سال قبل اختراع شد اما زمان نسبتا زیادی طول کشید تا تولید این وسیله برقی به صورت صنعتی و انبوه در آید. شرکت میله از تولید کنندگان مطرح آلمانی در حوزه لوازم خانگی نیز اقدام به تولید و عرضه ماشین ظرفشویی میله نمود. این شرکت ماشین ظرفشویی میله را به بازار های ایران نیز عرضه نمود. ماشین ظرف شویی Miele سهمی از بازار ایران را کسب نمود. تیم تعمیر لوازم خانگی Wefixit با اشراف به بازار لوازم خانگی و اطلاع از دغدغه های مشتریانی که اقدام به تهیه ماشین های ظرفشویی می نمایند شروع به گسترش خدمات خود در این حوزه نمود. تیم تعمیر لوازم خانگی با جذب و آموزش تعمیرکاران متخصص اقدام به ارایه سرویس تعمیر ماشین ظرفشویی میله به مشتریان نمود. در ادامه به توضیح نحوه ارایه سرویس توسط Wefixit می پردازیم.

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

۱۶۶۹

شماره های مناطق سهروردی – مطهری – بهشتی – هفت تیر – کریمخان

۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

شماره های مناطق منیریه – امیریه – جمهوری – آزادی – انقلاب – فردوسی – طالقانی – فلسطین

۵۵۳۹۸۵۲۶

۶۶۴۷۹۰۴۰

نمایندگی تعمیر ماکروویو جنوب تهران

۸۸۰۴۶۹۹۵

۶۶۴۷۹۰۴۰

شماره های مناطق سعادت آباد – شهرک غرب – بهرود – بوعلی – ایثارگران – فرحزاد

 ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۲۲۰۹۷۷۱۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰

شماره های مناطق مرزداران – کاشانی – صادقیه – شهر زیبا – پونک – ایرانپارس – شهرک نفت – شاهین – چیتگر – شمران – دهکده – اکباتان – آپادانا – فردوس – نیایش – راه آهن – فراز – سیمون بولیوار – سردار جنگل – جنت آباد

۴۴۸۴۶۱۱۳ , ۴۴۲۷۹۱۸۶ , ۴۴۶۰۱۰۳۸ , ۴۴۴۰۱۸۱۱

شماره های مناطق یوسف آباد – گیشا – امیرآباد – جهان آرا – فاطمی – آل احمد – ستارخان

۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

شماره های مناطق دروس – دولت – صدر – قلهک – اندرزگو – قیطریه – زعفرانیه – فرمانیه – ولنجک – اختیاریه – ظفر – ساغدوش – هروی – زرگنده – چیذر – پل رومی – داوودیه

۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

شماره های مناطق لویزان – مینی سیتی – اقدسیه – ازگل – آجودانیه – ارتش – زعفرانیه – سوهانک

۲۲۸۳۷۹۴۷

۲۲۴۸۷۲۶۷

شماره های مناطق تجریش – دربند – پارک وی – درکه – ولنجک – زعفرانیه – ولی عصر

۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۲۲۷۵۲۳۸۷

شماره های مناطق جردن – گاندی – ملاصدرا – ونک – سئول – میرداماد – ظفر – شیخ بهائی – شیراز – ده ونک

۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۲۲۲۲۸۳۰۰

شماره های مناطق نیاوران – شریعتی – پاسداران – خواجه عبداله – هروی – دارآباد – کاشانک – ساغدوش – جماران

۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۸۳۷۹۴۷

شماره های مناطق فرشته – الهیه

۲۲۹۱۳۶۲۳

۲۲۰۹۷۷۱۷

شماره های مناطق مجیدیه – سیدخندان – بنی هاشم – سبلان – دماوند

 ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۸۸۶۲۴۸۵۴

شماره های مناطق رسالت – تهرانپارس – نارمک – تهران نو

۷۷۵۹۲۰۱۹

۷۷۰۴۳۴۶۶

نمایندگی تعمیر کرج

۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳

نمایندگی تعمیر شیراز

۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴

چگونه نسبت به تعمیر ماشین ظرفشویی میله اقدام کنیم؟

تعمیر ماشین ظرف شویی در محل یکی از بهترین ویژگی های تیم تعمیر لوازم خانگی است چرا که بزرگ تری دغدغه خریداران ماشین ظرفشویی را برطرف نموده. سوالی که مشتریان عزیز می پرسند این است که در زمان بروز مشکل در کارکرد ماشین ظرف شویی، چگونه نسب به تعمیر ماشین ظرفشویی میله اقدام نمایند؟ پاسخ کوتاه است. تنها کافی است شماره تلفن های تیم تعمیر لوازم خانگی را داشته باشند تا پس از اولین تماس و توضیح مشکل پیش آمده به کارشناسان فنی، در مدت زمانی کم تر از سه ساعت شاهد حضور تعمیرکار متخصص تعمیر ماشین ظرف شویی Miele در محل خود باشند.
تعمیرکار متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی میله پس از بررسی کامل ماشن ظرفشویی و عیب یابی آن نسبت به تعمیر اقدام می نماید و در صورت نیاز به تعویض قطعه از قطعات ارجینال و اصلی جایگزین می نماید. بدین ترتیب مشتریان هیچ نگرانی در این خصوص نخواهند داشت. تعمیر کار Wefixit پس از اتمام تعمیرات نسبت به تحویل ماشین ظرف شویی میله به مشتری اقدام می نماید. وی پس از جلب رضایت ۱۰۰% مشتری اقدام به ارایه فاکتور هزینه تعمیرات به مشتری می کند. مشتری نیز با اطمینان از رقابتی بودن تعرفه تعمیرات و پرداخت نازل ترین هزینه اقدام به پرداخت هزینه می نماید.
همچنین تیم تعمیر لوازم خانگی Wefixit با ارایه سرویس تعمیر لوازم خانگی در کلیه روز های هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز امکان ارایه خدمات انعطاف پذیر را برای مشتریان فراهم می سازد. بر همین اساس مشتریان علاقمند به استفاده از خدمات Wefixit می باشند.
لازم به ذکر است تیم تعمیر لوازم خانگی به جهت فعالیت گسترده خود در حوزه لوازم خانگی و در کلیه برند ها، دارای نمایندگی از هیچ برندی نمی باشد و به صورت گسترده خدمات نوین خود را در این حوزه به مشتریان عزیز ارایه می دهد.

اگر دستگاه شما گارانتی دارد با نمایندگی رسمی تعمیر ماشین ظرفشویی میله Miele تماس حاصل فرمائید

 1669