1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

4 بازدید
نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

در گذشته شست و شوی دستی لباس ها مشکلات بسیاری داشت. قدرت دست ها جهت شست و شو در ابعاد بزرگ محدود بود و موجب تحمیل صدمات فراوان به استخوان ها و مفاصل دست بود. اختراع ماشین لباس شویی یکی از بهترین پیشرفت های تکنولوژی محسوب می شود. ماشین لباسشویی سطلی اولین نوع ماشین لباس شویی بود. پس از آن لباسشویی با قابلیت خشک کن، تنظیم درجه دمای آب، شستشو با بخار و حباب به بازار عرضه شد. ماشین لباسشویی ال جی LG یکی از پر طرفدار ترین ماشین لباسشویی های عرضه شده به بازار لوازم خانگی است. شرکت ال جی با عرضه انواع ماشین لباسشویی در مدل های مختلف موفق به کسب سهم گسترده ای از بازار شد. به همین جهت تیم تعمیر لوازم خانگی نیاز به ارایه سرویس تعمیر ماشین لباسشویی ال جی را درک نمود و ضمن جذب نیروز متخصص به آموزش آن ها جهت تعمیر انواع ماشین لباسشویی ال جی اقدام نمود. در ادامه به بررسی نحوه ارایه سرویس تعمیر ماشین لباسشویی ال جی توسط Wefixit خواهیم پرداخت.

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

۱۶۶۹

شماره های مناطق سهروردی – مطهری – بهشتی – هفت تیر – کریمخان

۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

شماره های مناطق منیریه – امیریه – جمهوری – آزادی – انقلاب – فردوسی – طالقانی – فلسطین

۵۵۳۹۸۵۲۶

۶۶۴۷۹۰۴۰

نمایندگی تعمیر ماکروویو جنوب تهران

۸۸۰۴۶۹۹۵

۶۶۴۷۹۰۴۰

شماره های مناطق سعادت آباد – شهرک غرب – بهرود – بوعلی – ایثارگران – فرحزاد

 ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۲۲۰۹۷۷۱۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰

شماره های مناطق مرزداران – کاشانی – صادقیه – شهر زیبا – پونک – ایرانپارس – شهرک نفت – شاهین – چیتگر – شمران – دهکده – اکباتان – آپادانا – فردوس – نیایش – راه آهن – فراز – سیمون بولیوار – سردار جنگل – جنت آباد

۴۴۸۴۶۱۱۳ , ۴۴۲۷۹۱۸۶ , ۴۴۶۰۱۰۳۸ , ۴۴۴۰۱۸۱۱

شماره های مناطق یوسف آباد – گیشا – امیرآباد – جهان آرا – فاطمی – آل احمد – ستارخان

۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

شماره های مناطق دروس – دولت – صدر – قلهک – اندرزگو – قیطریه – زعفرانیه – فرمانیه – ولنجک – اختیاریه – ظفر – ساغدوش – هروی – زرگنده – چیذر – پل رومی – داوودیه

۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

شماره های مناطق لویزان – مینی سیتی – اقدسیه – ازگل – آجودانیه – ارتش – زعفرانیه – سوهانک

۲۲۸۳۷۹۴۷

۲۲۴۸۷۲۶۷

شماره های مناطق تجریش – دربند – پارک وی – درکه – ولنجک – زعفرانیه – ولی عصر

۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۲۲۷۵۲۳۸۷

شماره های مناطق جردن – گاندی – ملاصدرا – ونک – سئول – میرداماد – ظفر – شیخ بهائی – شیراز – ده ونک

۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۲۲۲۲۸۳۰۰

شماره های مناطق نیاوران – شریعتی – پاسداران – خواجه عبداله – هروی – دارآباد – کاشانک – ساغدوش – جماران

۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۸۳۷۹۴۷

شماره های مناطق فرشته – الهیه

۲۲۹۱۳۶۲۳

۲۲۰۹۷۷۱۷

شماره های مناطق مجیدیه – سیدخندان – بنی هاشم – سبلان – دماوند

 ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۸۸۶۲۴۸۵۴

شماره های مناطق رسالت – تهرانپارس – نارمک – تهران نو

۷۷۵۹۲۰۱۹

۷۷۰۴۳۴۶۶

نمایندگی تعمیر کرج

۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳

نمایندگی تعمیر شیراز

۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴

چگونه نسبت به تعمیر ماشین لباسشویی ال جی اقدام نماییم؟

سوالی که در ذهن مخاطبین ایجاد می شود این است که چگونه نسبت به تعمیر ماشین لباسشویی ال جی اقدام نماییم؟ پاسخ بسیار روشن است. تنها کافی است شماره تلفن های تیم تعمیر لوازم خانگی را همراه داشته باشید تا در هر ساعت از شبانه روز که ماشین لباسشویی LG شما دچار مشکل شد، با پشتیبانی فنی تیم تعمیر لوازم خانگی تماس حاصل نموده و ضمن توضیح مشکل پیش آمده از کارشناسان درخواست اعزام تعمیرکار ماشین لباس شویی به محل خود نمایید.
تعمیرکاران تیم تعمیر لوازم خانگی در مدت زمان کم تر از ۳ ساعت به محل مشتری مراجعه نموده و اقدام به بررسی و عیب یابی ماشین لباسشویی می نمایند. پس از مشخص شدن عیوب ماشین لباسشویی تعمیرکار Wefixit نسبت به برطرف کردن آن و تعویض قطعات در صورت لزوم، اقدام می نماید. کلیه قطعاتی که توسط تعمیرکار تعویض می گردد با قطعات ارجینال و اصلی جایگزین می شود و مشتری هیچ نگرانی در این خصوص نخواهد داشت.
پس از پایان پروسه تعمیر ماشین لباسشویی توسط نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی که توسط Wefixit به محل اعزام شده، وی ملزم به جلب رضایت ۱۰۰% مشتری می باشد و پس از طی نمودن این مرحله نوبت به ارایه فاکتور هزینه ها به مشتری می رسد. مشتری با اطمینان از نازل بودن قیمت ها و رقابتی بودن تعرفه تعمیرات در Wefixit اقدام به پرداخت وجه می نماید.
ارایه سرویس تعمیرات لوازم خانگی در کوتاه ترین زمان ممکن با کیفیت مطلوب و همچنین ارایه سرویس تعمیرات در ۲۴ ساعت شبانه روز و روز های تعطیل از جمله ویژگی هایی است که Wefixit به مشتریان خود ارایه می نماید. این تیم حرفه ای به جهت فعالیت گسترده در تمامی برند های حوزه لوازم خانگی، دارای نمایندگی از هیچ برندی نبوده و به صورت تخصصی و حرفه ای فعالیت می نماید.

اگر دستگاه شما گارانتی دارد با نمایندگی رسمی تعمیر لباس شویی ال جی تماس حاصل فرمائید

 1669