1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی توشیبا

4 بازدید
نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی توشیبا

ماشین های لباس شویی موفق به حل مشکل یکی از زمان بر ترین فعالیت های بشر شده اند. در گذشته شست و شوی لباس ها به صورت دستی انجام می گرفت. این امر موجب تحمیل آسیب های جدی به دست، استخوان ها و مصرف بیش از حد آب می شد. شرکت های فعال در حوزه لوازم خانگی با درک این امر اقدام به طراحی دستگاهی جهت برطرف کردن این نیاز شدند. این دستگاه به نام ماشین لباسشویی در بازار عرضه شد.

در ابتدا مدل های لباسشویی سطلی وارد بازار شد و پس از تکامل و پیشرفت تکنولوژی لباس شویی هایی با شکل و فرم کنونی در بازار عرضه شد. توشیبا یکی از فعالین حوزه لوازم خانگی است که اقدام به تولید و عرضه لباسشویی توشیبا به بازار نمود. پس از ورود این محصول به بازار ایران و استقبال مشتریان از خرید آن، تیم تعمیر لوازم خانگی که سابقه طولانی در زمینه تعمیر لوازم خانگی دارد اقدام به جذب و آموزش نیروی متخصص جهت تعمیر ماشین لباسشویی توشیبا نمود. Wefixit با در نظر گرفتن این امر که خریداران این محصول نیازمند ارتباط با نمایدگی تعمیر ماشین لباسشویی توشیبا به صورت نوین هستند اقدام به ارایه خدمات تعمیر ماشین لباس شویی توشیبا Toshiba نمود. در ادامه به نحوه ارایه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی توسط Wefixit خواهیم پرداخت.

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

۱۶۶۹

شماره های مناطق سهروردی – مطهری – بهشتی – هفت تیر – کریمخان

۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

شماره های مناطق منیریه – امیریه – جمهوری – آزادی – انقلاب – فردوسی – طالقانی – فلسطین

۵۵۳۹۸۵۲۶

۶۶۴۷۹۰۴۰

نمایندگی تعمیر ماکروویو جنوب تهران

۸۸۰۴۶۹۹۵

۶۶۴۷۹۰۴۰

شماره های مناطق سعادت آباد – شهرک غرب – بهرود – بوعلی – ایثارگران – فرحزاد

 ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۲۲۰۹۷۷۱۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰

شماره های مناطق مرزداران – کاشانی – صادقیه – شهر زیبا – پونک – ایرانپارس – شهرک نفت – شاهین – چیتگر – شمران – دهکده – اکباتان – آپادانا – فردوس – نیایش – راه آهن – فراز – سیمون بولیوار – سردار جنگل – جنت آباد

۴۴۸۴۶۱۱۳ , ۴۴۲۷۹۱۸۶ , ۴۴۶۰۱۰۳۸ , ۴۴۴۰۱۸۱۱

شماره های مناطق یوسف آباد – گیشا – امیرآباد – جهان آرا – فاطمی – آل احمد – ستارخان

۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

شماره های مناطق دروس – دولت – صدر – قلهک – اندرزگو – قیطریه – زعفرانیه – فرمانیه – ولنجک – اختیاریه – ظفر – ساغدوش – هروی – زرگنده – چیذر – پل رومی – داوودیه

۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

شماره های مناطق لویزان – مینی سیتی – اقدسیه – ازگل – آجودانیه – ارتش – زعفرانیه – سوهانک

۲۲۸۳۷۹۴۷

۲۲۴۸۷۲۶۷

شماره های مناطق تجریش – دربند – پارک وی – درکه – ولنجک – زعفرانیه – ولی عصر

۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۲۲۷۵۲۳۸۷

شماره های مناطق جردن – گاندی – ملاصدرا – ونک – سئول – میرداماد – ظفر – شیخ بهائی – شیراز – ده ونک

۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۲۲۲۲۸۳۰۰

شماره های مناطق نیاوران – شریعتی – پاسداران – خواجه عبداله – هروی – دارآباد – کاشانک – ساغدوش – جماران

۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۸۳۷۹۴۷

شماره های مناطق فرشته – الهیه

۲۲۹۱۳۶۲۳

۲۲۰۹۷۷۱۷

شماره های مناطق مجیدیه – سیدخندان – بنی هاشم – سبلان – دماوند

 ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۸۸۶۲۴۸۵۴

شماره های مناطق رسالت – تهرانپارس – نارمک – تهران نو

۷۷۵۹۲۰۱۹

۷۷۰۴۳۴۶۶

نمایندگی تعمیر کرج

۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳

نمایندگی تعمیر شیراز

۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴

چگونه نسبت به تعمیر ماشین لباسشویی توشیبا اقدام نماییم؟

در ذهن بسیاری از کاربران این سوال وجود دارد که پس از بروز مشکل و اختلال در کارکرد چگونه نسبت به تعمیر ماشین لباسشویی توشیبا اقدام نماییم؟ پاسخ بسیار روشن است. تنها کافی است تلفن های تیم تعمیر لوازم خانگی را داشته باشید تا پس از اولین تماس با واحد پشتیبانی فنی Wefixit و بیان مشکل ایجاد شده برای ماشین لباسشویی توشیبا خود، درخواست اعزام تعمیرکار به محل نمایید.

پشتیبانان فنی ضمن هماهنگی این امر به شما این اطمینان را می دهند که تعمیرکار Wefixit در زمانی کم تر از ۳ ساعت در محل شما حاضر خواهد شد. تعمیرکار تیم تعمیر لوازم خانگی پس از بررسی ماشین لباس شویی توشیبا عیوب آن را مشخص می نماید و اقدام به تعمیر می کند. در این پروسه هر قطعه ای که نیاز به تعویض داشته باشد توسط وی، از قطعات ارجینال و اصلی جایگزین می گردد. لذا مشتریان با خیالی آسوده قادر به استفاده از خدمات نوین و باکیفیت تیم تعمیر لوازم خانگی هستند. خدمات تعمیر ماشین لباسشویی در عالی ترین سطح کیفیت با خدمات پشتیبانی ۲۴ ساعته و ارایه سرویس در کلیه ساعات شبانه روز با نازل ترین قیمت به مشتریان ارایه می گردد. همچنین لازم است بدانید تعمیرکار Wefixit پس از پایان کار ملزم به جلب رضایت ۱۰۰% مشتری می باشد.
تیم تعمیر لوازم خانگی Wefixit با سال ها تجربه در حوزه تعمیر لوازم خانگی اقدام به گسترش خدمات خود در کلیه شهرها و تمامی برند های لوازم خانگی نمود به همین جهت اعلام می دارد دارای نمایندگی از هیچ برندی نبوده و به صورت حرفه ای و معتبر در ارایه سرویس به کلیه برند ها فعالیت می نماید.

اگر دستگاه شما گارانتی دارد با نمایندگی رسمی تعمیر لباس شویی توشیبا تماس حاصل فرمائید

 1669