1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات

4 بازدید
نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات

ماشین لباسشویی از جمله لوازم خانگی پر مصرف در زندگی کنونی است که مشتریان بسیاری اقدام به خرید آن می نمایند. ماشین لباسشویی در نسل اولیه خود در مدل ماشین لباسشویی سطلی به بازار عرضه شد. اما به دلیل مصرف زیاد برق، خطرات ناشی از برق گرفتگی و سطح ایمنی پایین آن طراحان را مجاب به طراحی مدل ارتقاء یافته ای از لباسشویی نمود. در مدل های بعدی لباسشویی ارتقاء تکنولوژی ملموس بود. شرکت های متعددی اقدام به طراحی و ساخت ماشین لباسشویی نمودند در این میان زیرووات هم ماشین لباسشویی خود را به بازار عرضه نمود. مشتریان بسیاری پس از مشاهده ورود لباسشویی زیرووات به بازار لوازم خانگی ایران اقدام به خرید آن نمودند. تیم تعمیر لوازم خانگی Wefixit نیز با بررسی بازار و شناخت نیاز مشتری مبنی بر خدمات تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات اقدام به جذب نیروی متخصص جهت تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات نمود. این تیم با ارایه سرویس تعمیر ماشین لباسشویی در محل و همچنین پشتیبانی قوی خود مشتریان متعددی را جذب نمود.

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

۱۶۶۹

شماره های مناطق سهروردی – مطهری – بهشتی – هفت تیر – کریمخان

۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

شماره های مناطق منیریه – امیریه – جمهوری – آزادی – انقلاب – فردوسی – طالقانی – فلسطین

۵۵۳۹۸۵۲۶

۶۶۴۷۹۰۴۰

نمایندگی تعمیر ماکروویو جنوب تهران

۸۸۰۴۶۹۹۵

۶۶۴۷۹۰۴۰

شماره های مناطق سعادت آباد – شهرک غرب – بهرود – بوعلی – ایثارگران – فرحزاد

 ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۲۲۰۹۷۷۱۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰

شماره های مناطق مرزداران – کاشانی – صادقیه – شهر زیبا – پونک – ایرانپارس – شهرک نفت – شاهین – چیتگر – شمران – دهکده – اکباتان – آپادانا – فردوس – نیایش – راه آهن – فراز – سیمون بولیوار – سردار جنگل – جنت آباد

۴۴۸۴۶۱۱۳ , ۴۴۲۷۹۱۸۶ , ۴۴۶۰۱۰۳۸ , ۴۴۴۰۱۸۱۱

شماره های مناطق یوسف آباد – گیشا – امیرآباد – جهان آرا – فاطمی – آل احمد – ستارخان

۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

شماره های مناطق دروس – دولت – صدر – قلهک – اندرزگو – قیطریه – زعفرانیه – فرمانیه – ولنجک – اختیاریه – ظفر – ساغدوش – هروی – زرگنده – چیذر – پل رومی – داوودیه

۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

شماره های مناطق لویزان – مینی سیتی – اقدسیه – ازگل – آجودانیه – ارتش – زعفرانیه – سوهانک

۲۲۸۳۷۹۴۷

۲۲۴۸۷۲۶۷

شماره های مناطق تجریش – دربند – پارک وی – درکه – ولنجک – زعفرانیه – ولی عصر

۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۲۲۷۵۲۳۸۷

شماره های مناطق جردن – گاندی – ملاصدرا – ونک – سئول – میرداماد – ظفر – شیخ بهائی – شیراز – ده ونک

۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۲۲۲۲۸۳۰۰

شماره های مناطق نیاوران – شریعتی – پاسداران – خواجه عبداله – هروی – دارآباد – کاشانک – ساغدوش – جماران

۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۸۳۷۹۴۷

شماره های مناطق فرشته – الهیه

۲۲۹۱۳۶۲۳

۲۲۰۹۷۷۱۷

شماره های مناطق مجیدیه – سیدخندان – بنی هاشم – سبلان – دماوند

 ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۸۸۶۲۴۸۵۴

شماره های مناطق رسالت – تهرانپارس – نارمک – تهران نو

۷۷۵۹۲۰۱۹

۷۷۰۴۳۴۶۶

نمایندگی تعمیر کرج

۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳

نمایندگی تعمیر شیراز

۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴

چگونه نسبت به تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات اقدام نماییم؟

سوالی که برای عده زیادی از کاربران ایجاد می شود این است که چگونه نسبت به تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات اقدام نماییم؟ تنها کافی است شماره تلفن های تیم تعمیر لوازم خانگی را در تلفن همراه خود ذخیره نمایید و در هر کجای ایران و هر ساعت از شبانه روز که نیاز به تعمیرکار لوازم خانگی داشتید با پشتیبانی فنی Wefixit تماس حاصل نموده و درخواست اعزام تعمیرکاز به محل خود نمایید. تعمیرکاران تیم تعمیر لوازم خانگی در زمانی کم تر از ۲۴ ساعت به محل مشتری مراجعه نموده و نسبت به بررسی ماشین لباسشویی زیرووات اقدام می نمایند. ماشین لباسشویی زیرووات توسط تعمیرکار تعمیر می شود و در این پروسه اگر نیاز به تعویض قطعه ای باشد، این قطعه از قطعات ارجینال تعویض می گردد. مشتری هیچ گونه نگرانی در مورد اصل و ارجینال نبودن قطعه تعویضی نخواهد داشت. در قوانین Wefixit تعمیرکار موظف می گردد تا نسبت به جلب رضایت صد در صد مشتری اقدام نماید و پس از این مرحله فاکتور هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات را به وی تحویل دهد. مشتری Wefixit با اعتماد به این مجموعه و اطمینان از نازل بودن تعرفه تعمیرات در تیم تعمیر لوازم خانگی اقدام به پرداخت وجه می نماید.
از جمله خدمات و ویژگی هایی که موجب محبوبیت Wefixit نزد مشتریان شد می توان ارایه خدمات پشتیبانی ۲۴ ساعته و همچنین ارایه خدمات تعمیر لوازم خانگی در مدت زمان کوتاهی اشاره نمود. لازم به ذکر است تیم تعمیر لوازم خانگی با هدف ارایه سرویس تعمیر لوازم خانگی به صورت گسترده، دارای نمایندگی از هیچ برندی نمی باشد. این تیم به صورت حرفه ای و گسترده در حوزه انواع برند لوازم خانگی فعالیت می نماید.

اگر دستگاه شما گارانتی دارد با نمایندگی رسمی تعمیر لباس شویی زیرووات تماس حاصل فرمائید

 1669