1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

8 بازدید
نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

شست و شوی لباس ها یکی از کارهای زمان گیر است که از دیرباز مدنظر مخترعین و طراحان بوده. مخترعین با هدف آسان سازی شست و شوی لباس ها اقدام به تولید ماشین لباسشویی سطلی نمودند. ماشین لباس شویی های سطلی با سطح ایمنی پایین و قابلیت های ابتدایی به شست و شوی لباس ها می پرداخت. پس از آن ماشین لباسشویی توسط شرکت های مختلفی تولید و عرضه شد. یکی از این شرکت ها سامسونگ بود. ماشین لباسشویی سامسونگ Samsung پس از عرضه به بازار مورد استقبال مشتریان قرار گرفت. ماشین لباسشویی سامسونگ در مدل های مختلف با تکنولوژی های متفاوت در اختیار مشتریان قرار گرفت. در این میان تیم تعمیر لوازم خانگی ارایه سرویس تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ به مشتریان را ضروری احساس کرد و بر همین اساس اقدام به جذب نیروی متخصص و آموزش آن ها جهت تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ نمود. در ادامه به ارایه توضیحات در خصوص نحوه سرویس دهی تیم Wefixit به مشتری خواهیم پرداخت.

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

۱۶۶۹

شماره های مناطق سهروردی – مطهری – بهشتی – هفت تیر – کریمخان

۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

شماره های مناطق منیریه – امیریه – جمهوری – آزادی – انقلاب – فردوسی – طالقانی – فلسطین

۵۵۳۹۸۵۲۶

۶۶۴۷۹۰۴۰

نمایندگی تعمیر ماکروویو جنوب تهران

۸۸۰۴۶۹۹۵

۶۶۴۷۹۰۴۰

شماره های مناطق سعادت آباد – شهرک غرب – بهرود – بوعلی – ایثارگران – فرحزاد

 ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۲۲۰۹۷۷۱۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰

شماره های مناطق مرزداران – کاشانی – صادقیه – شهر زیبا – پونک – ایرانپارس – شهرک نفت – شاهین – چیتگر – شمران – دهکده – اکباتان – آپادانا – فردوس – نیایش – راه آهن – فراز – سیمون بولیوار – سردار جنگل – جنت آباد

۴۴۸۴۶۱۱۳ , ۴۴۲۷۹۱۸۶ , ۴۴۶۰۱۰۳۸ , ۴۴۴۰۱۸۱۱

شماره های مناطق یوسف آباد – گیشا – امیرآباد – جهان آرا – فاطمی – آل احمد – ستارخان

۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

شماره های مناطق دروس – دولت – صدر – قلهک – اندرزگو – قیطریه – زعفرانیه – فرمانیه – ولنجک – اختیاریه – ظفر – ساغدوش – هروی – زرگنده – چیذر – پل رومی – داوودیه

۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

شماره های مناطق لویزان – مینی سیتی – اقدسیه – ازگل – آجودانیه – ارتش – زعفرانیه – سوهانک

۲۲۸۳۷۹۴۷

۲۲۴۸۷۲۶۷

شماره های مناطق تجریش – دربند – پارک وی – درکه – ولنجک – زعفرانیه – ولی عصر

۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۲۲۷۵۲۳۸۷

شماره های مناطق جردن – گاندی – ملاصدرا – ونک – سئول – میرداماد – ظفر – شیخ بهائی – شیراز – ده ونک

۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۲۲۲۲۸۳۰۰

شماره های مناطق نیاوران – شریعتی – پاسداران – خواجه عبداله – هروی – دارآباد – کاشانک – ساغدوش – جماران

۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۸۳۷۹۴۷

شماره های مناطق فرشته – الهیه

۲۲۹۱۳۶۲۳

۲۲۰۹۷۷۱۷

شماره های مناطق مجیدیه – سیدخندان – بنی هاشم – سبلان – دماوند

 ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۸۸۶۲۴۸۵۴

شماره های مناطق رسالت – تهرانپارس – نارمک – تهران نو

۷۷۵۹۲۰۱۹

۷۷۰۴۳۴۶۶

نمایندگی تعمیر کرج

۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳

نمایندگی تعمیر شیراز

۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴

چگونه نسبت به تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ اقدام نماییم؟

همان طور که اشاره شد تیم تعمیر لوازم خانگی با درک ضرورت ارایه خدمات مطلوب جهت تعمیر ماشین لباسشویی اقدام به ارایه خ منعطف و با کیفیت به مشتری نمود. سوالی که در ذهن مشتریان نقش میبندد این است که چگونه نسبت به تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ اقدام نماییم؟ تنها کافی است با شماره تلفن های پشتیبانی فنی تیم تعمیر لوازم خانگی تماس حاصل نمایید تا پس از ثبت مشخصات مشتریان نسبت به اعزام تعمیرکار متخصص تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ به محل مشتری اقدام نمایند. تعمیرکار Wefixit در کم ترین زمان ممکن در محل مشتری حاضر شده و اقدام به عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ می نماید. کلیه خدماتی که در پروسه تعمیر ماشین لباسشویی به مشتری ارایه می گردد از بالاترین سطح کیفیت برخوردار است همچنین لازم به ذکر است در صورت نیاز به تعویض قطعات تعمیرکار ملزم به استفاده از قطعات ارجینال جهت جایگزینی است. تیم تعمیر لوازم خانگی همچنین این اطمینان را به مشتریان عزیز می دهد که کلیه خدمات با بهترین کیفیت و نازل ترین قیمت ارایه می شود. مشتری پس از اعلام رضایت ۱۰۰% خود از تعمیرات اقدام به پرداخت وجه تعمیر ماشین لباسشویی می نماید.
تیم تعمیر لوازم خانگی سرویس تعمیرات لوازم خانگی را در سراسر ایران عزیز ارایه می نماید. این خدمات با کیفیت مطلوب و انعطاف پذیری به مشتری ارایه می گردد. تیم پشتیبانی فنی Wefixit در ۲۴ ساعت شبانه روز آماده ارایه سرویس و راهنمایی مشتریان عزیز می باشد همچنین تعمیرکاران Wefixit در هر ساعت از شبانه روز حتی روز های تعطیل آماده حضور در محل مشتری و تعمیر لوازم خانگی این عزیزان می باشند. Wefixit به جهت گسترش دامنه خدمات رسانی و همچنین با هدف ارایه سرویس تعمیرات در کلیه برند ها به هیچ وجه اقدام به اخذ نمایندگی از هیچ برندی ننموده بلکه به صورت معتبر کلیه برند های لوازم خانگی را تحت پوشش قرار داده.

اگر دستگاه شما گارانتی دارد با نمایندگی رسمی تعمیر لباس شویی سامسونگ تماس حاصل فرمائید

 1669