1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سپهر الکتریک

2 بازدید
نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سپهر الکتریک

بشر از دیرباز در پی ایجاد شرایط بهتر برای زندگی بوده. از همین رو اقدام به طراحی لوازمی جهت تسهیل در زندگی نمود. تسهیل در شست و شوی لباس ها یکی از اهداف طراحان در تولید لوازم خانگی بود. اختراع ماشین لباسشویی جهت افزایش کیفیت شست و شوی لباس ها و همچنین تسهیل در انجام آن برای انسان یکی از بهترین اختراعات در حوزه لوازم خانگی محسوب می شود. شرکت های مختلفی اقدام به تولید و عرضه ماشین لباسشویی به بازار نمودند. در این میان شرکت سپهر الکتریک نیز اقدام به تولید لباسشویی سپهرالکتریک نمود. با عرضه لباسشویی سپهر الکتریک به بازار لوازم خانگی عده کثیری از مشتریان اقدام به خرید آن نمودن. تیم تعمیر لوازم خانگی با درک ضرورت ارایه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی سپهر الکتریک به مشتریان اقدام به جذب و آموزش نیروی متخصص در تعمیر ماشین لباس شویی سپهر الکتریک نمود. در ادامه به نحوه ارایه خدمات توسط تیم تعمیر لوازم خانگی خواهیم پرداخت.

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

۱۶۶۹

شماره های مناطق سهروردی – مطهری – بهشتی – هفت تیر – کریمخان

۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

شماره های مناطق منیریه – امیریه – جمهوری – آزادی – انقلاب – فردوسی – طالقانی – فلسطین

۵۵۳۹۸۵۲۶

۶۶۴۷۹۰۴۰

نمایندگی تعمیر ماکروویو جنوب تهران

۸۸۰۴۶۹۹۵

۶۶۴۷۹۰۴۰

شماره های مناطق سعادت آباد – شهرک غرب – بهرود – بوعلی – ایثارگران – فرحزاد

 ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۲۲۰۹۷۷۱۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰

شماره های مناطق مرزداران – کاشانی – صادقیه – شهر زیبا – پونک – ایرانپارس – شهرک نفت – شاهین – چیتگر – شمران – دهکده – اکباتان – آپادانا – فردوس – نیایش – راه آهن – فراز – سیمون بولیوار – سردار جنگل – جنت آباد

۴۴۸۴۶۱۱۳ , ۴۴۲۷۹۱۸۶ , ۴۴۶۰۱۰۳۸ , ۴۴۴۰۱۸۱۱

شماره های مناطق یوسف آباد – گیشا – امیرآباد – جهان آرا – فاطمی – آل احمد – ستارخان

۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

شماره های مناطق دروس – دولت – صدر – قلهک – اندرزگو – قیطریه – زعفرانیه – فرمانیه – ولنجک – اختیاریه – ظفر – ساغدوش – هروی – زرگنده – چیذر – پل رومی – داوودیه

۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

شماره های مناطق لویزان – مینی سیتی – اقدسیه – ازگل – آجودانیه – ارتش – زعفرانیه – سوهانک

۲۲۸۳۷۹۴۷

۲۲۴۸۷۲۶۷

شماره های مناطق تجریش – دربند – پارک وی – درکه – ولنجک – زعفرانیه – ولی عصر

۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۲۲۷۵۲۳۸۷

شماره های مناطق جردن – گاندی – ملاصدرا – ونک – سئول – میرداماد – ظفر – شیخ بهائی – شیراز – ده ونک

۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۲۲۲۲۸۳۰۰

شماره های مناطق نیاوران – شریعتی – پاسداران – خواجه عبداله – هروی – دارآباد – کاشانک – ساغدوش – جماران

۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۸۳۷۹۴۷

شماره های مناطق فرشته – الهیه

۲۲۹۱۳۶۲۳

۲۲۰۹۷۷۱۷

شماره های مناطق مجیدیه – سیدخندان – بنی هاشم – سبلان – دماوند

 ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۸۸۶۲۴۸۵۴

شماره های مناطق رسالت – تهرانپارس – نارمک – تهران نو

۷۷۵۹۲۰۱۹

۷۷۰۴۳۴۶۶

نمایندگی تعمیر کرج

۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳

نمایندگی تعمیر شیراز

۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴

چگونه نسبت به تعمیر ماشین لباسشویی سپهر الکتریک اقدام نماییم؟

با توضیح این موارد سوالی که در ذهن مشتریان نقش می بندن این است که چگونه نسبت به تعمیر ماشین لباسشویی سپهر الکتریک اقدام نماییم؟ تنها کافی است با در اختیار داشتن شماره تلفن های تیم تعمیر لوازم خانگی اقدام به تماس با واحد پشتیبانی فنی Wefixit نمایید. پشتیبانان حاضر در Wefixit اقدام به راهنمایی شما نموده و در صورت نیاز اقدام به هماهنگی و اعزام تعمیرکار متخصص تعمیر ماشین لباسشویی سپهر الکتریک به محل مشتری می نمایند. تعمیرکار در مدت زمان کوتاهی کم تر از سه ساعت به محل مراجعه نموده و اقدام به عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی سپهر الکتریک می نماید.
تیم تعمیر لوازم خانگی با ارایه خدمات مناسب و با کیفیت رضایت مشتری را در حد زیادی جلب نموده. این تیم قابلیت ارایه خدمات پشتیبانی تعمیر ماشین لباسشویی در ۲۴ ساعت شبانه روز دارد. همچنین مراجعه تعمیرکار ماشین لباسشویی در مدت زمان کوتاه یکی دیگر از ویژگی های Wefixit است. تعمیرکار تیم تعمیر لوازم خانگی در پروسه تعمیر ماشین لباسشویی سپهر الکتریک در صورت نیاز به تعویض قطعه، از قطعات ارجینال و اصلی استفاده می نماید. مشتری هیچ نگرانی در خصوص اصل نبودن قطعات تعویضی نخواهد داشت. همچنین تعمیرکار Wefixit موظف است پس از پایان تعمیر ماشین لباسشویی سپهر الکتریک رضایت مشتری را از کار انجام شده جلب نماید و پس از آن اقدام به ارایه فاکتور هزینه تعمیرات لباسشویی نماید. مشتری با اطمینان کامل از نازل بودن هزینه تعمیرات توسط تیم تعمیر لوازم خانگی Wefixit اقدام به پرداخت آن می نماید.
Wefixit در ۲۴ ساعت شبانه روز حتی روز های تعطیل آمادگی ارایه خدمات تعمیر لوازم خانگی به مشتریان دارد. لازم به ذکر است Wefixit با هدف ارایه خدمات با کیفیت به مشتریان و همچنین گسترش روزانه خدمات، دارای نمایندگی از هیچ برندی نمی باشد و خدمات خود را در کلیه برند های لوازم خانگی ارایه می نماید.

اگر دستگاه شما گارانتی دارد با نمایندگی رسمی تعمیر لباس شویی سپهر الکتریک تماس حاصل فرمائید

 1669