1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی پاناسونیک

1 بازدید
نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی پاناسونیک

ماشین لباسشویی یکی از لوازم خانگی کاربردی است که پس از اختراع موجب آسان سازی این امر برای انسان شد. شست و شوی لباس ها از دیر باز یکی از فعالیت های روزانه محسوب می شد که زمانی را به خود اختصاص می داد. شستشوی دستی لباس موجب تحمیل آسیب های جدی به دست ها بود و درد های ناشی از آن یکی از مواردی بود که افراد از آن شکایت می نمودند. پس از اختراع ماشین لباس شویی شرکت های تولید کننده مطرح دنیا اقدام به ساخت و عرضه آن به بازار نمودند. در این میان شرکت پاناسونیک نیز اقدام به تولید ماشین لباسشویی پاناسونیک نمود. مشتریان با استقبال از ماشین لباسشویی پاناسونیک لزوم ارایه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی را بیش از پیش نمود. تیم تعمیر لوازم خانگی Wefixit با درک لزوم ارایه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی پاناسونیک اقدام به جذب نیرو های متخصص جهت آموزش تعمیر ماشین لباسشویی پاناسونیک نمود. خدمات با کیفیت و انعطاف پذیر Wefixit موجب محبوبیت بیش از پیش وی شد. در ادامه به توضیح نحوه ارایه سرویس تیم تعمیر لوازم خانگی خواهیم پرداخت.

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

۱۶۶۹

شماره های مناطق سهروردی – مطهری – بهشتی – هفت تیر – کریمخان

۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

شماره های مناطق منیریه – امیریه – جمهوری – آزادی – انقلاب – فردوسی – طالقانی – فلسطین

۵۵۳۹۸۵۲۶

۶۶۴۷۹۰۴۰

نمایندگی تعمیر ماکروویو جنوب تهران

۸۸۰۴۶۹۹۵

۶۶۴۷۹۰۴۰

شماره های مناطق سعادت آباد – شهرک غرب – بهرود – بوعلی – ایثارگران – فرحزاد

 ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۲۲۰۹۷۷۱۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰

شماره های مناطق مرزداران – کاشانی – صادقیه – شهر زیبا – پونک – ایرانپارس – شهرک نفت – شاهین – چیتگر – شمران – دهکده – اکباتان – آپادانا – فردوس – نیایش – راه آهن – فراز – سیمون بولیوار – سردار جنگل – جنت آباد

۴۴۸۴۶۱۱۳ , ۴۴۲۷۹۱۸۶ , ۴۴۶۰۱۰۳۸ , ۴۴۴۰۱۸۱۱

شماره های مناطق یوسف آباد – گیشا – امیرآباد – جهان آرا – فاطمی – آل احمد – ستارخان

۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

شماره های مناطق دروس – دولت – صدر – قلهک – اندرزگو – قیطریه – زعفرانیه – فرمانیه – ولنجک – اختیاریه – ظفر – ساغدوش – هروی – زرگنده – چیذر – پل رومی – داوودیه

۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

شماره های مناطق لویزان – مینی سیتی – اقدسیه – ازگل – آجودانیه – ارتش – زعفرانیه – سوهانک

۲۲۸۳۷۹۴۷

۲۲۴۸۷۲۶۷

شماره های مناطق تجریش – دربند – پارک وی – درکه – ولنجک – زعفرانیه – ولی عصر

۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۲۲۷۵۲۳۸۷

شماره های مناطق جردن – گاندی – ملاصدرا – ونک – سئول – میرداماد – ظفر – شیخ بهائی – شیراز – ده ونک

۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۲۲۲۲۸۳۰۰

شماره های مناطق نیاوران – شریعتی – پاسداران – خواجه عبداله – هروی – دارآباد – کاشانک – ساغدوش – جماران

۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۸۳۷۹۴۷

شماره های مناطق فرشته – الهیه

۲۲۹۱۳۶۲۳

۲۲۰۹۷۷۱۷

شماره های مناطق مجیدیه – سیدخندان – بنی هاشم – سبلان – دماوند

 ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۸۸۶۲۴۸۵۴

شماره های مناطق رسالت – تهرانپارس – نارمک – تهران نو

۷۷۵۹۲۰۱۹

۷۷۰۴۳۴۶۶

نمایندگی تعمیر کرج

۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳

نمایندگی تعمیر شیراز

۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴

چگونه نسبت به تعمیر ماشین لباسشویی پاناسونیک اقدام نماییم؟

تیم تعمیر لوازم خانگی قادربا ارایه سرویس تعمیر لباسشویی پاناسونیک در هر ساعت از شبانه روز موجب خوشنودی مشتریان خود شد اما سوال اکثر مشتریان در خصوص استفاده از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی این است که چگونه نسبت به تعمیر ماشین لباسشویی پاناسونیک اقدام نماییم؟ روش بسیار آسان است، تنها کافی است با در اختیار داشتن شماره تلفن های تیم تعمیر لوازم خانگی در زمان بروز اختلال در لباسشویی اقدام به برقراری تماس با پشتیبانان فنی Wefixit نمایید.

تیم پشتیبانی ۲۴ ساعته پاسخگوی مشتریان خواهد بود و با درج برند و اختلال پیش آمده برای ماشین لباسشویی پاناسونیک اقدام به اعزام تعمیرکار متخصص این برند به محل مشتری می نماید. تعمیرکار در زمان کوتاهی کم تر از ۳ ساعت در محل مشتری حضور یافته و نسبت به عیب یابی ماشین لباس شویی پاناسونیک اقدام می نمایند. تعمیرکار Wefixit در این پروسه قطعات مورد نیاز را با قطعات ارجینال تعویض می مناید و مشتری در خصوص اصل نبودن قطعات نگرانی نخواهد داشت. تعمیر کار Wefixit با جلب رضایت ۱۰۰% مشتری اقدام به ارایه فاکتور هزینه تعمیرات می نماید. مشتری نیز با اطمینان از نازل بودن قیمت تعمیرات اقدام به پرداخت وجه می نماید.
لازم است بدانید تیم تعمیر لوازم خانگی قادر به ارایه سرویس تعمیر لوازم خانگی همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، ساید بای ساید و یخچال در ۲۴ ساعت شبانه روز حتی روز های تعطیل می باشد. همچنین شایان ذکر است تیم تعمیر لوازم خانگی به جهت ارایه سرویس با کیفیت و گسترده در حوزه لوازم خانگی و کلیه برند ها، اعلام می دارد هیچ نمایندگی از هیچ برندی نداشته و به صورت مستقل و معتبر فعالیت می نماید.

اگر دستگاه شما گارانتی دارد با نمایندگی رسمی تعمیر لباس شویی پاناسونیک تماس حاصل فرمائید

 1669