1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیر یخچال فریجیدر

6 بازدید
نمایندگی تعمیر یخچال فریجیدر

یکی از مهمترین لوازم خانگی که در واقع یک پایه اصلی برای هر خانه به حساب می آید، یخچال است. این وسیله برقی توسط برندهای ختلف وارد بازار شده است که یکی از این برندها، یخچال فریجیدر نام دارد. اما مسئله ای که مطرح است، استفاده روزانه از یخچال است که مسلما بر میزان ماندگاری آن تاثیر گذاشته و امکان خرابی آن وجود دارد. لذا مشتریان یخچال فریجیدر، همیشه به دنبال نمایندگی تعمیر یخچال فریجیدر هستند که در صورت بروز خرابی و نیاز به تعمیر یخچال، بتوانند با خیال آسوده، تعمیر را به این نمایندگی ها بسپارند. در این میان، گروه تعمیر لوازم خانگی Wefixit ، با سابقه دیرینه خود در زمینه تعمیر لوازم خانگی، تیمی از افراد متخصص در زمینه تعمیر یخچال را تشکیل داده است تا در صورت بروز خرابی، عملیات تعمیر یخچال فریجیدر به بهترین نحو ممکن صورت گیرد.

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

۱۶۶۹

شماره های مناطق سهروردی – مطهری – بهشتی – هفت تیر – کریمخان

۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

شماره های مناطق منیریه – امیریه – جمهوری – آزادی – انقلاب – فردوسی – طالقانی – فلسطین

۵۵۳۹۸۵۲۶

۶۶۴۷۹۰۴۰

نمایندگی تعمیر ماکروویو جنوب تهران

۸۸۰۴۶۹۹۵

۶۶۴۷۹۰۴۰

شماره های مناطق سعادت آباد – شهرک غرب – بهرود – بوعلی – ایثارگران – فرحزاد

 ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۲۲۰۹۷۷۱۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰

شماره های مناطق مرزداران – کاشانی – صادقیه – شهر زیبا – پونک – ایرانپارس – شهرک نفت – شاهین – چیتگر – شمران – دهکده – اکباتان – آپادانا – فردوس – نیایش – راه آهن – فراز – سیمون بولیوار – سردار جنگل – جنت آباد

۴۴۸۴۶۱۱۳ , ۴۴۲۷۹۱۸۶ , ۴۴۶۰۱۰۳۸ , ۴۴۴۰۱۸۱۱

شماره های مناطق یوسف آباد – گیشا – امیرآباد – جهان آرا – فاطمی – آل احمد – ستارخان

۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

شماره های مناطق دروس – دولت – صدر – قلهک – اندرزگو – قیطریه – زعفرانیه – فرمانیه – ولنجک – اختیاریه – ظفر – ساغدوش – هروی – زرگنده – چیذر – پل رومی – داوودیه

۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

شماره های مناطق لویزان – مینی سیتی – اقدسیه – ازگل – آجودانیه – ارتش – زعفرانیه – سوهانک

۲۲۸۳۷۹۴۷

۲۲۴۸۷۲۶۷

شماره های مناطق تجریش – دربند – پارک وی – درکه – ولنجک – زعفرانیه – ولی عصر

۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۲۲۷۵۲۳۸۷

شماره های مناطق جردن – گاندی – ملاصدرا – ونک – سئول – میرداماد – ظفر – شیخ بهائی – شیراز – ده ونک

۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۲۲۲۲۸۳۰۰

شماره های مناطق نیاوران – شریعتی – پاسداران – خواجه عبداله – هروی – دارآباد – کاشانک – ساغدوش – جماران

۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۸۳۷۹۴۷

شماره های مناطق فرشته – الهیه

۲۲۹۱۳۶۲۳

۲۲۰۹۷۷۱۷

شماره های مناطق مجیدیه – سیدخندان – بنی هاشم – سبلان – دماوند

 ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۸۸۶۲۴۸۵۴

شماره های مناطق رسالت – تهرانپارس – نارمک – تهران نو

۷۷۵۹۲۰۱۹

۷۷۰۴۳۴۶۶

نمایندگی تعمیر کرج

۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳

نمایندگی تعمیر شیراز

۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴

تعمیر لوازم خانگی شما توسط تیم تعمیر لوازم خانگی Wefixit 

آنچه که برای مشتریان برندهای مختلف یخچال مد نظر است این است که در صورت بروز خرابی، نمایندگی هایی برای تعمیرات هر برند وجود داشته باشد که در کوتاه ترین زمان ممکن، خود را به مشتری رسانیده و تعمیرات را در محل انجام دهند. در این راستا، تیم تعمیر لوازم خانگی Wefixit  ، به کمک تیم متخصص خود در زمینه لوازم خانگی فریجیدر، این شرایط را برای متشری مهیا نموده است که در زمان خراب شدن و نیاز به تعمیر یخچال فریجیدر، تنها با یک تماس با نمایندگی، از خدمات تعمیرات آن بهره مند شوند. شما به عنوان مشتری پس از تماس با تیم تعمیر لوازم خانگی Wefixit ، ابتدا توسط کارشناسان مجرب، راهنمایی می شوید تا عیب یابی یخچال فریجیدر به درستی صورت گیرد و سپس یک تعمیرکار متخصص برای تعمیرات به منزل شما اعزام می گردد. لازم است بدانید که تعمیرکار تیم متخصص Wefixit، در کمتر از ۳ ساعت خود را به منزل مشتری می رساند لذا از آنجایی که یخچال یکی از مهمترین لوازم خانگی است که مشتری در پی این است که هر چه سریع تر تعمیر گردد، لذا تیم تعمیر لوازم خانگی Wefixit   به کمک تعمیرکاران متخصص خود، این شرایط را برای تعمیر یخچال فریجیدر به نحوی فراهم می نماید که رضایت کامل مشتری را به دنبال داشته باشد.

در بحث تعمیرات، هزینه تعیر یخچال فریجیدر نیز یکی از دیگر از مواردی است که برای مشتری اهمیت زیادی دارد. متذکر می شویم که تیم تعمیر لوازم خانگی Wefixit  با کمترین قیمت و به بهترین شکل ممکن، تعمیرات را انجام داده و نه تنها از قطعات اصلی برای این منظور استفاده می کند بلکه برای خدمات خود، گارانتی نیز در نظر گرفته است.

 1669