1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیر یخچال آبسال

3 بازدید
نمایندگی تعمیر یخچال آبسال

یخچال به محفظه ای عایق گفته می شود که با دارا بودن سیستم سرمایشی قادر به نگهداری از مواد غذایی و خوراکی در مدت طولانی تری می باشد. یخچال ها توسط برند های مختلفی در بازار ارایه می گردند. شرکت آبسال نیز یکی از برند هایی است که اقدام به طراحی و تولید یخچال نموده است. یخچال آبسال توسط عده کثیری خریداری شده و بر همین اساس نیاز به ارایه خدمات تعمیر یخچال آبسال نیز حس می شود.

تیم تعمیر لوازم خانگی Wefixit با درک این نیاز اقدام به آموزش و تعلیم کادر متخصص خود جهت تعمیر یخچال آبسال نمود. به همین منظور تیم تعمیر لوازم خانگی قادر به ارایه سرویس تعمیر یخچال آبسال و دیگر لوازم خانگی می باشد. در ادامه به توضیح فعالیت و نحوه ارایه سرویس تعمیر لوازم خانگی خواهیم پرداخت.

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

۱۶۶۹

شماره های مناطق سهروردی – مطهری – بهشتی – هفت تیر – کریمخان

۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

شماره های مناطق منیریه – امیریه – جمهوری – آزادی – انقلاب – فردوسی – طالقانی – فلسطین

۵۵۳۹۸۵۲۶

۶۶۴۷۹۰۴۰

نمایندگی تعمیر ماکروویو جنوب تهران

۸۸۰۴۶۹۹۵

۶۶۴۷۹۰۴۰

شماره های مناطق سعادت آباد – شهرک غرب – بهرود – بوعلی – ایثارگران – فرحزاد

 ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۲۲۰۹۷۷۱۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰

شماره های مناطق مرزداران – کاشانی – صادقیه – شهر زیبا – پونک – ایرانپارس – شهرک نفت – شاهین – چیتگر – شمران – دهکده – اکباتان – آپادانا – فردوس – نیایش – راه آهن – فراز – سیمون بولیوار – سردار جنگل – جنت آباد

۴۴۸۴۶۱۱۳ , ۴۴۲۷۹۱۸۶ , ۴۴۶۰۱۰۳۸ , ۴۴۴۰۱۸۱۱

شماره های مناطق یوسف آباد – گیشا – امیرآباد – جهان آرا – فاطمی – آل احمد – ستارخان

۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

شماره های مناطق دروس – دولت – صدر – قلهک – اندرزگو – قیطریه – زعفرانیه – فرمانیه – ولنجک – اختیاریه – ظفر – ساغدوش – هروی – زرگنده – چیذر – پل رومی – داوودیه

۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

شماره های مناطق لویزان – مینی سیتی – اقدسیه – ازگل – آجودانیه – ارتش – زعفرانیه – سوهانک

۲۲۸۳۷۹۴۷

۲۲۴۸۷۲۶۷

شماره های مناطق تجریش – دربند – پارک وی – درکه – ولنجک – زعفرانیه – ولی عصر

۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۲۲۷۵۲۳۸۷

شماره های مناطق جردن – گاندی – ملاصدرا – ونک – سئول – میرداماد – ظفر – شیخ بهائی – شیراز – ده ونک

۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۲۲۲۲۸۳۰۰

شماره های مناطق نیاوران – شریعتی – پاسداران – خواجه عبداله – هروی – دارآباد – کاشانک – ساغدوش – جماران

۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۸۳۷۹۴۷

شماره های مناطق فرشته – الهیه

۲۲۹۱۳۶۲۳

۲۲۰۹۷۷۱۷

شماره های مناطق مجیدیه – سیدخندان – بنی هاشم – سبلان – دماوند

 ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۸۸۶۲۴۸۵۴

شماره های مناطق رسالت – تهرانپارس – نارمک – تهران نو

۷۷۵۹۲۰۱۹

۷۷۰۴۳۴۶۶

نمایندگی تعمیر کرج

۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳

نمایندگی تعمیر شیراز

۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴

چگونه نسبت به تعمیر یخچال آبسال اقدام نماییم؟

یخچال از جمله لوازم ضروری منزل و بسیاری از مکان ها محسوب می شود. چرا که با دارا بودن مواد غذایی مختلف، در صورت بروز هر گونه مشکل در نحوه کارکرد آن امکان فساد مواد غذایی بیشتر می شود. به همین جهت لازم است تعمیر یخچال در کوتاه ترین زمان ممکن انجام شود. سوالی که در ذهن ایجاد می گردد این است که در صورت بروز مشکل و نیاز به تعمیر یخچال، چگونه نسبت به تعمیر یخچال آبسال اقدام نماییم؟ پاسخ بسیار کوتاه است. تنها کافی است تلفن تماس با تیم تعمیر لوازم خانگی Wefixit را داشته باشید.
پس از اولین تماس و مطرح نمودن مشکل ایجاد شده برای یخچال آبسال، تیم تعمیر لوازم خانگی اقدام به اعزام تعمیر کار متخصص تعمیر یخچال آبسال به محل مشتری می نماید. تعمیر کار در کم تر از سه ساعت به محل مشتری مراجعه نموده و اقدام به عیب یابی و تعمیر یخچال آبسال وی می نماید.

لازم به ذکر است کلیه قطعاتی که طی تعمیر و سرویس یخچال آبسال تعویض گردد از قطعات ارجینال و مرغوب می باشد لذا هیچ نگرانی در خصوص گارانتی و ضمانت تعمیر یخچال وجود نخواهد داشت. تعمیر کار تیم تعمیر لوازم خانگی Wefixit پس از پایان تعمیرات و راه اندازی یخچال رضایت صد در صد مشتری را جلب نموده و اقدام به صدور فاکتور می نماید. هزینه های در نظر گرفته شده جهت تعمیر یخچال آبسال و کلیه لوازم خانگی که توسط تیم تعمیر لوازم خانگی تعمیر می گردد بسیار نازل بوده و با در نظر گیری قیمت های رقابتی معین شده.
تیم تعمیر لوازم خانگی Wefixit با ارایه خدمات تعمیر و سرویس لوازم خانگی در ۲۴ ساعت شبانه روز حتی روز های تعطیل امکان ارایه خدمات با انعطاف بسیار زیاد را فراهم نموده است. همچنین شما قادر خواهید بود در هر کجای ایران عزیز که هستید از خدمات تعمیر لوازم خانگی ما بهره مند شوید، چرا که تیم Wefixit با گستردگی فعالیت خود کلیه نقاط ایران را تحت پوشش دهی خود قرار داده است.

اگر دستگاه شما گارانتی دارد با نمایندگی رسمی تعمیر یخچال آبسال تماس حاصل فرمائید

 1669