1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیر یخچال اسنوا

1 بازدید
نمایندگی تعمیر یخچال اسنوا

یخچال ها از جمله لوازم خانگی ضروری هستند که در هر محیط مسکونی، اداری و تجاری یافت می شوند. شرکت های متعددی اقدام به تولید یخچال نموده اند. یکی از این شرکتها اسنوا است. شرکت اسنوا که در سال ۱۳۸۴ تاسیس شد هم اکنون یخچال های مختلفی با مدل های گوناگون به بازار عرضه نموده و با توجه به کیفیت مطلوب توانسته رضایت عده کثیری از مشتریان را به خود جلب نماید.

با توجه به گسترش فعالیت این برند، تیم تعمیر لوازم خانگی تصمیم بر ارایه خدمات تعمیر یخچال اسنوا گرفت تا گامی دیگر در احاطه بازار ارایه خدمات نوین تعمیرات لوازم خانگی در این حوزه بردارد. تیم Wefixit قادر به تعمیر یخچال اسنوا در کم ترین زمان ممکن است. به صورتی که مشتریان عزیز در هر زمان و مکانی که یخچال اسنوای آن ها دچار اختلال و خرابی شد می توانند با تیم تعمیر لوازم خانگی تماس حاصل نموده و درخواست اعزام تعمیر کار یخچال اسنوا نمایند.

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

۱۶۶۹

شماره های مناطق سهروردی – مطهری – بهشتی – هفت تیر – کریمخان

۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

شماره های مناطق منیریه – امیریه – جمهوری – آزادی – انقلاب – فردوسی – طالقانی – فلسطین

۵۵۳۹۸۵۲۶

۶۶۴۷۹۰۴۰

نمایندگی تعمیر ماکروویو جنوب تهران

۸۸۰۴۶۹۹۵

۶۶۴۷۹۰۴۰

شماره های مناطق سعادت آباد – شهرک غرب – بهرود – بوعلی – ایثارگران – فرحزاد

 ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۲۲۰۹۷۷۱۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰

شماره های مناطق مرزداران – کاشانی – صادقیه – شهر زیبا – پونک – ایرانپارس – شهرک نفت – شاهین – چیتگر – شمران – دهکده – اکباتان – آپادانا – فردوس – نیایش – راه آهن – فراز – سیمون بولیوار – سردار جنگل – جنت آباد

۴۴۸۴۶۱۱۳ , ۴۴۲۷۹۱۸۶ , ۴۴۶۰۱۰۳۸ , ۴۴۴۰۱۸۱۱

شماره های مناطق یوسف آباد – گیشا – امیرآباد – جهان آرا – فاطمی – آل احمد – ستارخان

۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

شماره های مناطق دروس – دولت – صدر – قلهک – اندرزگو – قیطریه – زعفرانیه – فرمانیه – ولنجک – اختیاریه – ظفر – ساغدوش – هروی – زرگنده – چیذر – پل رومی – داوودیه

۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

شماره های مناطق لویزان – مینی سیتی – اقدسیه – ازگل – آجودانیه – ارتش – زعفرانیه – سوهانک

۲۲۸۳۷۹۴۷

۲۲۴۸۷۲۶۷

شماره های مناطق تجریش – دربند – پارک وی – درکه – ولنجک – زعفرانیه – ولی عصر

۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۲۲۷۵۲۳۸۷

شماره های مناطق جردن – گاندی – ملاصدرا – ونک – سئول – میرداماد – ظفر – شیخ بهائی – شیراز – ده ونک

۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۲۲۲۲۸۳۰۰

شماره های مناطق نیاوران – شریعتی – پاسداران – خواجه عبداله – هروی – دارآباد – کاشانک – ساغدوش – جماران

۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۸۳۷۹۴۷

شماره های مناطق فرشته – الهیه

۲۲۹۱۳۶۲۳

۲۲۰۹۷۷۱۷

شماره های مناطق مجیدیه – سیدخندان – بنی هاشم – سبلان – دماوند

 ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۸۸۶۲۴۸۵۴

شماره های مناطق رسالت – تهرانپارس – نارمک – تهران نو

۷۷۵۹۲۰۱۹

۷۷۰۴۳۴۶۶

نمایندگی تعمیر کرج

۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳

نمایندگی تعمیر شیراز

۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴

چگونه نسب به تعمیر یخچال اسنوا اقدام کنیم؟

سوالی که برای کلیه مشتریان مطرح می گردد این است که چگونه نسبت به تعمیر یخچال اسنوا اقدام کنیم؟ پاسخ روشن است. شما تنها با ذخیره شماره تماس تیم تعمیر لوازم خانگی قادر خواهید بود در هر ۲۴ ساعت شبانه روز حتی روز های تعطیل و در هر کجای ایران عزیز نیاز به تعمیر یخچال اسنوا داشتید با آن تماس بگیرید. کارشناسان پشتیبانی و فنی تعمیر لوازم خانگی با دریافت اطلاعات از شما اقدام به اعزام تعمیرکار متخصص تعمیر یخچال به محل شما می نماید.

انعطاف پذیری بالای تیم تعمیر لوازم خانگی Wefixit موجب افزایش اعتبار و محبوبیت وی در بین مشتریان شده. لازم به ذکر است کلیه قطعاتی که در پروسه تعمیر یخچال اسنوا توسط تیم تعمیر لوازم خانگی تعویض می گردد از قطعات ارجینال است. همچنین کلیه خدمات سرویس و تعمیر یخچال اسنوا با جلب ۱۰۰% رضایت مشتری انجام می گیرد. بر همین اساس مشتریان با نهایت رضایت از خدمات تیم Wefixit استفاده نموده و آن را به دوستان خود معرفی می نمایند.
تیم Wefixit با هدف جلب رضایت مشتری و ارایه خدمات نوین در سطح گسترده اقدام به تعلیم و آموزش مهندسین و تکنسین های متخصص تعمیر لوازم خانگی و یخچال در برند های مختلف نمود تا امکان ارایه بهترین و با کیفیت ترین خدمات را در کوتاه ترین زمان ممکن به مشتریان داشته باشد. به همین دلیل می توان گفت تیم تعمیر لوازم خانگی Wefixit خود را محدود ننموده لذا دارای نمایندگی از هیچ برند خاصی نمی باشد اما اعتبار فراوانی در این حوزه کسب نموده که خود گواه صلاحیت فعالیت وی می باشد. مشتریان عزیز می توانند بالا ترین سطح کیفیت تعمیر یخچال اسنوا را با هزینه ای بسیار نازل و رقابتی دریافت نموده و از این خدمات با رضایت بالا استفاده نمایند.

اگر دستگاه شما گارانتی دارد با نمایندگی رسمی تعمیر یخچال اسنوا تماس حاصل فرمائید

 1669