1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیر یخچال زیرووات

5 بازدید
نمایندگی تعمیر یخچال زیرووات

همان طور که می دانید استفاده از یخچال در عصر کنونی یکی از ملزومات زندگی است. به گونه ای که اختلال در آن موجب اختلال در زندگی نیز می گردد. چرا که یخچال نگهدارنده مقادیر زیادی مواد غذایی و خوراکی است که در صورت بروز هر گونه مشکل و ساعت ها خاموش بودن به مرور موجب کاهش کیفیت مواد غذایی و فساد آن می شود.

اهمیت تعمیر یخچال در زمان کوتاه به همین دلیل است. زیرووات یکی از شرکت های ایتالیایی تولید کننده لوازم خانگی است که با عرضه یخچال زیرووات به مشتریان ایرانی سهمی از بازار لوازم خانگی را جذب نمود. با توجه به استقبال طیفی از مشتریان جهت خرید یخچال زیرووات نیاز به ارایه سرویس تعمیر یخچال زیرووات بیش از پیش حس می شد. تیم تعمیر لوازم خانگی Wefixit با سال ها تجربه در حوزه تعمیر لوازم خانگی تصمیم بر گسترش فعالیت خود و پوشش سرویس تعمیر یخچال زیرووات نمود. در ادامه به نحوه ارایه سرویس تعمیر یخچال زیرووات توضیح خواهیم داد.

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

۱۶۶۹

شماره های مناطق سهروردی – مطهری – بهشتی – هفت تیر – کریمخان

۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

شماره های مناطق منیریه – امیریه – جمهوری – آزادی – انقلاب – فردوسی – طالقانی – فلسطین

۵۵۳۹۸۵۲۶

۶۶۴۷۹۰۴۰

نمایندگی تعمیر ماکروویو جنوب تهران

۸۸۰۴۶۹۹۵

۶۶۴۷۹۰۴۰

شماره های مناطق سعادت آباد – شهرک غرب – بهرود – بوعلی – ایثارگران – فرحزاد

 ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۲۲۰۹۷۷۱۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰

شماره های مناطق مرزداران – کاشانی – صادقیه – شهر زیبا – پونک – ایرانپارس – شهرک نفت – شاهین – چیتگر – شمران – دهکده – اکباتان – آپادانا – فردوس – نیایش – راه آهن – فراز – سیمون بولیوار – سردار جنگل – جنت آباد

۴۴۸۴۶۱۱۳ , ۴۴۲۷۹۱۸۶ , ۴۴۶۰۱۰۳۸ , ۴۴۴۰۱۸۱۱

شماره های مناطق یوسف آباد – گیشا – امیرآباد – جهان آرا – فاطمی – آل احمد – ستارخان

۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

شماره های مناطق دروس – دولت – صدر – قلهک – اندرزگو – قیطریه – زعفرانیه – فرمانیه – ولنجک – اختیاریه – ظفر – ساغدوش – هروی – زرگنده – چیذر – پل رومی – داوودیه

۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

شماره های مناطق لویزان – مینی سیتی – اقدسیه – ازگل – آجودانیه – ارتش – زعفرانیه – سوهانک

۲۲۸۳۷۹۴۷

۲۲۴۸۷۲۶۷

شماره های مناطق تجریش – دربند – پارک وی – درکه – ولنجک – زعفرانیه – ولی عصر

۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۲۲۷۵۲۳۸۷

شماره های مناطق جردن – گاندی – ملاصدرا – ونک – سئول – میرداماد – ظفر – شیخ بهائی – شیراز – ده ونک

۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۲۲۲۲۸۳۰۰

شماره های مناطق نیاوران – شریعتی – پاسداران – خواجه عبداله – هروی – دارآباد – کاشانک – ساغدوش – جماران

۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۸۳۷۹۴۷

شماره های مناطق فرشته – الهیه

۲۲۹۱۳۶۲۳

۲۲۰۹۷۷۱۷

شماره های مناطق مجیدیه – سیدخندان – بنی هاشم – سبلان – دماوند

 ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۸۸۶۲۴۸۵۴

شماره های مناطق رسالت – تهرانپارس – نارمک – تهران نو

۷۷۵۹۲۰۱۹

۷۷۰۴۳۴۶۶

نمایندگی تعمیر کرج

۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳

نمایندگی تعمیر شیراز

۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴

چگونه نسبت به تعمیر یخچال زیرووات اقدام نماییم؟

همان طور که گفته شد لزوم ارایه سرویس تعمیر یخچال زیرووات در مدت زمان بسیار کوتاه یکی از مزایای مورد توجه مشتریان است. چرا که نگرانی بسیاری از مشتریان از خرابی یخچال و لوازم خانگی طولانی شدن مدت مراجعه تعمیرکار لوازم خانگی است. حال سوالی مطرح می شود که چگونه نسبت به تعمیر یخچال زیرووات اقدام نماییم؟ کافی است شماره تلفن تیم تعمیر لوازم خانگی را داشته باشید تا هر زمان یخچال زیرووات یا سایر لوازم خانگی شما دچار مشکل شد نسبت به تماس با پشتیبانی تیم تعمیر لوازم خانگی اقدام نمایید.

پس از اولین تماس و توضیح مشکل پیش آمده برای یخچال زیرووات، کارشناسان پشتیبانی فورا نسبت به اعزام تعمیرکار متخصص تعمیر یخچال زیرووات به محل شما اقدام خواهند کرد. میانگین زمانی مراجعه تعمیرکار تیم تعمیر لوازم خانگی به محل مشتری کم تر از ۳ ساعت می باشد. شما با خیالی آسوده می توانید تعمیر یخچال زیرووات خود را به وی سپرده و از کیفیت ارایه سرویس رضایت داشته باشید. کلیه قطعاتی که در پروسه تعمیر یخچال زیرووات شما تعویض می گردد از قطعات ارجینال و اصلی بوده و دارای ضمانت می باشد.
تعمیر کار متخصص تعمیر لوازم خانگی که توسط Wefixit به محل شما اعزام گردیده ملزم به جلب رضایت صد در صد مشتری می باشد. چرا که رضایت مشتری از جمله مهم ترین ارکان فعالیت تیم تعمیر لوازم خانگی است و همین امر موجب پیشرفت بیش از پیش این تیم شده. پس از این مرحله نوبت به ارائه فاکتور توسط تعمیرکار Wefixit می رسد.

احتمالا باور کردنی نخواهد بود که این کیفیت خدمات و سطح سرویس دهی با نازل ترین قیمت انجام شود. کلیه هزینه هایی که در تعرفه تعمیر لوازم خانگی توسط تیم تعمیر لوازم خانگی معین شده از قیمت های رقابتی است و مشتری با آسودگی خیال می تواند در هر ساعت از شبانه روز حتی روز های تعطیل پس از بروز خرابی لوازم خانگی خود تنها با یک تماس اقدام به تعمیر و سرویس آن نماید.

اگر دستگاه شما گارانتی دارد با نمایندگی رسمی تعمیر یخچال زیرووات تماس حاصل فرمائید

 1669