1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیر یخچال پاکشوما

1 بازدید
نمایندگی تعمیر یخچال پاکشوما

شرکت پاکشوما یکی از تولید کنندگان لوازم خانگی در ایران است که در سال ۱۳۵۴ شروع به کار نمود. این شرکت با عرضه یخچال پاکشوما به بازار لوازم خانگی موفق به جلب نظر مشتریان فراوانی شد. یخچال پاکشوما توسط عده کثیری از مشتریان خریداری می شود. همین امر لزوم ارایه خدمات تعمیر یخچال پاکشوما را بیش از پیش حائز اهمیت می کند. تیم تعمیر لوازم خانگی Wefixit با سال ها تجربه در حوزه تعمیر لوازم خانگی موفق به ارایه سرویس تعمیر یخچال پاکشوما شد. تیم تعمیر لوازم خانگی با گسترش فعالیت های خود در زمینه لوازم خانگی تقریبا تمامی برند ها را پوشش می دهد.

لذا تنها با در اختیار داشتن شماره تماس تیم تعمیر لوازم خانگی قادر خواهید بود بخش عظیمی از نگرانیتان در خصوص تعمیرات این لوازم را کاهش دهید. چرا که تیم Wefixit با در اختیار داشتن مهندسین و تکنسین های مجرب در این حوزه کلیه خدمات تعمیر یخچال پاکشوما و سایر برند ها و همچنین لوازم خانگی نظیر یخچال فریزر، فریزر، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و… را ارایه می نماید. در ادامه به توضیح شرح فعالیت این تیم تعمیرات تخصصی لوازم خانگی خواهیم پرداخت.

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

۱۶۶۹

شماره های مناطق سهروردی – مطهری – بهشتی – هفت تیر – کریمخان

۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

شماره های مناطق منیریه – امیریه – جمهوری – آزادی – انقلاب – فردوسی – طالقانی – فلسطین

۵۵۳۹۸۵۲۶

۶۶۴۷۹۰۴۰

نمایندگی تعمیر ماکروویو جنوب تهران

۸۸۰۴۶۹۹۵

۶۶۴۷۹۰۴۰

شماره های مناطق سعادت آباد – شهرک غرب – بهرود – بوعلی – ایثارگران – فرحزاد

 ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۲۲۰۹۷۷۱۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰

شماره های مناطق مرزداران – کاشانی – صادقیه – شهر زیبا – پونک – ایرانپارس – شهرک نفت – شاهین – چیتگر – شمران – دهکده – اکباتان – آپادانا – فردوس – نیایش – راه آهن – فراز – سیمون بولیوار – سردار جنگل – جنت آباد

۴۴۸۴۶۱۱۳ , ۴۴۲۷۹۱۸۶ , ۴۴۶۰۱۰۳۸ , ۴۴۴۰۱۸۱۱

شماره های مناطق یوسف آباد – گیشا – امیرآباد – جهان آرا – فاطمی – آل احمد – ستارخان

۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

شماره های مناطق دروس – دولت – صدر – قلهک – اندرزگو – قیطریه – زعفرانیه – فرمانیه – ولنجک – اختیاریه – ظفر – ساغدوش – هروی – زرگنده – چیذر – پل رومی – داوودیه

۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

شماره های مناطق لویزان – مینی سیتی – اقدسیه – ازگل – آجودانیه – ارتش – زعفرانیه – سوهانک

۲۲۸۳۷۹۴۷

۲۲۴۸۷۲۶۷

شماره های مناطق تجریش – دربند – پارک وی – درکه – ولنجک – زعفرانیه – ولی عصر

۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۲۲۷۵۲۳۸۷

شماره های مناطق جردن – گاندی – ملاصدرا – ونک – سئول – میرداماد – ظفر – شیخ بهائی – شیراز – ده ونک

۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۲۲۲۲۸۳۰۰

شماره های مناطق نیاوران – شریعتی – پاسداران – خواجه عبداله – هروی – دارآباد – کاشانک – ساغدوش – جماران

۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۸۳۷۹۴۷

شماره های مناطق فرشته – الهیه

۲۲۹۱۳۶۲۳

۲۲۰۹۷۷۱۷

شماره های مناطق مجیدیه – سیدخندان – بنی هاشم – سبلان – دماوند

 ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۸۸۶۲۴۸۵۴

شماره های مناطق رسالت – تهرانپارس – نارمک – تهران نو

۷۷۵۹۲۰۱۹

۷۷۰۴۳۴۶۶

نمایندگی تعمیر کرج

۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳

نمایندگی تعمیر شیراز

۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴

چگونه نسبت به تعمیر یخچال پاکشوما اقدام نماییم؟

سوالی که در ذهن بسیاری از مخاطبان ایجاد می شود نحوه استفاده از سرویس تعمیر یخچال و لوازم خانگی است که در صورت بروز خرابی دقیقا چه اقدامی کنند و چگونه چگونه نسبت به تعمیر یخچال پاکشوما اقدام نمایند؟ پاسخ واضح است، شما تنها با دارا بودن شماره تماس تیم تعمیر لوازم خانگی می توانید در هر ساعت از شبانه روز حتی در روز های تعطیل با تیم تعمیر لوازم خانگی تماس گرفته و پس از شرح مشکل ایجاد شده برای یخچال پاکشوما و یا سایر لوازم خانگی خود درخواست اعزام تعمیرکار به محل نمایید.

تعمیر کار یخچال پاکشوما در کم تر از سه ساعت به محل شما مراجعه می نماید و اقدام به عیب یابی و تعمیر یخچال شما می نماید. همچنین در صورتی که نیاز به تعویض قطعات باشد تعمیرکار تیم تعمیر لوازم خانگی با استفاده از قطعات ارجینال و اصلی آن را تعویض می نماید.
پس از اتمام تعمیر یخچال پاکشوما و راه اندازی آن، تعمیرکار موظف به تحویل یخچال پاکشوما به مشتری می باشد. در این پروسه جلب رضایت مشتری از نحوه ارایه خدمات اهمیت به سزایی داشته و تعمیرکار می بایست به جلب ۱۰۰% رضایت مشتری بپردازد. پس از طی نمودن این مرحله ارایه فاکتور هزینه تعمیر یخچال پاکشوما انجام می شود. جالب است بدانید بالا ترین سطح ارایه خدمات با کیفیت بسیار مطلوب با تعرفه هزینه نازل و رقابتی انجام می شود . لذا مشتریان با نهایت رضایت اقدام به معرفی تیم تعمیر لوازم خانگی به دوستان خود می نمایند که همین موضوع از بزرگ ترین افتخارات تیم تعمیر لوازم خانگی محسوب می شود.

اگر دستگاه شما گارانتی دارد با نمایندگی رسمی تعمیر یخچال پاکشوما تماس حاصل فرمائید

 1669