1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیر یخچال کنوود

6 بازدید
نمایندگی تعمیر یخچال کنوود

کنوود یکی از تولید کنندگان لوازم خانگی است که در سال ۱۹۴۷ شروع به فعالیت نمود. این شرکت ژاپنی به مرور با تولید لوازم صوتی تصویری و لوازم خانگی در دنیا مشتریان بسیاری جذب نمود. یخچال کنوود نیز در ایران دارای مشتریان متعددی است. با توجه به خرید یخچال کنوود توسط طیفی از مشتریان ایرانی نیاز به تامین انتظارات و تعمیر یخچال کنوود بیش از پیش حس می شد.

تیم تعمیر لوازم خانگی Wefixit با درک این نیاز اقدام به آموزش و تعلیم تعمیرکاران و متخصصان مشغول در مجموعه خود به تعمیر یخچال کنوود نمود. تیم Wefixit با دارا بودن مهندسین و تکنسین های متخصص در تعمیر یخچال و لوازم خانگی قادر به ارایه سرویس تعمیر لوازم خانگی با بالاترین کیفیت ممکن می باشد. در ادامه به توضیح نحوه فعالیت این تیم خواهیم پرداخت.

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

۱۶۶۹

شماره های مناطق سهروردی – مطهری – بهشتی – هفت تیر – کریمخان

۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

شماره های مناطق منیریه – امیریه – جمهوری – آزادی – انقلاب – فردوسی – طالقانی – فلسطین

۵۵۳۹۸۵۲۶

۶۶۴۷۹۰۴۰

نمایندگی تعمیر ماکروویو جنوب تهران

۸۸۰۴۶۹۹۵

۶۶۴۷۹۰۴۰

شماره های مناطق سعادت آباد – شهرک غرب – بهرود – بوعلی – ایثارگران – فرحزاد

 ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۲۲۰۹۷۷۱۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰

شماره های مناطق مرزداران – کاشانی – صادقیه – شهر زیبا – پونک – ایرانپارس – شهرک نفت – شاهین – چیتگر – شمران – دهکده – اکباتان – آپادانا – فردوس – نیایش – راه آهن – فراز – سیمون بولیوار – سردار جنگل – جنت آباد

۴۴۸۴۶۱۱۳ , ۴۴۲۷۹۱۸۶ , ۴۴۶۰۱۰۳۸ , ۴۴۴۰۱۸۱۱

شماره های مناطق یوسف آباد – گیشا – امیرآباد – جهان آرا – فاطمی – آل احمد – ستارخان

۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

شماره های مناطق دروس – دولت – صدر – قلهک – اندرزگو – قیطریه – زعفرانیه – فرمانیه – ولنجک – اختیاریه – ظفر – ساغدوش – هروی – زرگنده – چیذر – پل رومی – داوودیه

۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

شماره های مناطق لویزان – مینی سیتی – اقدسیه – ازگل – آجودانیه – ارتش – زعفرانیه – سوهانک

۲۲۸۳۷۹۴۷

۲۲۴۸۷۲۶۷

شماره های مناطق تجریش – دربند – پارک وی – درکه – ولنجک – زعفرانیه – ولی عصر

۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۲۲۷۵۲۳۸۷

شماره های مناطق جردن – گاندی – ملاصدرا – ونک – سئول – میرداماد – ظفر – شیخ بهائی – شیراز – ده ونک

۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۲۲۲۲۸۳۰۰

شماره های مناطق نیاوران – شریعتی – پاسداران – خواجه عبداله – هروی – دارآباد – کاشانک – ساغدوش – جماران

۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۸۳۷۹۴۷

شماره های مناطق فرشته – الهیه

۲۲۹۱۳۶۲۳

۲۲۰۹۷۷۱۷

شماره های مناطق مجیدیه – سیدخندان – بنی هاشم – سبلان – دماوند

 ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۸۸۶۲۴۸۵۴

شماره های مناطق رسالت – تهرانپارس – نارمک – تهران نو

۷۷۵۹۲۰۱۹

۷۷۰۴۳۴۶۶

نمایندگی تعمیر کرج

۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳

نمایندگی تعمیر شیراز

۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴

چگونه نسبت به تعمیر یخچال کنوود اقدام نماییم؟

سوالی که در ذهن بسیاری از عزیزان ایجاد می گردد این است: چگونه نسبت به تعمیر یخچال کنوود اقدام نماییم؟ پاسخ بسیار کوتاه است. کافی است نسبت به ذخیره شماره تماس با تیم تعمیر لوازم خانگی Wefixit اقدام نمایید تا در کم ترین زمان ممکن پس از بروز مشکل و نیاز به تعمیر لوازم خانگی تعمیر کاران تیم Wefixit در محل شما حاضر و اقدام به تعمیر لوازم خانگی نمایند.

تعمیر یخچال از اهمیت ویژه ای برخوردار است. چرا که به جهت دارا بودن مواد غذایی خوراکی هرچه زمان اقدام به تعمیر و راه اندازی مجدد یخچال طولانی تر شود کیفیت مواد غذایی کاهش یافته و رو به فساد می رود. همین امر موجب تحمیل هزینه های بیشتری می گردد. لذا تیم تعمیر لوازم خانگی با درک نگرانی ها و نیاز مشتری به اقدام زود هنگام تیم متخصص تعمیر یخچال کنوود آن را تامین نمود و موفق به کسب رضایت مشتری شد.
تعمیر کار تیم تعمیر لوازم خانگی پس از اولین تماس مشتری طی مدت زمان کم تر از سه ساعت با حضور در محل مشتری و عیب یابی یخچال کنوود اقدام به تعمیر آن می نماید. شایاد ذکر است در صورتی که نیاز به تعویض قطعه ای جهت راه اندازی و تعمیر یخچال کنوود باشد، از قطعات ارجینال و اصلی استفاده می شود.

همچنین پس از اتمام کار و راه اندازی یخچال کنوود، تعمیرکار Wefixit موظف به جلب رضایت صد در صد مشتری می باشد تا پس از آن اقدام به ارایه فاکتور هزینه های تعمیر یخچال کنوود به مشتری نماید. کلیه هزینه هایی که جهت تعمیر یخچال کنوود و سایرد لوازم خانگی در تیم تعمیر لوازم خانگی معین شده از قیمت های رقابتی بوده و با نازل ترین قیمت بهترین سطح کیفی خدمات ارایه می گردد. چرا که رضایت مشتری بهتری دستاورد تیم تعمیر لوازم خانگی Wefixit بوده و همین امر موجب پیشرفت بیش از پیش این مجموعه گردیده.
شما نیز با ذخیر شماره تماس با تیم تعمیر لوازم خانگی در هر کجای ایران عزیز و در هر ساعت از شبانه روز می توانید اقدام به درخواست اعزام تعمیرکار متخصص تعمیر لوازم خانگی به محل خود نمایید.

اگر دستگاه شما گارانتی دارد با نمایندگی رسمی تعمیر یخچال کنوود تماس حاصل فرمائید

 1669