1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیر یخچال گرنیه

1 بازدید
نمایندگی تعمیر یخچال گرنیه

یخچال یکی از انواع لوازم خانگی است که دارای محفظه ای مخصوص و عایق می باشد که پس از تولید سرما، آن را حفظ می نماید تا مواد غذایی، خوراکی و نوشیدنی ها زمان طولانی تری قابل استفاده بمانند. شرکت گرنیه تولید کننده لوازم خانگی می باشد. این شرکت با ارایه یخچال گرنیه موفق به جذب بحشی از بازار هدف شد.

یخچال های گرنیه در ایران نیز طرف داران خاص خود را دارند. بر همین اساس و با توجه به اهداف تیم تعمیر لوازم خانگی Wefixit مبنی بر ارایه خدمات تعمیر یخچال و لوازم خانگی به کلیه برند های مطرح اقدام به ارایه سرویس تعمیر یخچال گرنیه به مشتریان نمود. بر همین اساس کلیه افراد دارای یخچال گرنیه می توانند در صورت بروز خرابی فورا با تیم تعمیر لوازم خانگی تماس حاصل نموده و درخواست اعزام تعمیرکار یخچال گرنیه در محل نمایند. در ادامه به توضیحات بیشتری در خصوص سرویس تعمیر یخچال گرنیه خواهیم پرداخت.

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

۱۶۶۹

شماره های مناطق سهروردی – مطهری – بهشتی – هفت تیر – کریمخان

۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

شماره های مناطق منیریه – امیریه – جمهوری – آزادی – انقلاب – فردوسی – طالقانی – فلسطین

۵۵۳۹۸۵۲۶

۶۶۴۷۹۰۴۰

نمایندگی تعمیر ماکروویو جنوب تهران

۸۸۰۴۶۹۹۵

۶۶۴۷۹۰۴۰

شماره های مناطق سعادت آباد – شهرک غرب – بهرود – بوعلی – ایثارگران – فرحزاد

 ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۲۲۰۹۷۷۱۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰

شماره های مناطق مرزداران – کاشانی – صادقیه – شهر زیبا – پونک – ایرانپارس – شهرک نفت – شاهین – چیتگر – شمران – دهکده – اکباتان – آپادانا – فردوس – نیایش – راه آهن – فراز – سیمون بولیوار – سردار جنگل – جنت آباد

۴۴۸۴۶۱۱۳ , ۴۴۲۷۹۱۸۶ , ۴۴۶۰۱۰۳۸ , ۴۴۴۰۱۸۱۱

شماره های مناطق یوسف آباد – گیشا – امیرآباد – جهان آرا – فاطمی – آل احمد – ستارخان

۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

شماره های مناطق دروس – دولت – صدر – قلهک – اندرزگو – قیطریه – زعفرانیه – فرمانیه – ولنجک – اختیاریه – ظفر – ساغدوش – هروی – زرگنده – چیذر – پل رومی – داوودیه

۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

شماره های مناطق لویزان – مینی سیتی – اقدسیه – ازگل – آجودانیه – ارتش – زعفرانیه – سوهانک

۲۲۸۳۷۹۴۷

۲۲۴۸۷۲۶۷

شماره های مناطق تجریش – دربند – پارک وی – درکه – ولنجک – زعفرانیه – ولی عصر

۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۲۲۷۵۲۳۸۷

شماره های مناطق جردن – گاندی – ملاصدرا – ونک – سئول – میرداماد – ظفر – شیخ بهائی – شیراز – ده ونک

۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۲۲۲۲۸۳۰۰

شماره های مناطق نیاوران – شریعتی – پاسداران – خواجه عبداله – هروی – دارآباد – کاشانک – ساغدوش – جماران

۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۸۳۷۹۴۷

شماره های مناطق فرشته – الهیه

۲۲۹۱۳۶۲۳

۲۲۰۹۷۷۱۷

شماره های مناطق مجیدیه – سیدخندان – بنی هاشم – سبلان – دماوند

 ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۸۸۶۲۴۸۵۴

شماره های مناطق رسالت – تهرانپارس – نارمک – تهران نو

۷۷۵۹۲۰۱۹

۷۷۰۴۳۴۶۶

نمایندگی تعمیر کرج

۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳

نمایندگی تعمیر شیراز

۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴

چگونه اقدام به تعمیر یخچال گرنیه نماییم؟

همان طور که پیش تر توضیح داده شد تیم تعمیر لوازم خانگی اقدام به ارایه خدمات به دارندگان یخچال گرنیه نمود. سوالی که در این جا مطرح می شود این است که چگونه اقدام به تعمیر یخچال گرنیه نماییم؟ تنها کافی است با ذخیره نمودن تلفن تماس با تیم تعمیر لوازم خانگی در صورت بروز هر گونه مشکل با بخش پشتیبانی تیم تعمیر لوازم خانگی تماس حاصل نموده و درخواست اعزام تعمیرکار یخچال گرنیه در محل نمایید.

تیم تعمیر لوازم خانگی با جذب تکنسین های متخصص و آموزش آن ها اقدام به پرورش کادر حرفه ای نمود. تعمیر کار یخچال گرنیه در کم تر از ۳ ساعت به محل مراجعه نموده و اقدام به تعمیر یخچال گرنیه شما می نمایند. لازم است بدانید کلیه قطعاتی که در پروسه تعمیر یخچال گرنیه شما تعویض می گردد از قطعات ارجینال بوده و تیم تعمیر لوازم خانگی آن را ضمانت می نمایند. همچنین خدمات راه اندازی و سرویس یخچال گرنیه با رضایت صد در صد مشتری انجام می شود. عزیزان می توانند با خیالی اسوده و اطمینان کامل اقدام به استفاده از خدمات تعمیر لوازم خانگی تیم Wefixit نمایند.
انعطاف پذیری بالای تیم تعمیر لوازم خانگی و تعهدات عالی این مجموعه با ارایه بهترین سطح کیفی خدمات و ارایه خدمات نوین تعمیر لوازم خانگی مشتریان بسیاری را تشویق به استفاده از این خدمات می نماید. چرا که تیم تعمیر لوازم خانگی به جهت همین گستردگی فعالیت، دارای نمایندگی از برند مشخص و محدودی نمی باشد و به صورت گسترده اقدام به ارایه خدمات می نماید. کلیه خدمات با عالی ترین کیفیت و نازل ترین قیمت به مشتریان عرضه می گردد. چرا که هدف اصلی تیم تعمیر لوازم خانگی جلب رضایت مشتری می باشد و بر اساس همین هدف کلیه قیمت های تعمیر یخچال و لوازم خانگی به صورت رقابتی معین شده.

اگر دستگاه شما گارانتی دارد با نمایندگی رسمی تعمیر یخچال گرنیه تماس حاصل فرمائید

 1669