1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید وستینگ هاوس

3 بازدید
نمایندگی تعمیر ساید بای ساید وستینگ هاوس

وستینگ هاوس یکی از تولید کنندگان قدرتمند لوازم خانگی در آمریکا است. این شرکت با ارایه لوازم خانگی با کیفیت شهرت بسیاری کسب نموده است. وستینگ هاوس پس از گسترش تکنولوژی و تغییرات پیش رونده آن اقدام به تولید ساید بای ساید وستینگ هاوس نمود. وی با تولید ساید بای ساید وستینگ هاوس موفق به جلب توجه عده کثیری از مشتریان خود شد. بر همین اساس شروع به صادر نمودن ساید بای ساید وستینگ هاوس به هر کجای دنیا نمود. می توان ادعا کرد ساید بای ساید وستینگ هاوس طرفداران بسیاری در ایران کسب نمود. تیم تعمیر لوازم خانگی Wefixit با سال ها تجربه در حوزه تعمیر لوازم خانگی نیاز بازار مشتریان به حضور در فیلد تعمیر ساید بای ساید را حس نمود و اقدام به بر آورده کردن نیاز آنان پرداخت. در ادامه به توضیح نحوه فعالیت تیم تعمیر لوازم خانگی می پردازیم.

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

۱۶۶۹

شماره های مناطق سهروردی – مطهری – بهشتی – هفت تیر – کریمخان

۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

شماره های مناطق منیریه – امیریه – جمهوری – آزادی – انقلاب – فردوسی – طالقانی – فلسطین

۵۵۳۹۸۵۲۶

۶۶۴۷۹۰۴۰

نمایندگی تعمیر ماکروویو جنوب تهران

۸۸۰۴۶۹۹۵

۶۶۴۷۹۰۴۰

شماره های مناطق سعادت آباد – شهرک غرب – بهرود – بوعلی – ایثارگران – فرحزاد

 ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۲۲۰۹۷۷۱۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰

شماره های مناطق مرزداران – کاشانی – صادقیه – شهر زیبا – پونک – ایرانپارس – شهرک نفت – شاهین – چیتگر – شمران – دهکده – اکباتان – آپادانا – فردوس – نیایش – راه آهن – فراز – سیمون بولیوار – سردار جنگل – جنت آباد

۴۴۸۴۶۱۱۳ , ۴۴۲۷۹۱۸۶ , ۴۴۶۰۱۰۳۸ , ۴۴۴۰۱۸۱۱

شماره های مناطق یوسف آباد – گیشا – امیرآباد – جهان آرا – فاطمی – آل احمد – ستارخان

۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

شماره های مناطق دروس – دولت – صدر – قلهک – اندرزگو – قیطریه – زعفرانیه – فرمانیه – ولنجک – اختیاریه – ظفر – ساغدوش – هروی – زرگنده – چیذر – پل رومی – داوودیه

۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

شماره های مناطق لویزان – مینی سیتی – اقدسیه – ازگل – آجودانیه – ارتش – زعفرانیه – سوهانک

۲۲۸۳۷۹۴۷

۲۲۴۸۷۲۶۷

شماره های مناطق تجریش – دربند – پارک وی – درکه – ولنجک – زعفرانیه – ولی عصر

۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۲۲۷۵۲۳۸۷

شماره های مناطق جردن – گاندی – ملاصدرا – ونک – سئول – میرداماد – ظفر – شیخ بهائی – شیراز – ده ونک

۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۲۲۲۲۸۳۰۰

شماره های مناطق نیاوران – شریعتی – پاسداران – خواجه عبداله – هروی – دارآباد – کاشانک – ساغدوش – جماران

۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۸۳۷۹۴۷

شماره های مناطق فرشته – الهیه

۲۲۹۱۳۶۲۳

۲۲۰۹۷۷۱۷

شماره های مناطق مجیدیه – سیدخندان – بنی هاشم – سبلان – دماوند

 ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۸۸۶۲۴۸۵۴

شماره های مناطق رسالت – تهرانپارس – نارمک – تهران نو

۷۷۵۹۲۰۱۹

۷۷۰۴۳۴۶۶

نمایندگی تعمیر کرج

۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳

نمایندگی تعمیر شیراز

۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴

چگونه نسبت به تعمیر ساید بای ساید وستینگ هاوس اقدام نمایید؟

با توجه به امکانات نوین و گسترده ای که تیم Wefixit ارایه می نماید لازم است اطلاعاتی همچون چگونه نسبت به تعمیر ساید بای ساید وستینگ هاوس اقدام نمایید؟ در اختیار مخاطب قرار گیرد. تیم تعمیر لوازم خانگی Wefixit با تجربه سالیان خود اقدام به تعمیر ساید بای ساید وستینگ هاوس می نماید. تنها کافی است در صورتی که ساید بای ساید وستینگ هاوس شما دچار مشکل شد با شماره تلفن های تیم تعمیر لوازم خانگی تماس بگیرید. فورا با اتصال به اپراتور پشتیبانی فنی قادر به توضیح و شرح اختلال پیش آمده برای یخچال ساید بای ساید وستینگ هاوس خود خواهید بود. پس از ثبت مشکل پیش آمده در این تیم لازم است کمی منتظر بمانید تا تعمیرکار ساید بای ساید به محل شما مراجعه نماید و نسبت به تعمیر سرویس و… اقدام نماید.
تعمیرکار یخچال وستینگ هاوس در زمانی کم تر از ۳ ساعت درمحل شما حاضر می گردد و پس از عیب یابی اقدام به تعمیر و سرویس آن می نماید. همچنین در صورتی که در پروسه تعمیر ساید بای ساید وستینگ هاوس تعمیرکار تشخصی مبنی بر به تعویض قطعه ای دهد این کار در محل و به وسیله قطعات ارجینال و اصلی ساید بای ساید وستینگ هاوس انجام می شود. همچنین پس از پایان کار تعمیر یخچال وستینگ هاوس، تعمیر کار نسبت به جلب رضایت صد در صد مشتری اقدام می نماید. چرا که این امر یکی از اولویت های تیم تعمیر لوازم خانگی است. پس از این مرحله نوبت به ارایه فاکتور هزینه های تعمیر یخچال وستینگ هاوس می باشد. در این مرحله تعمیرکار با ارایه فاکتور مبنی بر تعرفه هزینه های تعمیر ساید بای ساید که با نازل ترین قیمت و همچنینی قیمت های رقابتی معین شده ارایه می گردد تا توسط مشتری نسبت به پرداخت آن اقدام گردد.
نکته پایانی در خصوص عدم دریافت نمایندگی از برند مشخصی می باشد. تیم تعمیر لوازم خانگی Wefixit به دلیل گستردگی فعالیت تعمیر لوازم خانگی در سراسر ایران و همچنین تعمیر کلیه برند ها، اقدام به دریافت هیچ نمایندگی از هیچ برندی ننموده. چرا که در این صورت امکان ارایه خدمات نوین برای این تیم باقی نمی ماند.

اگر دستگاه شما گارانتی دارد با نمایندگی رسمی تعمیر ساید بای ساید وستینگ هاوس تماس حاصل فرمائید

 1669