1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی زیرووات

3 بازدید
نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی زیرووات

همان طور که می دانید در عصر کنونی به جهت سهولت زندگی روزانه لوازم خانگی پیشرفته تر شده. این پیشرفت تا اختراع ماشین ظرفشویی ادامه یافته. برند های مختلفی در حوزه لوازم خانگی اقدام به تولید ماشین ظرف شویی نمودند. یکی از شرکت های فعال در حوزه لوازم خانگی که در ایتالیا اقدام به تولید محصولات می نماید زیرووات است. ماشین ظرفشویی زیرووات در مدل های مختلف تولید و روانه بازار شد. پس از ورود ماشین ظرفشویی زیرووات به بازار ایران، ضرورت ارایه خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی زیرووات به مشتریان بیش از پیش مسجل شد. بر همین اساس تیم تعمیر لوازم خانگی Wefixit نسبت به ارایه خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی زیرووات اقدام نمود. این تیم با جذب نیروهای متخصص و آموزش آن ها موفق به ارایه خدمات با کیفیت به مشتریان شد. در ادامه به توضیح نحوه عملکرد Wefixit خواهیم پرداخت.

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

۱۶۶۹

شماره های مناطق سهروردی – مطهری – بهشتی – هفت تیر – کریمخان

۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

شماره های مناطق منیریه – امیریه – جمهوری – آزادی – انقلاب – فردوسی – طالقانی – فلسطین

۵۵۳۹۸۵۲۶

۶۶۴۷۹۰۴۰

نمایندگی تعمیر ماکروویو جنوب تهران

۸۸۰۴۶۹۹۵

۶۶۴۷۹۰۴۰

شماره های مناطق سعادت آباد – شهرک غرب – بهرود – بوعلی – ایثارگران – فرحزاد

 ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۲۲۰۹۷۷۱۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰

شماره های مناطق مرزداران – کاشانی – صادقیه – شهر زیبا – پونک – ایرانپارس – شهرک نفت – شاهین – چیتگر – شمران – دهکده – اکباتان – آپادانا – فردوس – نیایش – راه آهن – فراز – سیمون بولیوار – سردار جنگل – جنت آباد

۴۴۸۴۶۱۱۳ , ۴۴۲۷۹۱۸۶ , ۴۴۶۰۱۰۳۸ , ۴۴۴۰۱۸۱۱

شماره های مناطق یوسف آباد – گیشا – امیرآباد – جهان آرا – فاطمی – آل احمد – ستارخان

۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

شماره های مناطق دروس – دولت – صدر – قلهک – اندرزگو – قیطریه – زعفرانیه – فرمانیه – ولنجک – اختیاریه – ظفر – ساغدوش – هروی – زرگنده – چیذر – پل رومی – داوودیه

۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

شماره های مناطق لویزان – مینی سیتی – اقدسیه – ازگل – آجودانیه – ارتش – زعفرانیه – سوهانک

۲۲۸۳۷۹۴۷

۲۲۴۸۷۲۶۷

شماره های مناطق تجریش – دربند – پارک وی – درکه – ولنجک – زعفرانیه – ولی عصر

۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۲۲۷۵۲۳۸۷

شماره های مناطق جردن – گاندی – ملاصدرا – ونک – سئول – میرداماد – ظفر – شیخ بهائی – شیراز – ده ونک

۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۲۲۲۲۸۳۰۰

شماره های مناطق نیاوران – شریعتی – پاسداران – خواجه عبداله – هروی – دارآباد – کاشانک – ساغدوش – جماران

۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۸۳۷۹۴۷

شماره های مناطق فرشته – الهیه

۲۲۹۱۳۶۲۳

۲۲۰۹۷۷۱۷

شماره های مناطق مجیدیه – سیدخندان – بنی هاشم – سبلان – دماوند

 ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۸۸۶۲۴۸۵۴

شماره های مناطق رسالت – تهرانپارس – نارمک – تهران نو

۷۷۵۹۲۰۱۹

۷۷۰۴۳۴۶۶

نمایندگی تعمیر کرج

۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳

نمایندگی تعمیر شیراز

۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴

چگونه نسبت به تعمیر ماشین ظرفشویی زیرووات اقدام نماییم؟

پیش تر در خصوص ارایه خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی زیرووات توسط تیم تعمیر لوازم خانگی توضیحاتی داده شد. لازم است بدانید در صورت بروز مشکل چگونه نسبت به تعمیر ماشین ظرفشویی زیرووات اقدام نمایید؟ تنها اقدام لازم این است که شماره تلفن های تیم تعمیر لوازم خانگی را در اختیار داشته باشید.

در این صورت قادر هستید در هر ساعت از شبانه روز، هر روز هفته حتی روز های تعطیل درخواست تعمیرکار متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی زیرووات نمایید. با اولین تماس شما تیم پشتیبانی Wefixit ضمن هماهنگی با تعمیرکار مربوطه در زمانی کم تر از ۳ ساعت نسبت به اعزام تعمیرکار به محل مشتری اقدام می نمایند. تعمیر کار به محض حضور در محل مشتری بررسی های اولیه را انجام داده و عیب یابی را آغاز می نماید. پس از این مرحله اقدام به برطرف نمودن عیوب دستگاه می کند. تعمیرکار تیم تعمیر لوازم خانگی ضمن تضمین استفاده از قطعات ارجینال در صورت نیاز به تعویض این اطمینان را به مشتریان می دهد که قطعات غیر اصلی استفاده نمی نماید.
پس از طی این مراحل نوبت به جلب رضایت مشتری است، دراین مرحله تعمیرکار ملزم به تحویل ماشین ظرفشویی زیرووات به مشتری می باشد. مشتری پس از اطمینان از سلامت ماشین ظرفشویی اقدام به دریافت فاکتور هزینه و پرداخت آن می نماید. تعرفه در نظر گرفته شده برای ارایه خدمات با کیفیت Wefixit بسیار نازل بوده و از قیمت های رقابتی می باشد. بر همین اساس مشتری هیچ نگرانی در خصوص کیفیت و هزینه تعمیرات نخواهد داشت.
لازم به ذکر است تیم تعمیر لوازم خانگی به جهت نحوه فعالیت و گستردگی آن در حوزه لوازم خانگی و ارایه سرویس تعمیرات به کلیه برند ها، دارای نمایندگی از برند خاصی نمی باشد. چرا که این امر به طور کامل مغایر با اهداف تیم Wefixit است.

اگر دستگاه شما گارانتی دارد با نمایندگی رسمی تعمیر ماشین ظرفشویی زیرووات تماس حاصل فرمائید

 1669