1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

7 بازدید
نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

ماشین ظرفشویی یکی از لوازم خانگی هایی است که در چند دهه اخیر محبوبیت فراوانی کسب نموده. ماشین ظرف شویی وسیله ای برقی است که با استفاده از آب و مواد شوینده اقدام به شستشوی ظروف می نماید. در گذشته خانم ثروتمندی به دلیل داشتن مهمانی های متعدد نیاز به شستشوی بهتر و سریع تر ظروف را احساس نمود و با هدف کاهش شکستن ظروف حین شستشو این وسیله را اختراع نمود. شرکت سامسونگ یکی از تولید کنندگان لوازم خانگی اقدام به تولید ماشین ظرفشویی نمود. ماشین ظرفشویی سامسونگ پس از عرضه به بازار ایران مشتریان بسیاری را جذب نمود. تیم تعمیر لوازم خانگی با مشاهده این استقبال مشتریان از ماشین ظرف شویی سامسونگ اقدام به ارایه خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ نمودند. در ادامه به توضیح نحوه ارایه خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی می پردازیم.

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

۱۶۶۹

شماره های مناطق سهروردی – مطهری – بهشتی – هفت تیر – کریمخان

۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

شماره های مناطق منیریه – امیریه – جمهوری – آزادی – انقلاب – فردوسی – طالقانی – فلسطین

۵۵۳۹۸۵۲۶

۶۶۴۷۹۰۴۰

نمایندگی تعمیر ماکروویو جنوب تهران

۸۸۰۴۶۹۹۵

۶۶۴۷۹۰۴۰

شماره های مناطق سعادت آباد – شهرک غرب – بهرود – بوعلی – ایثارگران – فرحزاد

 ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۲۲۰۹۷۷۱۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰

شماره های مناطق مرزداران – کاشانی – صادقیه – شهر زیبا – پونک – ایرانپارس – شهرک نفت – شاهین – چیتگر – شمران – دهکده – اکباتان – آپادانا – فردوس – نیایش – راه آهن – فراز – سیمون بولیوار – سردار جنگل – جنت آباد

۴۴۸۴۶۱۱۳ , ۴۴۲۷۹۱۸۶ , ۴۴۶۰۱۰۳۸ , ۴۴۴۰۱۸۱۱

شماره های مناطق یوسف آباد – گیشا – امیرآباد – جهان آرا – فاطمی – آل احمد – ستارخان

۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

شماره های مناطق دروس – دولت – صدر – قلهک – اندرزگو – قیطریه – زعفرانیه – فرمانیه – ولنجک – اختیاریه – ظفر – ساغدوش – هروی – زرگنده – چیذر – پل رومی – داوودیه

۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

شماره های مناطق لویزان – مینی سیتی – اقدسیه – ازگل – آجودانیه – ارتش – زعفرانیه – سوهانک

۲۲۸۳۷۹۴۷

۲۲۴۸۷۲۶۷

شماره های مناطق تجریش – دربند – پارک وی – درکه – ولنجک – زعفرانیه – ولی عصر

۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۲۲۷۵۲۳۸۷

شماره های مناطق جردن – گاندی – ملاصدرا – ونک – سئول – میرداماد – ظفر – شیخ بهائی – شیراز – ده ونک

۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۲۲۲۲۸۳۰۰

شماره های مناطق نیاوران – شریعتی – پاسداران – خواجه عبداله – هروی – دارآباد – کاشانک – ساغدوش – جماران

۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۸۳۷۹۴۷

شماره های مناطق فرشته – الهیه

۲۲۹۱۳۶۲۳

۲۲۰۹۷۷۱۷

شماره های مناطق مجیدیه – سیدخندان – بنی هاشم – سبلان – دماوند

 ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۸۸۶۲۴۸۵۴

شماره های مناطق رسالت – تهرانپارس – نارمک – تهران نو

۷۷۵۹۲۰۱۹

۷۷۰۴۳۴۶۶

نمایندگی تعمیر کرج

۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳

نمایندگی تعمیر شیراز

۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴

چگونه نسبت به تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ اقدام کنیم؟

ماشین های ظرفشویی در سه نوع عمده ارایه می شود. ماشین های ظرفشویی تو کار که جهت استفاده داخل کابینت و… استفاده می شود. ماشین های ظرفشویی رو میزی که در ابعاد کوچک تر و روی میز و کابینت قرار می گیرند. ماشین های ظرفشویی زمینی که دارای ابعاد و ظرفیت بیشتر بوده و روی زمین قرار دارند. سوالی که توسط مشتریان پرسیده می شود این است که در صورت بروز مشکل و اختلال در کارکرد ماشین ظرفشویی چگونه نسبت به تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ اقدام کنیم؟ پاسخ این است که تنها با در اختیار داشتن تلفن تماس با پشتیبانی فنی تیم تعمیر لوازم خانگی قادر خواهید بود درخواست اعزام تعمیرکار متخصص در تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ نمایید.
تیم تعمیر لوازم خانگی در مدت زمانی کم تر از ۳ ساعت نسبت به اعزام تعمیرکار ماشین ظرفشویی سامسونگ به محل مشتری اقدام می نماید. تعمیر کار ماشین ظرفشویی سامسونگ پس از حضور در محل مشتری نسبت به عیب یابی و تعمیر ماشین ظرف شویی اقدام می نماید. تعمیر کار Wefixit در صورت نیاز به تعویض قطعه، آن را از قطعات ارجینال و اصلی جایگزین می نماید. بدین ترتیب مشتری هیچ نگرانی در خصوص گارانتی و اصالت قطعات تعویضی نخواهد داشت. پس از اتمام تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ تعمیرکار اقدم به تحویل ماشین ظرفشویی به مشتری می نماید تا رضایت ۱۰۰% وی را از کار انجام شده جلب نماید تا در قدم بعدی فاکتور هزینه تعمیرات را به مشتری ارایه نماید.
تیم تعمیر لوازم خانگی با دارا بودن تعرفه هزینه بسیار نازل با در نظر گیری قیمت های رقابتی اقدام به ارایه خدمات در تمامی ساعات شبانه روز حتی روز های تعطیل می نماید.
لازم به ذکر است تیم تعمیر لوازم خانگی Wefixit به دلیل اهداف خود در ارایه خدمات گسترده دارای نمایندگی از هیچ برندی نمی باشد و به صورت حرفه ای و متعهد در کلیه برند های لوازم خانگی فعالیت می نماید.

اگر دستگاه شما گارانتی دارد با نمایندگی رسمی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ تماس حاصل فرمائید

 1669