1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی وستینگ هاوس

2 بازدید
نماندگی تعمیر ماشین ظرفشویی وستینگ هاوس

تولید کنندگان لوازم خانگی با مشاهده استقبال بازار از ماشین های ظرفشویی اقدام به تولید این وسیله اشپزخانه در انواع مختلف نمودند. شرکت آمریکایی وستینگ هاوس که از تولید کنندگان به نام در حوزه لوازم خانگی است اقدام به تولید ماشین ظرف شویی وستینگ هاوس نمود. این برند با ورود به ایران مشتریان بسیاری را جذب نمود. ماشین ظرفشویی در سه نوع عمده به بازار عرضه شد. ماشین ظرفشویی رو میزی، ماشین ظرفشویی تو کار ، ماشین ظرفشویی زمینی. یکی از مهم ترین نیاز های مشتریان ارایه سرویس تعمیر ماشین ظرفشویی وستینگ هاوس است. تعمیر ماشین ظرف شویی در بسیاری موارد نیازمند انتقال آن به تعمیرگاه است. این امر مشکلات متعددی برای مشتریان ایجاد نموده اما تیم تعمیر لوازم خانگی wefixit با سال ها تجربه در عرصه تعمیر لوازم خانگی اقدام به ارایه خدمات تعمیر ماشین ظرف شویی وستینگ هاوس Westinghouse در محل مشتری نمود. در ادامه به توضیح نحوه ارایه خدمات تیم تعمیر لوازم خانگی خواهیم پرداخت.

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

۱۶۶۹

شماره های مناطق سهروردی – مطهری – بهشتی – هفت تیر – کریمخان

۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

شماره های مناطق منیریه – امیریه – جمهوری – آزادی – انقلاب – فردوسی – طالقانی – فلسطین

۵۵۳۹۸۵۲۶

۶۶۴۷۹۰۴۰

نمایندگی تعمیر ماکروویو جنوب تهران

۸۸۰۴۶۹۹۵

۶۶۴۷۹۰۴۰

شماره های مناطق سعادت آباد – شهرک غرب – بهرود – بوعلی – ایثارگران – فرحزاد

 ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۲۲۰۹۷۷۱۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰

شماره های مناطق مرزداران – کاشانی – صادقیه – شهر زیبا – پونک – ایرانپارس – شهرک نفت – شاهین – چیتگر – شمران – دهکده – اکباتان – آپادانا – فردوس – نیایش – راه آهن – فراز – سیمون بولیوار – سردار جنگل – جنت آباد

۴۴۸۴۶۱۱۳ , ۴۴۲۷۹۱۸۶ , ۴۴۶۰۱۰۳۸ , ۴۴۴۰۱۸۱۱

شماره های مناطق یوسف آباد – گیشا – امیرآباد – جهان آرا – فاطمی – آل احمد – ستارخان

۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

شماره های مناطق دروس – دولت – صدر – قلهک – اندرزگو – قیطریه – زعفرانیه – فرمانیه – ولنجک – اختیاریه – ظفر – ساغدوش – هروی – زرگنده – چیذر – پل رومی – داوودیه

۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

شماره های مناطق لویزان – مینی سیتی – اقدسیه – ازگل – آجودانیه – ارتش – زعفرانیه – سوهانک

۲۲۸۳۷۹۴۷

۲۲۴۸۷۲۶۷

شماره های مناطق تجریش – دربند – پارک وی – درکه – ولنجک – زعفرانیه – ولی عصر

۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۲۲۷۵۲۳۸۷

شماره های مناطق جردن – گاندی – ملاصدرا – ونک – سئول – میرداماد – ظفر – شیخ بهائی – شیراز – ده ونک

۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۲۲۲۲۸۳۰۰

شماره های مناطق نیاوران – شریعتی – پاسداران – خواجه عبداله – هروی – دارآباد – کاشانک – ساغدوش – جماران

۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۸۳۷۹۴۷

شماره های مناطق فرشته – الهیه

۲۲۹۱۳۶۲۳

۲۲۰۹۷۷۱۷

شماره های مناطق مجیدیه – سیدخندان – بنی هاشم – سبلان – دماوند

 ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۸۸۶۲۴۸۵۴

شماره های مناطق رسالت – تهرانپارس – نارمک – تهران نو

۷۷۵۹۲۰۱۹

۷۷۰۴۳۴۶۶

نمایندگی تعمیر کرج

۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳

نمایندگی تعمیر شیراز

۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴

چگونه نسبت به تعمیر ماشین ظرفشویی وستینگ هاوس اقدام نماییم؟

همان طور که گفته شد تعمیر ماشین ظرفشویی از جمله مهم ترین مشکلاتی است که در صورت خرابی ماشین ظرفشویی برای دارندگان آن ایجاد می شود. در این میان تیم تعمیر لوازم خانگی با سال ها تجربه در حوزه لوازم خانگی اقدام به ارایه خدمات تعمیر ماشین ظرف شویی وستینگ هاوس به مشتریان نمود.

سوالی که در ذهن مشتریان ایجاد می شود این است که در صورت ایجاد اختلال در کارکرد این وسیله چگونه نسبت به تعمیر ماشین ظرفشویی وستینگ هاوس اقدام نمایند؟ پاسخ بسیار ساده است. شما تنها با در اختیار داشتن شماره تلفن های تیم تعمیر لوازم خانگی و تماس با بخش پشتیبانی فنی می توانید مشکل ایجاد شده برای ماشین ظرفشویی خود را توضیح دهید. کارشناسان واحد فنی در مدت زمان کم تر از سه ساعت نسبت به اعزام تعمیرکار متخصص در تعمیر ماشین ظرفشویی وستینگ هاوس به محل شما اقدام می نمایند.
تعمیرکار ماشین ظرفشویی وستینگ هاوس پس از بررسی و عیب یابی اقدام به تعمیر ماشین ظرف شویی WestingHouse می نماید و در صورت نیاز به تعویض قطعه از قطعات ارجینال و اصلی برای آن استفاده می نماید. وی پس از اتمام کار ملزم به جلب رضایت مشتری می باشد و پس از طی این مرحله ارایه فاکتور تعمیر ماشین ظرفشویی وستینگ هاوس آخرین مرحله همکاری با تیم تعمیر لوازم خانگی است. کلیه قیمت های تعیین شده به این منظور از قیمت های نازل بوده و مشتری با اطمینان رقابتی بودن قیمت ها اقدام به پرداخت آن می نماید.
تیم تعمیر لوازم خانگی در ۲۴ ساعت شبانه روز و حتی روز های تعطیل امکان ارایه خدمات به مشتریان دارد. در هر کجای ایران که باشید امکان استفاده از خدمات Wefixit را دارید. به همین جهت اعلام می داریم تیم تعمیر لوازم خانگی دارای نمایندگی از برند مشخصی نمی باشد و به صورت گسترده در حوزه لوازم خانگی فعالیت می نماید.

اگر دستگاه شما گارانتی دارد با نمایندگی رسمی تعمیر ماشین ظرفشویی وستینگ هاوس تماس حاصل فرمائید

 1669