1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیر ماشین لباس شویی

121 بازدید
نمایندگی تعمیر ماشین لباس شویی

قبل از توضیح و شرح اطلاعات لازم در خصوص تعمیر لباسشوییلازم است از انواع لباس شویی ها مطلع باشید. ماشین های لباسشویی یا رخت شویی به دستگاهی الکترونیکی گفته می شود که به وسیله انرژی الکتریکی به چرخش در می آید و لباسی که به همراه آب و مواد شوینده داخل محفظه قرار دارد را تمیز می کند.

ماشین لباس شویی در محوری مشخص مخزن را به چرخش در می آورد تا با گذر آب از الیاف لباس ها با سرعت زیاد، تمیزی لباس ها حاصل گردد. لباسشویی ها در مدل های سطلی، دوقلو و اتومات تک مخزن عرضه می شود. در لباس شویی های سطلی که ساده ترین نوع لباسشویی بودند معمولا چرخش به یک سمت و سو مشخص بود و موتور دستگاه فقط به یک سمت چرخش را انجام می داد، تمیزی آن در حد متوسط بود و بعضا قابلیت گرم نمودن آب داشت.

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

۱۶۶۹

شماره های مناطق سهروردی – مطهری – بهشتی – هفت تیر – کریمخان

۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

شماره های مناطق منیریه – امیریه – جمهوری – آزادی – انقلاب – فردوسی – طالقانی – فلسطین

۵۵۳۹۸۵۲۶

۶۶۴۷۹۰۴۰

نمایندگی تعمیر ماکروویو جنوب تهران

۸۸۰۴۶۹۹۵

۶۶۴۷۹۰۴۰

شماره های مناطق سعادت آباد – شهرک غرب – بهرود – بوعلی – ایثارگران – فرحزاد

 ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۲۲۰۹۷۷۱۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰

شماره های مناطق مرزداران – کاشانی – صادقیه – شهر زیبا – پونک – ایرانپارس – شهرک نفت – شاهین – چیتگر – شمران – دهکده – اکباتان – آپادانا – فردوس – نیایش – راه آهن – فراز – سیمون بولیوار – سردار جنگل – جنت آباد

۴۴۸۴۶۱۱۳ , ۴۴۲۷۹۱۸۶ , ۴۴۶۰۱۰۳۸ , ۴۴۴۰۱۸۱۱

شماره های مناطق یوسف آباد – گیشا – امیرآباد – جهان آرا – فاطمی – آل احمد – ستارخان

۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

شماره های مناطق دروس – دولت – صدر – قلهک – اندرزگو – قیطریه – زعفرانیه – فرمانیه – ولنجک – اختیاریه – ظفر – ساغدوش – هروی – زرگنده – چیذر – پل رومی – داوودیه

۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

شماره های مناطق لویزان – مینی سیتی – اقدسیه – ازگل – آجودانیه – ارتش – زعفرانیه – سوهانک

۲۲۸۳۷۹۴۷

۲۲۴۸۷۲۶۷

شماره های مناطق تجریش – دربند – پارک وی – درکه – ولنجک – زعفرانیه – ولی عصر

۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۲۲۷۵۲۳۸۷

شماره های مناطق جردن – گاندی – ملاصدرا – ونک – سئول – میرداماد – ظفر – شیخ بهائی – شیراز – ده ونک

۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۲۲۲۲۸۳۰۰

شماره های مناطق نیاوران – شریعتی – پاسداران – خواجه عبداله – هروی – دارآباد – کاشانک – ساغدوش – جماران

۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۸۳۷۹۴۷

شماره های مناطق فرشته – الهیه

۲۲۹۱۳۶۲۳

۲۲۰۹۷۷۱۷

شماره های مناطق مجیدیه – سیدخندان – بنی هاشم – سبلان – دماوند

 ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۸۸۶۲۴۸۵۴

شماره های مناطق رسالت – تهرانپارس – نارمک – تهران نو

۷۷۵۹۲۰۱۹

۷۷۰۴۳۴۶۶

نمایندگی تعمیر کرج

۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳

نمایندگی تعمیر شیراز

۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴

در مدل های لباسشویی دو قلو که دارای دو مخزن است، یکی از مخزن ها جهت شست و شوی لباس استفاده می شود و دیگری جهت خشک نمودن لباس. در لباس شویی اتومات تک مخزنه در یک مخزن شستشو و خشک کردن لباس انجام می شود، تکنولوژی ساخت در لباس شویی تک مخزن اتوماتیک بسیار پیشرفته تر از مدل های سابق است و طبعا احتمال خرابی و نیاز به تعمیر در این نوع لباسشویی بیشتر است.
در مجموعه تعمیر لوازم خانگی، کلیه خدمات به صورت ۲۴ ساعته به مشتریان عزیز ارایه می گردد، شما می توانید در صورت بروز مشکل و نیاز به تعمیر لباسشویی خود در هر ساعت از شبانه روز با شماره گیری شماره های ما اطلاعات لازم در خصوص خرابی ماشین لباس شویی خود را به کارشناسان فنی ارایه داده تا با توجه به برند لباس شویی و نوع آن متخصص تعمیر ماشین لباسشویی به محل شما اعزام گردد. لازم به ذکر است در صورتی که ماشین لباس شویی شما نیازمند تعویض قطعه خاصی باشد، این تعویض توسط متخصصین تعمیر لباسشویی ما انجام می شود. این قطعات دارای گارانتی و ضمانت می باشند و تعمیرکاران ماشین لباسشویی مجموعه ما با ضمانت آن را تعویض نموده و با جلب رضایت ۱۰۰% مشتری اقدام به صدور فاکتور می نمایند.
چگونه ماشین لباسشویی را تعمیر کنیم؟
سوال بسیاری از افراد این است، چگونه ماشین لباسشویی را تعمیر کنیم؟ لازم است بدانید در ماشین های لباس شویی به جهت نوع سیستم و تکنولوژی خاص آن نیازمند تعمیر به وسیله تعمیرکار متخصص لباس شویی هستند. لذا توصیه می کنیم در صورت بروز مشکل بلافاصله با مجموعه تعمیر ماشین لباسشویی تماس حاصل نموده تا در کم ترین زمان ممکن متخصصین تعمیر کار لباس شویی در محل شما حاضر شده و اقدام به رفع عیب و تعمیر لباسشویی شما نمایند. تعمیرکاران ما با تعمیر لباسشویی در محل نگرانی جا به جایی لباس شویی به تعمیرگاه را برای شما رفع نموده و اقدام به تعمیر لباسشویی شما در کوتاه ترین زمان ممکن در سراسر ایران می نمایند.
کلیه سرویس های تعمیر لباسشویی در محل، با بالاترین سطح کیفیت ارایه می شود و هزینه تعمیر لباس شویی با نازل ترین سطح قیمت رقابتی از مشتریان دریافت می گردد و همین امر موجب افزایش رضایت مشتریان از خدمات مجموعه تعمیر لباس شویی است.

اگر دستگاه شما گارانتی دارد با نمایندگی رسمی تعمیر لباس شویی تماس حاصل فرمائید

 1669