1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی هاردستون

2 بازدید
نماندگی تعمیر ماشین لباسشویی هاردستون

شست و شوی لباس به وسیله انسان موجب تحمیل فشار های زیاد به دست های وی میشد. این امر در دراز مدت موجب آسیب به مفاصل می شود. مشکلات متعدد شست و شوی لباس موجب شد طراحان و فعالین حوزه لوازم خانگی در اندیشه اختراع وسیله ای جهت مرتفع نمودن این مشکل افتادند. طراحان اقدام به اختراع و تولید اولین نوع ماشین لباس شویی نمودند. ماشین لباس شویی سطلی با کارکرد محدود به بازار لوازم خانگی عرضه شد. پس از مدتی با بررسی نسل اول ماشین لباسشویی و پیشرفت تکنولوژی تصمیم بر تغییر آن گرفته شد و ماشین لباسشویی هایی مشابه ماشین لباسشویی های کنونی تولید و عرضه شد. شرکت هاردستون نیز اقدام به تولید ماشین لباس شویی نمود. ماشین لباسشویی هاردستون در مدل های مختلف با قابلیت های متفاوت به بازار عرضه گردید و مورد توجه مشتریان قرار گرفت. تیم تعمیر لوازم خانگی نیز با جذب نیروی متخصص تعمیر ماشین لباسشویی هاردستون اقدام به گسترش خدمات خود نمود که در ادامه به ارایه اطلاعات بیشتر در این خصوص خواهیم پرداخت.

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

۱۶۶۹

شماره های مناطق سهروردی – مطهری – بهشتی – هفت تیر – کریمخان

۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

شماره های مناطق منیریه – امیریه – جمهوری – آزادی – انقلاب – فردوسی – طالقانی – فلسطین

۵۵۳۹۸۵۲۶

۶۶۴۷۹۰۴۰

نمایندگی تعمیر ماکروویو جنوب تهران

۸۸۰۴۶۹۹۵

۶۶۴۷۹۰۴۰

شماره های مناطق سعادت آباد – شهرک غرب – بهرود – بوعلی – ایثارگران – فرحزاد

 ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۲۲۰۹۷۷۱۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰

شماره های مناطق مرزداران – کاشانی – صادقیه – شهر زیبا – پونک – ایرانپارس – شهرک نفت – شاهین – چیتگر – شمران – دهکده – اکباتان – آپادانا – فردوس – نیایش – راه آهن – فراز – سیمون بولیوار – سردار جنگل – جنت آباد

۴۴۸۴۶۱۱۳ , ۴۴۲۷۹۱۸۶ , ۴۴۶۰۱۰۳۸ , ۴۴۴۰۱۸۱۱

شماره های مناطق یوسف آباد – گیشا – امیرآباد – جهان آرا – فاطمی – آل احمد – ستارخان

۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

شماره های مناطق دروس – دولت – صدر – قلهک – اندرزگو – قیطریه – زعفرانیه – فرمانیه – ولنجک – اختیاریه – ظفر – ساغدوش – هروی – زرگنده – چیذر – پل رومی – داوودیه

۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

شماره های مناطق لویزان – مینی سیتی – اقدسیه – ازگل – آجودانیه – ارتش – زعفرانیه – سوهانک

۲۲۸۳۷۹۴۷

۲۲۴۸۷۲۶۷

شماره های مناطق تجریش – دربند – پارک وی – درکه – ولنجک – زعفرانیه – ولی عصر

۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۲۲۷۵۲۳۸۷

شماره های مناطق جردن – گاندی – ملاصدرا – ونک – سئول – میرداماد – ظفر – شیخ بهائی – شیراز – ده ونک

۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۲۲۲۲۸۳۰۰

شماره های مناطق نیاوران – شریعتی – پاسداران – خواجه عبداله – هروی – دارآباد – کاشانک – ساغدوش – جماران

۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۸۳۷۹۴۷

شماره های مناطق فرشته – الهیه

۲۲۹۱۳۶۲۳

۲۲۰۹۷۷۱۷

شماره های مناطق مجیدیه – سیدخندان – بنی هاشم – سبلان – دماوند

 ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۸۸۶۲۴۸۵۴

شماره های مناطق رسالت – تهرانپارس – نارمک – تهران نو

۷۷۵۹۲۰۱۹

۷۷۰۴۳۴۶۶

نمایندگی تعمیر کرج

۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳

نمایندگی تعمیر شیراز

۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴

چگونه نسبت به تعمیر ماشین لباسشویی هاردستون اقدام نماییم؟

مشتریان و کاربران عزیز بسیار پرسیده اند که در صورت بروز اختلال چگونه نسبت به تعمیر ماشین لباسشویی هاردستون اقدام نماییم؟ لازم است بدانید تنها اقدامی که پس از بروز خرابی ماشین لباسشویی هاردستون باید انجام دهید تماس با شماره تلفن کارشناسان فنی تیم تعمیر لوازم خانگی است. پس از اولین تماس پشتیبانان درخواست مشتری را ثبت نموده و اقدام به اعزام تعمیرکار متخصص تعمیر ماشین لباسشویی هاردستون به محل مشتری می نمایند. تعمیر ماشین لباسشویی در محل یکی از ویژگی هایی است که در ابتدای فعالیت Wefixit مورد توجه مشتریان قرار گرفت. تعمیرکار متخصص تعمیر ماشین لباسشویی هاردستون در زمان کوتاهی نزد مشتری حاضر شده و اقدام به عیب یابی و تعمیر دستگاه می نماید. در این پروسه تعمیرکار قطعاتی که لازم است تعویض می نماید. قطعات مصرفی از قطعات ارجینال بوده و مشتری نگرانی در خصوص اصل نبودن این قطعات نخواهد داشت.
در قوانین تیم تعمیر لوازم خانگی جلب رضایت صد درصد مشتری یکی از مواردی است که تعمیرکار موظف است پس از پایان تعمیر از مشتری آن را انجام دهد. پس از گذر موفقیت آمیز از این مرحله تعمیرکار قادر است فاکتور هزینه تعمیرات را جهت پرداخت به مشتری ارایه نماید. مشتری نیز با اطمینان از نازل بودن قیمت های قطعات و تعمیرات ماشین لباسشویی هاردستون اقدام به پرداخت می نماید.
ارایه خدمات تعمیر لباسشویی در محل مشتری و در ۲۴ ساعت شبانه روز از ویژگی های Wefixit است. این تیم قادر به ارایه خدمات پشتیبانی تعمیر ماشین لباسشویی در کلیه ساعات شبانه روز است. این تیم ضمن گسترش فعالیت های حرفه ای خود در سطح ایران و همچنین کلیه برند ها، اعلام می دارد دارای نمایندگی از هیچ برندی نبوده بلکه به طور حرفه ای و مستقل مشغول به ارایه خدمات است.

اگر دستگاه شما گارانتی دارد با نمایندگی رسمی تعمیر لباس شویی هاردستون تماس حاصل فرمائید

 1669