1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آریسون

2 بازدید
نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آریسون

ماشین لباسشویی جهت شست و شوی لباس اختراع گردید. ماشین لباسشویی در نسل اولیه خود در مدل ماشین لباسشویی سطلی تولید و عرضه شد. به جهت موارد غیر ایمن که در این نوع لباسشویی وجود داشت، مخترعین در اندیشه ارتقاء ماشین لباسشویی و تغییر در جهت مصرف کم تر انرژی و رعایت موارد ایمنی بیشتر افتادند و اقدام به طراحی و تولید مدل های کنونی لباسشویی در تکنولوژی ابتدایی آن نمودند. شرکت های مختلف در حوزه لوازم خانگی اقدام به تولید و عرضه ماشین لباسشویی به بازار نمودند که یکی از آن ها شرکت آریستون بود. ماشین لباسشویی آریستون پس از عرضه به بازار موفق به جلب نظر مشتریان بسیاری شد از این رو تیم تعمیر لوازم خانگی اقدام به جذب نیروهای متخصص در تعمیر ماشین لباسشویی آریستون نمود. این تیم در جهت ارایه خدمات سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی بسیار فعالانه و موفق عمل نمود. در ادامه به توضیح بیشتری در خصوص فعالیت تیم تعمیر لوازم خانگی Wefixit خواهیم پرداخت.

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

۱۶۶۹

شماره های مناطق سهروردی – مطهری – بهشتی – هفت تیر – کریمخان

۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

شماره های مناطق منیریه – امیریه – جمهوری – آزادی – انقلاب – فردوسی – طالقانی – فلسطین

۵۵۳۹۸۵۲۶

۶۶۴۷۹۰۴۰

نمایندگی تعمیر ماکروویو جنوب تهران

۸۸۰۴۶۹۹۵

۶۶۴۷۹۰۴۰

شماره های مناطق سعادت آباد – شهرک غرب – بهرود – بوعلی – ایثارگران – فرحزاد

 ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۲۲۰۹۷۷۱۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰

شماره های مناطق مرزداران – کاشانی – صادقیه – شهر زیبا – پونک – ایرانپارس – شهرک نفت – شاهین – چیتگر – شمران – دهکده – اکباتان – آپادانا – فردوس – نیایش – راه آهن – فراز – سیمون بولیوار – سردار جنگل – جنت آباد

۴۴۸۴۶۱۱۳ , ۴۴۲۷۹۱۸۶ , ۴۴۶۰۱۰۳۸ , ۴۴۴۰۱۸۱۱

شماره های مناطق یوسف آباد – گیشا – امیرآباد – جهان آرا – فاطمی – آل احمد – ستارخان

۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

شماره های مناطق دروس – دولت – صدر – قلهک – اندرزگو – قیطریه – زعفرانیه – فرمانیه – ولنجک – اختیاریه – ظفر – ساغدوش – هروی – زرگنده – چیذر – پل رومی – داوودیه

۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

شماره های مناطق لویزان – مینی سیتی – اقدسیه – ازگل – آجودانیه – ارتش – زعفرانیه – سوهانک

۲۲۸۳۷۹۴۷

۲۲۴۸۷۲۶۷

شماره های مناطق تجریش – دربند – پارک وی – درکه – ولنجک – زعفرانیه – ولی عصر

۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۲۲۷۵۲۳۸۷

شماره های مناطق جردن – گاندی – ملاصدرا – ونک – سئول – میرداماد – ظفر – شیخ بهائی – شیراز – ده ونک

۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۲۲۲۲۸۳۰۰

شماره های مناطق نیاوران – شریعتی – پاسداران – خواجه عبداله – هروی – دارآباد – کاشانک – ساغدوش – جماران

۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۸۳۷۹۴۷

شماره های مناطق فرشته – الهیه

۲۲۹۱۳۶۲۳

۲۲۰۹۷۷۱۷

شماره های مناطق مجیدیه – سیدخندان – بنی هاشم – سبلان – دماوند

 ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۸۸۶۲۴۸۵۴

شماره های مناطق رسالت – تهرانپارس – نارمک – تهران نو

۷۷۵۹۲۰۱۹

۷۷۰۴۳۴۶۶

نمایندگی تعمیر کرج

۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳

نمایندگی تعمیر شیراز

۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴

چگونه نسبت به تعمیر ماشین لباسشویی آریستون اقدام نماییم؟

در بسیاری موارد کاربران و مشتریان عزیز سوال مشترکی می پرسند، سوالی مبنی بر این که چگونه نسبت به تعمیر ماشین لباسشویی آریستون اقدام نماییم؟ تنها اقدام لازم این است که تلفن های تیم تعمیر لوازم خانگی را در خاطر داشته باشید. به این ترتیب قادر خواهید بود در هر ساعت از شبانه روز و هر کجای ایران عزیز که نیاز به تعمیرکار جهت تعمیر لوازم خانگی داشتید ب این تلفن ها تماس حاصل نموده و درخواست اعزام تعمیرکار متخصص تعمیر ماشین لباسشویی آریستون نمایید. تیم پشتیبانی فنی Wefixit ضمن پاسخگویی به مشتری اختلال ایجاد شده برای لوازم خانگی این عزیزان را ثبت نموده و هماهنگی های لازم جهت اعزام تعمیرکار به محل را انجام می دهند.
تعمیرکار تیم تعمیر لوازم خانگی پس از حضور در محل مشتری نسبت به بررسی ماشین لباسشویی اقدام می نماید. پس از بررسی و مشخص نمودن عیوب نسبت به تعمیر و سرویس آن اقدام می نماید. تعمیرکار Wefixit موظف است پس از پایان تعمیرات نسبت بع تحویل آن به مشتری اقدام نماید. پس از این اقدام و جلب رضایت صد رد صد مشتری وی قادر به ارایه فاکتور هزینه تعمیرات به مشتری خواهد بود. مشتریان Wefixit به جهت اعتماد از نازل بودن تعرفه تعمیرات این تیم و همچنین اطمینان از رقابتی بودن قیمت ها اقدام به پرداخت وجه تعمیر ماشین لباسشویی آریستون می نمایند.
تیم تعمیر لوازم خانگی با ارایه خدمات با کیفیت در ۲۴ ساعت شبانه روز و ارایه خدمات پشتیبانی در کلیه ساعات شبانه روز موفق به ایجاد آرامش خیال در بین مشتریان خود شد و همین امر سبب محبوبیت بیش از پیش Wefixit شد. لازم به ذکر است این تیم حرفه ای با هدف ارایه سرویس تعمیر لوازم خانگی در تمامی برند ها دارای نمایندگی از هیچ برند مشخصی نمی باشد و به طور حرفه ای و مستقل به تمامی برند ها خدمات ارایه می نماید.

اگر دستگاه شما گارانتی دارد با نمایندگی رسمی تعمیر لباس شویی آریسون تماس حاصل فرمائید

 1669