1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی دوو

5 بازدید
نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی دوو

نسل اولیه ماشین های لباسشویی در نوع ماشین لباسشویی سطلی به بازار عرضه شد. این نوع ماشین لباسشویی سطحی ترین امکانات را به مشتریان ارایه می نمود. خطرات استفاده از آن در صورت عدم رعایت نکات ایمنی نیز یکی از مواردی بود که طراحان را بیشتر تحت فشار قرار داد تا نسبت به طراحی بهتر و بهره مندی از تکنولوژی در ساخت نسل بعدی ماشین لباسشویی اقدام نمایند. تولید و عرضه ماشین لباسشویی توسط شرکت های فعال در حوزه لوازم خانگی با تکنولوژی های متعدد آغاز شد. دوو که یکی از تولید کنندگان لوازم خانگی محسوب می شود اقدام به طراحی ماشین لباسشویی دوو نمود. این ماشین لباسشویی در انواع مدل ها به بازار عرضه شد. تیم تعمیر لوازم خانگی Wefixit با توجه به استقبال مشتریان از ماشین لباسشویی دوو، ضرورت وجود نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی دوو را بیش از پیش حس نمود. بر همین اساس اقدام به جذب تکنسین ها و مهندسین متخصص تعمیر ماشین لباسشویی نمود. در ادامه به توضیح نحوه فعالیت Wefixit می پردازیم.

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

۱۶۶۹

شماره های مناطق سهروردی – مطهری – بهشتی – هفت تیر – کریمخان

۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

شماره های مناطق منیریه – امیریه – جمهوری – آزادی – انقلاب – فردوسی – طالقانی – فلسطین

۵۵۳۹۸۵۲۶

۶۶۴۷۹۰۴۰

نمایندگی تعمیر ماکروویو جنوب تهران

۸۸۰۴۶۹۹۵

۶۶۴۷۹۰۴۰

شماره های مناطق سعادت آباد – شهرک غرب – بهرود – بوعلی – ایثارگران – فرحزاد

 ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۲۲۰۹۷۷۱۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰

شماره های مناطق مرزداران – کاشانی – صادقیه – شهر زیبا – پونک – ایرانپارس – شهرک نفت – شاهین – چیتگر – شمران – دهکده – اکباتان – آپادانا – فردوس – نیایش – راه آهن – فراز – سیمون بولیوار – سردار جنگل – جنت آباد

۴۴۸۴۶۱۱۳ , ۴۴۲۷۹۱۸۶ , ۴۴۶۰۱۰۳۸ , ۴۴۴۰۱۸۱۱

شماره های مناطق یوسف آباد – گیشا – امیرآباد – جهان آرا – فاطمی – آل احمد – ستارخان

۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

شماره های مناطق دروس – دولت – صدر – قلهک – اندرزگو – قیطریه – زعفرانیه – فرمانیه – ولنجک – اختیاریه – ظفر – ساغدوش – هروی – زرگنده – چیذر – پل رومی – داوودیه

۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

شماره های مناطق لویزان – مینی سیتی – اقدسیه – ازگل – آجودانیه – ارتش – زعفرانیه – سوهانک

۲۲۸۳۷۹۴۷

۲۲۴۸۷۲۶۷

شماره های مناطق تجریش – دربند – پارک وی – درکه – ولنجک – زعفرانیه – ولی عصر

۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۲۲۷۵۲۳۸۷

شماره های مناطق جردن – گاندی – ملاصدرا – ونک – سئول – میرداماد – ظفر – شیخ بهائی – شیراز – ده ونک

۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۲۲۲۲۸۳۰۰

شماره های مناطق نیاوران – شریعتی – پاسداران – خواجه عبداله – هروی – دارآباد – کاشانک – ساغدوش – جماران

۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۸۳۷۹۴۷

شماره های مناطق فرشته – الهیه

۲۲۹۱۳۶۲۳

۲۲۰۹۷۷۱۷

شماره های مناطق مجیدیه – سیدخندان – بنی هاشم – سبلان – دماوند

 ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۸۸۶۲۴۸۵۴

شماره های مناطق رسالت – تهرانپارس – نارمک – تهران نو

۷۷۵۹۲۰۱۹

۷۷۰۴۳۴۶۶

نمایندگی تعمیر کرج

۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳

نمایندگی تعمیر شیراز

۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴

چگونه نسبت به تعمیر ماشین لباسشویی دوو اقدام کنیم؟

سوالی که ایجاد می شود این است در هنگام بروز اختلال چگونه نسبت به تعمیر ماشین لباسشویی دوو اقدام کنیم؟ تنها کافی است با استفاده از شماره تلفن های تیم تعمیر لوازم خانگی با پشتیبانان فنی Wefixit تماس حاصل نموده و ضمن توضیح اختلال پیش آمده درخواست اعزام تعمیرکار به محل نمایید. تعمیرکار متخصص تعمیر ماشین لباسشویی دوو پس از حضور در محل اقدام به بررسی و ارزیابی لباس شویی می نماید. این اقدام با هدف عیب یابی ماشین لباسشویی انجام می شود. تعمیرکار Wefixit پس از عیب یابی اقدام به تعمیر دستگاه می نماید. در این پروسه در صورت نیاز به تعویض قطعه از قطعات ارجینال و اصلی استفاده می نماید. بر همین اساس مشتری هیچ نگرانی در خصوص غیراصل بودن قطعات مصرفی نخواهد داشت.
تعمیرکار تیم تعمیر لوازم خانگی بر اساس چارچوب قوانین Wefixit موظف است رضایت ۱۰۰% مشتری را از تعمیر جلب نموده و پس از آن نسبت به ارایه فاکتور هزینه تعمیر ماشین لباسشویی به مشتری اقدام نمایند. مشتریان Wefixit با اطمینان از نازل بودن تعرفه تعمیرات در تیم تعمیر لوازم خانگی و همچنین رقابتی بودن قیمت ها اقدام به پرداخت می نمایند.
تیم تعمیر لوازم خانگی با ارایه خدمات پشتیبانی ۲۴ ساعته موفق به ایجاد وجه نمایز با دیگر همکاران در این عرصه شده. Wefixit در تمامی ساعات شبانه روز حتی روز های تعطیل آماده ارایه خدمات تعمیر ماشین لباس شویی به مشتریان می باشد و کلیه خدمات با کیفیت خود را در سراسر ایران عزیز ارایه می نماید. لازم به ذکر است این تیم به جهت اهداف سازمانی خود در پیشرفت و گسترش ارایه خدمات، دارای نمایندگی از هیچ برند مشخصی نمی باشد. بلکه به طور گسترده به کلیه برند های حوزه لوازم خانگی خدمات تخصصی و با کیفیت ارایه می نماید.

اگر دستگاه شما گارانتی دارد با نمایندگی رسمی تعمیر لباس شویی دوو تماس حاصل فرمائید

 1669