1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما

1 بازدید
نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما

حتما اگر در چند دهه قبل زندگی می کردید شما هم با مشکلات شست و شوی لباس با دست آشنا بودید. این کار موجب تحمیل آسیب به مفاصل و استخوان های دست می شود. بر همین اساس یکی از فعالیت های نه چندان خوش آیند محسوب میشد. بر همین اساس مخترعین در فکر ساخت وسیله ای مناسب جهت شست و شوی لباس ها بودند و ماشین لباسشویی را اختراع نمودند. ماشین لباسشویی در نسل اول به صورت ماشین لباسشویی سطلی به بازار عرضه گردید و پس از مدتی تغییراتی شامل آن شد که همراه با تکنولوژی نسل کنونی ماشین های لباسشویی را تولید نمود. شرکت های متعدد فعالی در حوزه لوازم خانگی اقدام به عرضه ماشین لباسشویی نمودند. ماشین لباسشویی پاکشوما نیز توسط شرکت پاکشوما تولید و روانه بازار شد. تیم تعمیر لوازم خانگی با توجه به علاقه مشتریان به تهیه ماشین لباسشویی پاکشوما فرصت را مناسب دید تا خدمات تعمیر ماشین لباسشویی خود را گسترش دهد. وی پس از جذب نیروهای متخصص تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما آموزش این افراد را آغاز نمود. در ادامه توضیحات جامع تری در خصوص فعالیت Wefixit ارایه خواهیم داد.

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

۱۶۶۹

شماره های مناطق سهروردی – مطهری – بهشتی – هفت تیر – کریمخان

۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

شماره های مناطق منیریه – امیریه – جمهوری – آزادی – انقلاب – فردوسی – طالقانی – فلسطین

۵۵۳۹۸۵۲۶

۶۶۴۷۹۰۴۰

نمایندگی تعمیر ماکروویو جنوب تهران

۸۸۰۴۶۹۹۵

۶۶۴۷۹۰۴۰

شماره های مناطق سعادت آباد – شهرک غرب – بهرود – بوعلی – ایثارگران – فرحزاد

 ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۲۲۰۹۷۷۱۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰

شماره های مناطق مرزداران – کاشانی – صادقیه – شهر زیبا – پونک – ایرانپارس – شهرک نفت – شاهین – چیتگر – شمران – دهکده – اکباتان – آپادانا – فردوس – نیایش – راه آهن – فراز – سیمون بولیوار – سردار جنگل – جنت آباد

۴۴۸۴۶۱۱۳ , ۴۴۲۷۹۱۸۶ , ۴۴۶۰۱۰۳۸ , ۴۴۴۰۱۸۱۱

شماره های مناطق یوسف آباد – گیشا – امیرآباد – جهان آرا – فاطمی – آل احمد – ستارخان

۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

شماره های مناطق دروس – دولت – صدر – قلهک – اندرزگو – قیطریه – زعفرانیه – فرمانیه – ولنجک – اختیاریه – ظفر – ساغدوش – هروی – زرگنده – چیذر – پل رومی – داوودیه

۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

شماره های مناطق لویزان – مینی سیتی – اقدسیه – ازگل – آجودانیه – ارتش – زعفرانیه – سوهانک

۲۲۸۳۷۹۴۷

۲۲۴۸۷۲۶۷

شماره های مناطق تجریش – دربند – پارک وی – درکه – ولنجک – زعفرانیه – ولی عصر

۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۲۲۷۵۲۳۸۷

شماره های مناطق جردن – گاندی – ملاصدرا – ونک – سئول – میرداماد – ظفر – شیخ بهائی – شیراز – ده ونک

۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۲۲۲۲۸۳۰۰

شماره های مناطق نیاوران – شریعتی – پاسداران – خواجه عبداله – هروی – دارآباد – کاشانک – ساغدوش – جماران

۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۸۳۷۹۴۷

شماره های مناطق فرشته – الهیه

۲۲۹۱۳۶۲۳

۲۲۰۹۷۷۱۷

شماره های مناطق مجیدیه – سیدخندان – بنی هاشم – سبلان – دماوند

 ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۸۸۶۲۴۸۵۴

شماره های مناطق رسالت – تهرانپارس – نارمک – تهران نو

۷۷۵۹۲۰۱۹

۷۷۰۴۳۴۶۶

نمایندگی تعمیر کرج

۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳

نمایندگی تعمیر شیراز

۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴

چگونه نسبت به تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما اقدام نماییم؟

سوالی که بیشتر مواقع پرسیده می شود این است که چگونه نسبت به تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما اقدام نماییم؟ پاسخ کوتاه است تنها کافی است تلفن های پشتیبانی فنی Wefixit را همراه داشته و نسبت به تماس با آن اقدام نمایید. تیم تعمیر لوازم خانگی Wefixit با دارا بودن کادر پشتیبانی فعال پس از ذخیره اطلاعات مشتریان و جویا شدن اختلال ماشین لباسشویی پاکشوما نسبت به هماهنگی تعمیرکار جهت حضور در محل مشتری اقدام می نمایند. تعمیرکار Wefixit در زمانی کوتاه (حدود ۳ ساعت) به محل مشتری رسیده و نسبت به بررسی و عیب یابی ماشین لباسشویی پاکشوما اقدام می نماید. تعمیرکار تیم تعمیر لوازم خانگی موظف است در صورتی که نیاز به تعویض قطعه ای باشد آن را از قطعات ارجینال و اصل جایگزین نماید. وی پس از پایان تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما لازم است ماشین لباسشویی را به مشتری تحوبل داده و رضایت وی را در خصوص تعمیر جلب نماید.
تعمیرکار متخصص تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما پس از جلب رضایت صد درصد مشتری نسبت به ارایه فاکتور تعمیرات اقدام می نماید. مشتریان Wefixit با اعتماد به این تیم و همچنین اطمینان از نازل بودن نرخ تعرفه های تعمیرات نسبت به پرداخت وجه فاکتور اقدام می نماید. این تیم قابلیت ارایه خدمات تعمیر لوازم خانگی در ۲۴ ساعت شبانه روز و تمامی روز های هفته را دارا می باشد. شایان ذکر است تیم تعمیر لوازم خانگی به جهت ارایه خدمات نوین و گسترش این خدمات در کل ایران و تمامی برند ها دارای نمایندگی از هیچ برندی نمی باشد، بلکه به صورت مستقل و حرفه ای نسبت به ارایه خدمات با کیفیت به مشتریان اقدام می نماید.

اگر دستگاه شما گارانتی دارد با نمایندگی رسمی تعمیر لباس شویی پاکشوما تماس حاصل فرمائید

 1669