1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیر یخچال

1267 بازدید
نمایندگی تعمیر یخچال

یخچال ها از جمله لوازم ضروری منزل در عصر کنونی محسوب می شود که وظیفه آن فراهم آوردن فضایی خنک جهت نگهداری از مواد غذایی و خوراکی ها است. یخچال ها در انواع و ابعاد مختلفی توسط برند های مطرح در تولید لوازم خانگی عرضه می شوند. به طبع در مواردی یخچال دچار خرابی و عیب و نقص می شود که لازم است در کم ترین زمان ممکن نسبت به تعمیر یخچال اقدام شود؛ چرا که اکثر یخچال ها حاوی مواد غذایی هستند که در صورت طولانی شدن مدت خرابی یخچال دچار فساد شده و ضرر و زیانی بیش از تعمیر یخچال بر دوش افراد خواهد گذاشت. پس با توجه به توضیحات ارایه شده تعمیر زود هنگام و به موقع یخچال توسط تعمیر کار یخچال امری ضروری است.

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

۱۶۶۹

شماره های مناطق سهروردی – مطهری – بهشتی – هفت تیر – کریمخان

۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

شماره های مناطق منیریه – امیریه – جمهوری – آزادی – انقلاب – فردوسی – طالقانی – فلسطین

۵۵۳۹۸۵۲۶

۶۶۴۷۹۰۴۰

نمایندگی تعمیر ماکروویو جنوب تهران

۸۸۰۴۶۹۹۵

۶۶۴۷۹۰۴۰

شماره های مناطق سعادت آباد – شهرک غرب – بهرود – بوعلی – ایثارگران – فرحزاد

 ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۲۲۰۹۷۷۱۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰

شماره های مناطق مرزداران – کاشانی – صادقیه – شهر زیبا – پونک – ایرانپارس – شهرک نفت – شاهین – چیتگر – شمران – دهکده – اکباتان – آپادانا – فردوس – نیایش – راه آهن – فراز – سیمون بولیوار – سردار جنگل – جنت آباد

۴۴۸۴۶۱۱۳ , ۴۴۲۷۹۱۸۶ , ۴۴۶۰۱۰۳۸ , ۴۴۴۰۱۸۱۱

شماره های مناطق یوسف آباد – گیشا – امیرآباد – جهان آرا – فاطمی – آل احمد – ستارخان

۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

شماره های مناطق دروس – دولت – صدر – قلهک – اندرزگو – قیطریه – زعفرانیه – فرمانیه – ولنجک – اختیاریه – ظفر – ساغدوش – هروی – زرگنده – چیذر – پل رومی – داوودیه

۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

شماره های مناطق لویزان – مینی سیتی – اقدسیه – ازگل – آجودانیه – ارتش – زعفرانیه – سوهانک

۲۲۸۳۷۹۴۷

۲۲۴۸۷۲۶۷

شماره های مناطق تجریش – دربند – پارک وی – درکه – ولنجک – زعفرانیه – ولی عصر

۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۲۲۷۵۲۳۸۷

شماره های مناطق جردن – گاندی – ملاصدرا – ونک – سئول – میرداماد – ظفر – شیخ بهائی – شیراز – ده ونک

۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۲۲۲۲۸۳۰۰

شماره های مناطق نیاوران – شریعتی – پاسداران – خواجه عبداله – هروی – دارآباد – کاشانک – ساغدوش – جماران

۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۸۳۷۹۴۷

شماره های مناطق فرشته – الهیه

۲۲۹۱۳۶۲۳

۲۲۰۹۷۷۱۷

شماره های مناطق مجیدیه – سیدخندان – بنی هاشم – سبلان – دماوند

 ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۸۸۶۲۴۸۵۴

شماره های مناطق رسالت – تهرانپارس – نارمک – تهران نو

۷۷۵۹۲۰۱۹

۷۷۰۴۳۴۶۶

نمایندگی تعمیر کرج

۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳

نمایندگی تعمیر شیراز

۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴

یخچال چیست؟

این سوال کمی خنده دار است! یخچال چیست؟ اما لازم است با اشراف به انواع یخچال و نحوه کارکرد سیستم داخلی آن آگاهی های لازم در نگهداری بهتر یخچال و همچنین عیب یابی آن داشته باشید. یخچال ها دستگاه هایی هستند که در درجه اول عایقی قوی دارند تا اختلاف دمای خود با محیط پیرامون را نگاه دارند.

از اصلی ترین ویژگی یخچال ها به تولید سرما در آن ها می توان اشاره نمود. یخچال ها با ترکیب این دو قابلیت خنک کنندگی و عایق بودن می توانند از مواد غذایی در برابر گرمای محیط محافظت نمایند. در گذشته نیز اجداد ما با استفاده از تبادل دمای هوا و خصوصیات زیر زمین ها سرد خانه ای ایجاد می کردند که به وسیله آن مواد غذایی خود را طولانی تر نگهداری کنند.
در دنیای کنونی به دلیل عدم در اختیار داشتن زمان کافی، اکثر افراد اقدام به خرید مواد غذایی به صورت هفتگی می نمایند که همین امر موجب می شود یخچال در اکثر روزها پر باشد. در این شرایط اگر مشکلی در سیستم خنک کننده یخچال ایجاد شود و یا یخچال دچار خرابی گردد، لازم است فوراً ضمن اطلاع از این مشکل نسبت به درخواست تعمیرکار متخصص تعمیر یخچال اقدام شود. مجموعه تعمیر یخچال ما با در اختیار داشتن مهندسین و تکنسین های متخصص در تعمیر یخچال قادر به ارایه سرویس خدمات تعمیر یخچال در محل است. عزیزان در ۲۴ ساعت شبانه روز و حتی روز های تعطیل می توانند در صورت بروز مشکل و خرابی در یخچال با شماره های ما تماس حاصل نموده و ضمن ارتباط با واحد ارتباط با مشتری و پشتیبانی فنی نسبت به شرح مشکل و عیب یابی یخچال اقدام نموده و در صورت نیاز درخواست اعزام تعمیرکار یخچال به محل نمایند.
متخصصین تعمیر یخچال فورا در کم ترین زمان ممکن به محل مشتری اعزام شده و نسبت به عیب یابی، تعمیر یخچال و یا تعویض قطعات مورد نیاز یخچال اقدام می نمایند تا هر چه سریعتر یخچال تعمیر شده و تحویل مشتری گردد. لازم به ذکر است کلیه قطعات ارایه شده از سوی تعمیر کاران یخچال در مجموعه ما دارای گارانتی می باشد و همچنین تعمیرات انجام شده توسط تعمیرکاران یخچال در مجموعه ما، دارای ضمانت رضایت از مشتری است.

اگر دستگاه شما گارانتی دارد با نمایندگی رسمی تعمیر یخچال تماس حاصل فرمائید

 1669