1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیر یخچال ال جی LG

1 بازدید
تعمیر یخچال ال جی LG

یخچال از جمله لوازم خانگی کاربردی است که برای خنک نگهداشتن خوراکیها، غذا ها و سبزیجات و میوه جات استفاده می شود. شرکت ال جی تولید کننده لوازم خانگی کره ای است. این شرکت با تولید یخچال ال جی طرف داران خود را در بازار یخچال و لوازم خانگی به دست آورد. بر همین اساس مشتریان بسیاری اقدام به خرید یخچال ال جی نمودند. با توجه به همین امر لزوم ارایه سرویس تعمیر یخچال ال جی بیش از پیش حس میشد. تیم تعمیر لوازم خانگی ال جی با اشراف به این موضوع اقدام به تشکیل تیمی حرفه ای از تعمیرکاران متخصص در حوزه تعمیر ماشین لباسشویی، تعمی ماشین ظرفشویی، تعمیر یخچال، تعمیر یخچال فریزر و تعمیر فریزر نمود. این تیم تعمیر لوازم خانگی با هدف ارایه خدمات نوین در این حوزه اقدام به ارایه خدمات نوین تعمیراتی نمود. به همین جهت تیم تعمیر لوازم خانگی به هیچ وجه دارای نمایندگی رسمی از برند خاصی نیست و در کلیه برند ها صلاحیت تعمیرات دارد.

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

۱۶۶۹

شماره های مناطق سهروردی – مطهری – بهشتی – هفت تیر – کریمخان

۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

شماره های مناطق منیریه – امیریه – جمهوری – آزادی – انقلاب – فردوسی – طالقانی – فلسطین

۵۵۳۹۸۵۲۶

۶۶۴۷۹۰۴۰

نمایندگی تعمیر ماکروویو جنوب تهران

۸۸۰۴۶۹۹۵

۶۶۴۷۹۰۴۰

شماره های مناطق سعادت آباد – شهرک غرب – بهرود – بوعلی – ایثارگران – فرحزاد

 ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۲۲۰۹۷۷۱۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰

شماره های مناطق مرزداران – کاشانی – صادقیه – شهر زیبا – پونک – ایرانپارس – شهرک نفت – شاهین – چیتگر – شمران – دهکده – اکباتان – آپادانا – فردوس – نیایش – راه آهن – فراز – سیمون بولیوار – سردار جنگل – جنت آباد

۴۴۸۴۶۱۱۳ , ۴۴۲۷۹۱۸۶ , ۴۴۶۰۱۰۳۸ , ۴۴۴۰۱۸۱۱

شماره های مناطق یوسف آباد – گیشا – امیرآباد – جهان آرا – فاطمی – آل احمد – ستارخان

۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

شماره های مناطق دروس – دولت – صدر – قلهک – اندرزگو – قیطریه – زعفرانیه – فرمانیه – ولنجک – اختیاریه – ظفر – ساغدوش – هروی – زرگنده – چیذر – پل رومی – داوودیه

۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

شماره های مناطق لویزان – مینی سیتی – اقدسیه – ازگل – آجودانیه – ارتش – زعفرانیه – سوهانک

۲۲۸۳۷۹۴۷

۲۲۴۸۷۲۶۷

شماره های مناطق تجریش – دربند – پارک وی – درکه – ولنجک – زعفرانیه – ولی عصر

۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۲۲۷۵۲۳۸۷

شماره های مناطق جردن – گاندی – ملاصدرا – ونک – سئول – میرداماد – ظفر – شیخ بهائی – شیراز – ده ونک

۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۲۲۲۲۸۳۰۰

شماره های مناطق نیاوران – شریعتی – پاسداران – خواجه عبداله – هروی – دارآباد – کاشانک – ساغدوش – جماران

۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۸۳۷۹۴۷

شماره های مناطق فرشته – الهیه

۲۲۹۱۳۶۲۳

۲۲۰۹۷۷۱۷

شماره های مناطق مجیدیه – سیدخندان – بنی هاشم – سبلان – دماوند

 ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۸۸۶۲۴۸۵۴

شماره های مناطق رسالت – تهرانپارس – نارمک – تهران نو

۷۷۵۹۲۰۱۹

۷۷۰۴۳۴۶۶

نمایندگی تعمیر کرج

۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳

نمایندگی تعمیر شیراز

۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴

تعمیر لوازم خانگی شما توسط تیم تعمیر لوازم خانگی wefixit

یکی از سوالات رایج مشتریان در خصوص تعمیر یخچال LG این است که تعمیر لوازم خانگی شما توسط تیم تعمیر لوازم خانگی به چه صورت انجام می شود؟ این فرایند بلافاصله پس از تماس مشتری با تیم پشتیبانی فنی تعمیر لوازم خانگی wefixit اقدام به اعزام تعمیر کار متخصص تعمیر یخچال ال جی می نمایند. تعمیر کار در زمانی کم تر از ۳ ساعت به محل مشتری مراجعه نموده و اقدام به تعمیر یخچال LG می نماید.

جالب است بدانید هیچ تفاوتی ندارد در چه ساعتی از شبانه روز یخچال ال جی شما دچار مشکل شود. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در روز های تعطیل با تیم تعمیر لوازم خانگی Wefixit تماس حاصل نموده و درخواست اعزام تعمیر کار نمایید. تعمیر کار یخچال ال جی که از تیم تعمیر لوازم خانگی به محل اعزام می گردد متعهد می شود کلیه قطعاتی که در پروسه تعمیر، تعویض می شود از قطعات ارجینال باشد و کل تعمیرات نیز دارای ضمانت و گارانتی تیم wefixit می باشد. با استفاده از خدمات تیم تعمیر لوازم خانگی در کم ترین زمان ممکن یخچال ال جی خود را صحیح و سالم از تعمیرکار ما تحویل گیرید.
لازم است بدانید کلیه خدماتی که توسط تیم تعمیر لوازم خانگی به مشتری ارایه می گردد تعرفه قیمت بسیار مناسبی داشته و هزینه ای که مشتری جهت دریافت بهترین سطح خدمات تعمیر لوازم خانگی با بالا ترین کیفیت می پردازد، قیمتی رقابتی می باشد. به همین جهت مشتری نسبت به استفاده از خدمات تعمیر لوازم خانگی احساس رضایت بالایی دارد و استفاده از خدمات تیم تعمیر لوازم خانگی Wefixit را به دوستان و بستگان خود پیشنهاد می کنند. رضایت مشتری و ارایه خدمات نوین و تکنولوژیکی از اهداف تیم تعمیر لوازم خانگی است.

اگر دستگاه شما گارانتی دارد با نمایندگی رسمی تعمیر یخچال ال جی LG تماس حاصل فرمائید

 1669