1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیر یخچال باکنشت

3 بازدید
نمایندگی تعمیر یخچال باکنشت

یخچال یکی از ملزومات زندگی در عصر کنونی است. یخچال متشکل از محفظه ای عایق است که با تولید سرما موجب نگهداری طولانی تر از مواد غذایی و خوراکی می شود. یخچال ها در برند های گوناگون و انواع مختلف به بازار عرضه شده است. شرکت های تولیدی مختلفی نیز اقدام به تولید یخچال نموده اند. برند باکنشت نیز یکی از تولید کنندگان یخچال است.

یخچال باکنشت در ایران متقاضیان خاص خود را دارا می باشد. بر همین اساس تیم تعمیر لوازم خانگی Wefixit اقدام به تامین نیاز مشتریان جهت تعمیر یخچال باکنشت نمود. این تیم حرفه ای با ارایه خدمات سرویس و تعمیر یخچال در برند های مختلف موفق به جلب رضایت عده کثیری از مشتریان خود شد. چرا که کیفیت، تخصص، رضایت مشتری و ده ها مزیت دیگر را برای مشتری در نظر گرفته است. در ادامه به توضیح نحوه ارایه خدمات توسط تیم تعمیر لوازم خانگی خواهیم پرداخت.

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

۱۶۶۹

شماره های مناطق سهروردی – مطهری – بهشتی – هفت تیر – کریمخان

۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

شماره های مناطق منیریه – امیریه – جمهوری – آزادی – انقلاب – فردوسی – طالقانی – فلسطین

۵۵۳۹۸۵۲۶

۶۶۴۷۹۰۴۰

نمایندگی تعمیر ماکروویو جنوب تهران

۸۸۰۴۶۹۹۵

۶۶۴۷۹۰۴۰

شماره های مناطق سعادت آباد – شهرک غرب – بهرود – بوعلی – ایثارگران – فرحزاد

 ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۲۲۰۹۷۷۱۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰

شماره های مناطق مرزداران – کاشانی – صادقیه – شهر زیبا – پونک – ایرانپارس – شهرک نفت – شاهین – چیتگر – شمران – دهکده – اکباتان – آپادانا – فردوس – نیایش – راه آهن – فراز – سیمون بولیوار – سردار جنگل – جنت آباد

۴۴۸۴۶۱۱۳ , ۴۴۲۷۹۱۸۶ , ۴۴۶۰۱۰۳۸ , ۴۴۴۰۱۸۱۱

شماره های مناطق یوسف آباد – گیشا – امیرآباد – جهان آرا – فاطمی – آل احمد – ستارخان

۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

شماره های مناطق دروس – دولت – صدر – قلهک – اندرزگو – قیطریه – زعفرانیه – فرمانیه – ولنجک – اختیاریه – ظفر – ساغدوش – هروی – زرگنده – چیذر – پل رومی – داوودیه

۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

شماره های مناطق لویزان – مینی سیتی – اقدسیه – ازگل – آجودانیه – ارتش – زعفرانیه – سوهانک

۲۲۸۳۷۹۴۷

۲۲۴۸۷۲۶۷

شماره های مناطق تجریش – دربند – پارک وی – درکه – ولنجک – زعفرانیه – ولی عصر

۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۲۲۷۵۲۳۸۷

شماره های مناطق جردن – گاندی – ملاصدرا – ونک – سئول – میرداماد – ظفر – شیخ بهائی – شیراز – ده ونک

۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۲۲۲۲۸۳۰۰

شماره های مناطق نیاوران – شریعتی – پاسداران – خواجه عبداله – هروی – دارآباد – کاشانک – ساغدوش – جماران

۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۸۳۷۹۴۷

شماره های مناطق فرشته – الهیه

۲۲۹۱۳۶۲۳

۲۲۰۹۷۷۱۷

شماره های مناطق مجیدیه – سیدخندان – بنی هاشم – سبلان – دماوند

 ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۸۸۶۲۴۸۵۴

شماره های مناطق رسالت – تهرانپارس – نارمک – تهران نو

۷۷۵۹۲۰۱۹

۷۷۰۴۳۴۶۶

نمایندگی تعمیر کرج

۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳

نمایندگی تعمیر شیراز

۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴

چگونه نسبت به تعمیر یخچال باکنشت خود اقدام نماییم؟

پرسشی که عده کثیری از مشتریان در ابتدا دارند این است که چگونه نسبت به تعمیر یخچال باکنشت خود اقدام نماییم؟ در پاسخ به این سوال می توان ساده ترین راه را پیشنهاد نمود. ذخیره تلفن تماس با تیم تعمیر لوازم خانگی Wefixit جهت استفاده در مواقعی که یخچال شما دچار خرابی شده است.

تنها با یک تماس قادر خواهید بود مشکل ایجاد شده را توضیح داده و ضمن دریافت راهنمایی های لازم از بخش پشتیبانی تعمیر لوازم خانگی، اقدام به درخواست اعزام تعمیرکار متخصص تعمیر یخچال باکنشت در محل نمایید. تنها پس از گذشت زمانی اندک (کم تر از سه ساعت) در هر کجای ایران که باشید تعمیرکار یخچال باکنشت به محل مراجعه نموده و شروع به عیب یابی، رفع عیب تعویض قطعه و یا تعمیر یخچال باکنشت می نماید. همچنین جالب است بدانید کلیه قطعاتی که در این پروسه تعویض می گردد از قطعات ارجینال می باشد و تیم تعمیر لوازم خانگی در این خصوص مسئولیت ضمانت آن را بر عهده دارد.
از آن جا که هدف اصلی تیم تعمیر لوازم خانگی جلب رضایت مشتری است و کوشش می کند نسبت به تحقق هرچه بیشتر این هدف سطح سرویس دهی و تعمیر لوازم خانگی خود را ارتقا دهد؛ کلیه خدمات تعمیرات در محل مشتری با کسب رضایت صد در صد وی به پایان می رسد و در نهایت پس از جلب رضایت وی از سرویس تعمر لوازم خانگی، فاکتور تعمیرات به مشتری ارایه می گردد.

کلیه قیمت های در نظر گرفته جهت تعمیر لوازم خانگی نازل می باشد و با توجه به بازار قیمت های رقابتی تعیین شده تا مشتری ضمن دریافت بالا ترین سطح کیفیت خدمات نازل ترین مبلغ تعمیر لوازم خانگی را پرداخت نماید. همین امر موجب گسترش دامنه مشتریان وفادار به Wefixit شده. شما نیز با ذخیره شماره تماس Wefixit در کنار ما آسوده خاطر باشید.

اگر دستگاه شما گارانتی دارد با نمایندگی رسمی تعمیر یخچال باکنشت تماس حاصل فرمائید

 1669