1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیر یخچال وستینگ هاوس

4 بازدید
نمایندگی تعمیر یخچال وستینگ هاوس

برند لوازم خانگی وستینگ هاوس یکی از تولید کنندگان یخچال در آمریکا می باشد. این برند با ورود به ایران مشتریان خاص خود را جذب نمود. بر همین اساس تیم تعمیر لوازم خانگی Wefixit اقدام به تشکیل کادر مجرب تعمیر یخچال وستینگ هاوس نمود. همان طور که می دانید در عصر کنونی یخچال یکی از لوازم خانگی های ضروری محسوب می شود. چرا که نگهدارنده مقدار زیادی از مواد غذایی است و هر گونه خرابی یخچال منجر به فساد و بی کیفیت شدن مواد غذایی می شود. این امر ضرر و زیان بسیاری به افراد تحمیل می نماید. بر همین اساس تیم Wefixit خدمات نوینی در حوزه تعمیر یخچال و لوازم خانگی ارایه نمود که در ادامه به توضیح آن خواهیم پرداخت.

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

۱۶۶۹

شماره های مناطق سهروردی – مطهری – بهشتی – هفت تیر – کریمخان

۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

شماره های مناطق منیریه – امیریه – جمهوری – آزادی – انقلاب – فردوسی – طالقانی – فلسطین

۵۵۳۹۸۵۲۶

۶۶۴۷۹۰۴۰

نمایندگی تعمیر ماکروویو جنوب تهران

۸۸۰۴۶۹۹۵

۶۶۴۷۹۰۴۰

شماره های مناطق سعادت آباد – شهرک غرب – بهرود – بوعلی – ایثارگران – فرحزاد

 ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۲۲۰۹۷۷۱۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰

شماره های مناطق مرزداران – کاشانی – صادقیه – شهر زیبا – پونک – ایرانپارس – شهرک نفت – شاهین – چیتگر – شمران – دهکده – اکباتان – آپادانا – فردوس – نیایش – راه آهن – فراز – سیمون بولیوار – سردار جنگل – جنت آباد

۴۴۸۴۶۱۱۳ , ۴۴۲۷۹۱۸۶ , ۴۴۶۰۱۰۳۸ , ۴۴۴۰۱۸۱۱

شماره های مناطق یوسف آباد – گیشا – امیرآباد – جهان آرا – فاطمی – آل احمد – ستارخان

۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

شماره های مناطق دروس – دولت – صدر – قلهک – اندرزگو – قیطریه – زعفرانیه – فرمانیه – ولنجک – اختیاریه – ظفر – ساغدوش – هروی – زرگنده – چیذر – پل رومی – داوودیه

۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

شماره های مناطق لویزان – مینی سیتی – اقدسیه – ازگل – آجودانیه – ارتش – زعفرانیه – سوهانک

۲۲۸۳۷۹۴۷

۲۲۴۸۷۲۶۷

شماره های مناطق تجریش – دربند – پارک وی – درکه – ولنجک – زعفرانیه – ولی عصر

۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۲۲۷۵۲۳۸۷

شماره های مناطق جردن – گاندی – ملاصدرا – ونک – سئول – میرداماد – ظفر – شیخ بهائی – شیراز – ده ونک

۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۲۲۲۲۸۳۰۰

شماره های مناطق نیاوران – شریعتی – پاسداران – خواجه عبداله – هروی – دارآباد – کاشانک – ساغدوش – جماران

۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۸۳۷۹۴۷

شماره های مناطق فرشته – الهیه

۲۲۹۱۳۶۲۳

۲۲۰۹۷۷۱۷

شماره های مناطق مجیدیه – سیدخندان – بنی هاشم – سبلان – دماوند

 ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۸۸۶۲۴۸۵۴

شماره های مناطق رسالت – تهرانپارس – نارمک – تهران نو

۷۷۵۹۲۰۱۹

۷۷۰۴۳۴۶۶

نمایندگی تعمیر کرج

۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳

نمایندگی تعمیر شیراز

۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴

چگونه اقدام به تعمیر یخچال وستینگ هاوس کنیم؟

با توجه به توضیحاتی که ارایه گردید، سوالی در ذهن مخاطب ایجاد می شود مبنی بر این که چگونه اقدام به تعمیر یخچال وستینگ هاوس کنیم؟ در اولین گام لازم است شماره تماس تیم تعمیر لوازم خانگی را داشته باشید تا هر ساعت از شبانه روز که یخچال وستینگ هاوس شما دچار مشکل شد با آن تماس بگیرید.

کارشناسان پشتیبانی تیم تعمیر لوازم خانگی در ۲۴ ساعت شبانه روز پاسخگوی شما هستند. تنها با یک تماس قادر خواهید بود نسبت به درخواست اعزام تعمیرکار یخچال وستینگ هاوس اقدام نمایید. تعمیر کار متخصص تیم تعمیر لوازم خانگی Wefixit در کم تر از ۳ ساعت به محل مشتری اعزام خواهد شد. لازم به ذکر است کلیه خدمات تعمیر، سرویس و راه اندازی مجدد لوازم خانگی و تعمیر یخچال وستینگ هاوس در کلیه روز های هفته، حتی روز های تعطیل انجام می شود.

ارایه خدمات حرفه ای و انعطاف پذیری بالای تیم تعمیر لوازم خانگی موجب شده مشتریان بسیاری در هنگام نیاز به تعمیر لوازم خانگی اقدام به تماس با واحد پشتیبانی فنی Wefixit نمایند تا در اسرع وقت تعمیرکار متخصص به آدرس مشتری در هر کجای ایران اعزام شود. تیم تعمیر لوازم خانگی Wefixit دارای نمایندگی در سراسر ایران بوده و به همین دلیل آمادگی ارایه خدمات تعمیر یخچال و لوازم خانگی در کوتاه ترین زمان ممکن را دارا می باشد.
تعمیرکار لوازم خانگی Wefixit با انجام پروسه تعمیر یخچال وستینگ هاوس به صورت ۱۰۰% در محل اقدام می نماید. کلیه قطعاتی که طی این پروسه تعویض می شوند ارجینال بوده و Wefixit آن را ضمانت می نماید. بر همین اساس تعمیرکار تیم تعمیر لوازم خانگی با جلب صد در صد رضایت مشتری اقدام به ارایه خدمات می نمایند. کلیه خدماتی که توسط تیم تعمیر لوازم خانگی ارایه می گردد دارای هزینه رقابتی می باشد و نازل ترین هزینه بابت بهترین خدمات دریافت می شود. بر همین اساس مشتریان Wefixit بالا ترین رضایت از کیفیت خدمات ارایه شده را دارند و به همین علت اقدام به معرفی تیم تعمیر لوازم خانگی Wefixit به دوستان و آشنایان خود می نمایند.

اگر دستگاه شما گارانتی دارد با نمایندگی رسمی تعمیر یخچال وستینگ هاوس تماس حاصل فرمائید

 1669