1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا

2 بازدید
نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا

ماشین های لباسشویی در گذشته به جهت نیاز های انسان مبنی بر وجود دستگاهی که امکان شست و شوی لباس ها بدون دخالت دست داشته باشد ساخته شد. لباس شویی در نوع سطلی اولین نمونه اختراع شده از ماشین لباسشویی بود. پس از آن با پیشرفت تکنولوژی انواع دیگر لباسشویی در مدل های مختلف به بازار عرضه شد. شرکت اسنوا نیز پس از شروع به کار با تمرکز در حوزه لوازم خانگی اقدام به تولید لباسشویی اسنوا نمود. این لباسشویی در مدل های مختلف و با تکنولوژی های متفاوت به بازار عرضه شد و موفق به جذب مشتریان بسیاری شد. کیفیت و تنوع ماشین لباسشویی اسنوا موجب شد تعداد بسیاری از مشتریان ایرانی اقدام به تهیه آن نمایند. تیم تعمیر لوازم خانگی Wefixit با درک ضرورت ارایه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا Snowa به مشتریان اقدام به جذب و آموزش نیروی متخصص در تعمیر لباسشویی اسنوا نمود. در ادامه به شرح نحوه ارایه خدمات توسط Wefixit خواهیم پرداخت.

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

۱۶۶۹

شماره های مناطق سهروردی – مطهری – بهشتی – هفت تیر – کریمخان

۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

شماره های مناطق منیریه – امیریه – جمهوری – آزادی – انقلاب – فردوسی – طالقانی – فلسطین

۵۵۳۹۸۵۲۶

۶۶۴۷۹۰۴۰

نمایندگی تعمیر ماکروویو جنوب تهران

۸۸۰۴۶۹۹۵

۶۶۴۷۹۰۴۰

شماره های مناطق سعادت آباد – شهرک غرب – بهرود – بوعلی – ایثارگران – فرحزاد

 ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۲۲۰۹۷۷۱۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰

شماره های مناطق مرزداران – کاشانی – صادقیه – شهر زیبا – پونک – ایرانپارس – شهرک نفت – شاهین – چیتگر – شمران – دهکده – اکباتان – آپادانا – فردوس – نیایش – راه آهن – فراز – سیمون بولیوار – سردار جنگل – جنت آباد

۴۴۸۴۶۱۱۳ , ۴۴۲۷۹۱۸۶ , ۴۴۶۰۱۰۳۸ , ۴۴۴۰۱۸۱۱

شماره های مناطق یوسف آباد – گیشا – امیرآباد – جهان آرا – فاطمی – آل احمد – ستارخان

۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

شماره های مناطق دروس – دولت – صدر – قلهک – اندرزگو – قیطریه – زعفرانیه – فرمانیه – ولنجک – اختیاریه – ظفر – ساغدوش – هروی – زرگنده – چیذر – پل رومی – داوودیه

۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

شماره های مناطق لویزان – مینی سیتی – اقدسیه – ازگل – آجودانیه – ارتش – زعفرانیه – سوهانک

۲۲۸۳۷۹۴۷

۲۲۴۸۷۲۶۷

شماره های مناطق تجریش – دربند – پارک وی – درکه – ولنجک – زعفرانیه – ولی عصر

۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۲۲۷۵۲۳۸۷

شماره های مناطق جردن – گاندی – ملاصدرا – ونک – سئول – میرداماد – ظفر – شیخ بهائی – شیراز – ده ونک

۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۲۲۲۲۸۳۰۰

شماره های مناطق نیاوران – شریعتی – پاسداران – خواجه عبداله – هروی – دارآباد – کاشانک – ساغدوش – جماران

۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۸۳۷۹۴۷

شماره های مناطق فرشته – الهیه

۲۲۹۱۳۶۲۳

۲۲۰۹۷۷۱۷

شماره های مناطق مجیدیه – سیدخندان – بنی هاشم – سبلان – دماوند

 ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۸۸۶۲۴۸۵۴

شماره های مناطق رسالت – تهرانپارس – نارمک – تهران نو

۷۷۵۹۲۰۱۹

۷۷۰۴۳۴۶۶

نمایندگی تعمیر کرج

۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳

نمایندگی تعمیر شیراز

۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴

چگونه نسبت به تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا اقدام نماییم؟

سوالی که بسیاری از مشتریان و کاربران پرسیده اند این است که چگونه نسبت به تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا اقدام نماییم؟ تنها کافی است شماره تلفن های Wefixit را به خاطر داشته باشید تا در هر ساعت از شبانه روز و هر کجای ایران عزیز نیاز به تعمیر لوازم خانگی داشتید با آن تماس حاصل فرمایید. کارشناسان فنی تیم تعمیر لوازم خانگی در ۲۴ ساعت شبانه روز آمادگی راهنمایی مشتریان را داشته و در صورت نیاز هماهنگی و اعزام نیروی متخصص تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا به محل مشتری را انجام می دهند. تعمیر کار در زمان کوتاهی حدود ۳ ساعت در محل مشتری حاضر شده و اقدام به بررسی، عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا می نماید. تعمیرکار در صورت نیاز اقدام به تعویض قطعات می نماید. او از قطعات ارجینال جهت تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا استفاده می نماید و مشتری هیچ گونه نگرانی در خصوص اصل نبودن قطعات نخواهد داشت.

تعمیر کار تیم تعمیر لوازم خانگی موظف است بعد از اتمام کار نسبت به تحویل ماشین لباسشویی اسنوا سالم به مشتری اقدام نماید و ضمن جلب رضایت ۱۰۰% مشتری از تعمیر انجام شده، فاکتور هزینه تعمیرات را به وی ارایه نماید. مشتریان عزیز Wefixit با اطمینان از نازل بودن قیمت ها و رقابتی بودن آن نسبت به پرداخت وجه اقدام می نمایند. بدین ترتیب خدماتی در سطح کیفیت عالی با هزینه ای متناسب به مشتری ارایه می گردد.
تیم تعمیر لوازم خانگی در کلیه ساعات شبانه روز آمادگی ارایه خدمات تعمیر لوازم خانگی به مشتریان را دارد و همین خدمات انعطاف پذیر موجب محبوبیت این تیم شده. لازم به ذکر است تیم تعمیر لوازم خانگی Wefixit با هدف گسترش فعالیت خود ضمن ارایه خدمات به کلیه برند های لوازم خانگی اعلام می دارد این تیم دارای نمایندگی از هیچ برندی نمی باشد و به طور گسترده خدمات با کیفیت خود را ارایه می نماید.

اگر دستگاه شما گارانتی دارد با نمایندگی رسمی تعمیر لباس شویی اسنوا تماس حاصل فرمائید

 1669